Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:47:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата? - 2 част  (Прочетена 132437 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 01, 2011, 11:26:13 »

Момичета, аз вече направих първото си сериозно ''изтрещяване'' в неделя. След редица глупости, изтресени на главата ми от най-близките (разбирайте - родители, свекъри, сестри) 11-12 дни преди сватбата, накрая избухнах и половин ден не спрях да рева...След кратко семейно съвещание се окопитих и сега стискам зъби и не спирам да си повтарям, че важни сме ние двамата  gu6- другите са фон и колкото повече им обръщам внимание, толкова по-скоро ще ми вгорчат изживяването.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 01, 2011, 17:24:57 »

Правилно, Hekseskud, гледайте вас двамата и това е - другите не се женят, те са гости и просто са част от събитието ви.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #422 -: февруари 01, 2011, 19:36:55 »

Heksekudkiss , е си разваляйте настроението! Гледайте СЕБЕ СИ! Това е вашият ден и не трябва да позволявате на никой да ви го развали!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 02, 2011, 13:39:21 »

Миличка не трябва да се притесняваш и да избухваш няма смисъл товариш само себе си. Гледай да игнорираш хорското мърморене. Ясно е, че всеки от нас го тресе по-малко или повече, но трябва да може да се контролираме. Горе главата и да не ти пука.  give_rose
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #424 -: февруари 03, 2011, 11:18:09 »

Винаги ще има недоволни, изискващи нещо си и просто е невъзможно да се угоди на всички  crazy когато започна да говоря за сватбата винаги казвам предварително: просто споделям, съвети приемам, но до там!  beating
всички тук сте прави..това си е нашият ден, ние диктуваме играта !  Yes  danceg  Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 03, 2011, 11:22:44 »

В нашия случай и ние сме така "който плаща, той поръчва музиката" smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 03, 2011, 11:33:23 »

В нашия случай и ние сме така "който плаща, той поръчва музиката" smile
Май в повечето случаи нещата стоят така. Звучи много подтискащо,но е факт,че родителите мислят по  този начин.  good А ако напрежението е много голямо пробвайте да гледате някое романтично филмче и то с със сигурност ще ви зареди с положителни емоции.  good Изпитано средство.  tease
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 03, 2011, 11:44:25 »

Така е, момичета, наистина не знам защо хората около младоженците толкова изтрещяват в негативна посока колкото повече времето наближава. Мога да го кажа от свой опит. В последните 3-4 дни ни се натрупаха такива простотии на главите, че не ми се говори! То колата ли не се развали и скитам пеша в студа да дооправям документи и дреболии и разни уговорки, в работата и двамата сме на черешата - на всичко отгоре сега точно преди сватбата ми измислиха на работа и ангажимент - да не ми е скучно - и сега чета разни документи и замествам по срещи!  beating  beating  beating Той не може да ми помага защото е разтрупан, аз се изнервям, защото са ме оставили всички на самотек, като Шива - многоръки hunter hunter. Единственият човек, който се интересува да не хвърля топа преждевременно е кумата ми (и отчасти кума), с която се чуваме всеки ден и тя помага дистанционно.
С мъжа ми сме на нокти и всяка вечер сме на косъм от скарването. Не искам да го овиквам, защото знам че му е много тежко и на него, ама и аз съм изпушила на макс вече. И на това като добавиш и мрънкането на тоя и оня...Осем дни преди събитието ми иде да отменя всичко и да не се занимавам повече...Нямам време за прическа, нито за маникюр - положението е трагично. Приличам на плашило в кофата - не знам откога не съм се поглеждала в огледалото от щуране по цял ден  ugly crazy
Пфууу, все си повтарям, че е нормално и се опитвам да се успокоявам сама, че то явно няма кой друг да ми укротява позивите да взривя някой...
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 03, 2011, 11:53:18 »

Дето казваше баща ми - По-добре да си бяхте направили една скъпа почивка с всички екстри на Хаваите. Поне наистина щеше да е всичко тип-топ и да си отпочинете...  focus
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 03, 2011, 11:57:53 »

Hekseskud И ние сме що-годе така,като изключим работата,понеже аз не работя,но пък за сметка на това съм в сесия и имам изпити и дипломна пиша  girl_impossible.Горе-долу нещата станаха прекалено ангажиращи,което ме притеснява.Казах,че не искам никакви церемониии и традиции,а малка и съвсем тиха сватба,но явно хората не го разбират това и всеки ден ме заливат с куп ненужни въпроси от сорта-да ви купим ли букет(кумовете),при положение,че съм с тъмно сива рокля и изобщо не ми трябва тоя букет и след това следва "аха,значи няма да хвърляш букет"  huhhuh.gif Майка ми до преди седмица ме тероризираше с въпроси от сорта дали да купела късметчета,а аз категорично отказах  beating Обяснявам на всички,че пестим за детето и не желаем никакви излишни неща,а само да минен по реда в дома и в църквата и край,но те продължават да разпитват.Майка му на мъжът ми постоянно ми натиква питата с меда в лицето,докато не й се скарах да престане вече. diablo Имам чувствтото,че никой не схваща замисъла на цялата история и всеки си представя сватба ама в истинският смисъл на думата.Освен това и в ресторанта сме само 1 маса,няма да е запазен целия,а баба ми и неговата баба се юрнаха да вкарват някакви ракии,дето били от преди 30 год. приготвени  crazy Скастрихме ги на момента,понеже за 18 души маса,хората не са длъжни да ни търпят селяниите. good Ааа и още нещо,понеже моите роднини не са от Пловдив,а от Хасково и София,бабите ми се натискат да дойдат 1 час преди ритуала пред залата,за да не сме закъснеели,при положение,че сме единствената сватба за деня  sarcastic Добре,че е сестра ми да ги укротява  girl_wink
Това е от мен  give_rose
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #430 -: февруари 03, 2011, 11:59:39 »

Нерви, побелели коси, но накрая всички ще разказваме колко е била вълнуваща подготовката , нищо че ни е накарала да изглеждаме на идоти отстрани  tease   pleasantry  pardon  crazy  
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 03, 2011, 12:02:50 »

Цитат
......Нямам време за прическа, нито за маникюр - положението е трагично. Приличам на плашило в кофата - не знам откога не съм се поглеждала в огледалото от щуране по цял ден.....

И при мен е така,не си единствената!Успокоявам се с факта,че си запазих час за грим и прическа,а ден преди това ще си направя една парна баня на лицето,че не съм го почиствала от седмици  pardon,да не уплаша горката женица с тея ми ти черни точки  tease
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 03, 2011, 12:24:24 »

Carlyangel, сега се поуспокоих малко, че не съм само аз яхнала метлата  witch

На мен ми се рева защо нямало да има видео...при все че им е повторено и потретено, че няма да има ...Тия хора не са в час! На мен мъжа ми е в сесия, освен че бачка и няма да ви разправям какво чудо е! Не ми реват за ритуали, защото плануваме и 2ра част по-натам, та засега кротуват, но подозирам, че и този тормоз скоро ще започне:)))
Изобщо хората се грижат активно за здравето и благополучието ми покрай сватбата. smile И ги карам така - като не се интересуват и аз не им казвам нищо - само базови неща по организацията: в тази зала, в този ресторант от еди колко си часа. С какъв букет, рокля, обувки - ще видиш! Досега като не си се поинтересувал/а - да си! Сега им хрумна да питат!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #433 -: февруари 09, 2011, 15:40:45 »

Напоследък съм леко лежерна, забелязвам само, че вечер ми идва музата да обмислям кое и как и не мога да заспя 2 часа от кроене на планове...Иначе като си погледна линийката малко се стряскам, защото 2 месеца и еди колко си дни не са много. Още нямам рокля, не съм и тръгнала по магазините, само това май наистина ме притеснява. Днес трябваше да е първото ми обикаляне, но...женските му работи "дойдоха"  diablo
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 09, 2011, 15:47:42 »

Mariaid това за женските работи хехе много ме разсмя!  tease  Имаш време за роклята,но според мен до 10 дни някъде е добре да се поогледаш smile Надявам се до тогава "женските" работи да са си заминали  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines