Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:48:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата? - 2 част  (Прочетена 132498 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юли 16, 2008, 19:09:27 »

Стреса преди сватбата?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 24, 2008, 23:12:39 »

Моят стрес вече мина...или по-скоро от стрес премина в еуфория....
Сега съм по-спокойна и с голяма вълнение продължавам с приготовленията ....
Подозирам обаче, че съвсем като наближи времето ще се притесня пак, но мисля, че това е нормално
 smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #2 -: юли 24, 2008, 23:16:15 »

Абсолютно нормал но е ако не се притесняваш тогава нещо не е в ред  но пък щом всичко ти е минало през ръцете и си го направила с толкова любов остависе без притеснение в самия ден да ти мине сватбата защото повярвай ми минава като на сън  Отдай се изцяло на любимият си и вашия приказен ден ! Wink give_rose give_rose give_rose
Активен
LadyDi
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2008, 14:37:42 »

Ох, на мен това ми е първия пост. Затова, първо - здравейте smile
И ме е шляпнал стреса. Сватбата е на 21 септември. Уж всичко е готово, двете "мами" не спират да се суетят, а пък аз не мога да си избия от главата, че нещо пропускам, нещо не е както трябва.
Дайте съвет как да се справя с този стрес, защото съм постоянно изнервена, а на практика, няма никаква причина smile
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 29, 2008, 14:42:18 »

В началото сънувах кошмари, това сме забравили, онова сме забравили.
После поотмина, уж всичко готово.
Сега пак се почна със сънищата.Вчера например сънувах че не мога да си намеря чантичката на деня :angry:Луда работа.
Най-инртересното е че половинката също сънува сватбата.Явно и той се шашка
Съзнателно или не стреса ни гони всичките,ще трябва някак си да го преодолеем
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 29, 2008, 16:03:12 »

Ха, ха ха а аз си мислих, че само аз санувам.  tease До тук си спомням три сънища и все нещо не е както трябва, най-кошмарният беше че нямам рокля изчезнала е. Ужас!  Oh my ... така си отдъхнах кат се събудих, че е само сън.......
Така че явно е нормално.......както казват всички момичета, минали по този път вече, денят минава като насън и трябва да успеем да се отърсим от този стрес..... shok
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 29, 2008, 16:13:22 »

   Хей LadyDi, не се притеснявай толкова - имаш още доста време. Всичко ще е наред! Според мен най-лесно ще ти е с някой от готовите сватбени планове по списанията. Там има доста нещица изброени ( на мен лично ми допадна този на Космополитан Сватба), като ги прегледаш и ги свериш със своя ход със сигурност ще си по-спокойна!
   Друг съвет - не се пришпорвай, а се опитай да се наслаждаваш на детайлите!!!
   Успех с подготовката! Good luck
   Ааа и да не забравиш да се забавляваш, ей.... girl_wink
Активен
LadyDi
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 29, 2008, 17:54:49 »

Оля, благодаря smile
Имам ги тези планове по списанията, но не съм се сетила да ги ползвам. Сега ще пробвам smile А може би просто имам нужда здраво да се наспя покрай цялата суматоха.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2008, 12:56:25 »

ОХ аз като видях първоначално темата и си викам, абе какъв стрес, то живота си е само стрес, какво повече да очаквам. Е да ама не,
Не само кошмари, аз едва заспивам вечер, на работа, само по форумите се ровя и само планове и списъци правя и ми е едно такова, че шаферката е в Израел, ама добре, че се връща че да си излея мъката
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 08, 2008, 07:50:08 »

на мен ми остава още една седмица и да ви кажа незнам къде се намирам, като се прибера от работа и се чудя с кое от всичко да се захващам по напред..в момента имам чувството че съм в някакъв филм..на никого не го пожелавам:)
Активен
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 11, 2008, 22:21:00 »

Ох и аз се чувствам така,вече ще откача.Много е гадно.Остават ми 12 дни а още съм до никъде.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #11 -: август 11, 2008, 22:49:04 »

И аз се присъединявам към стресираната агитка.
И аз не мога да си намеря място. В деня на сватбата или ще ми падне пердето или няма да я преживея, а до тогава със сигурност ще съм подлудила народа около мен.
« Последна редакция: август 11, 2008, 22:50:35 от KlaraFina » Активен
LadyDi
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 12, 2008, 13:12:45 »

И аз се присъединявам към стресираната агитка.
И аз не мога да си намеря място. В деня на сватбата или ще ми падне пердето или няма да я преживея, а до тогава със сигурност ще съм подлудила народа около мен.

И аз така. Всички съм пощурила, вдигнали са ръце от мен, да не говорим и че се карам с всички подред  diablo Ужас и безумие. А ми остава повече от месец...
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 12, 2008, 13:44:00 »

Аз май успях да уплаша кумата. Организирах една работна среща с двете майки и кумата и аз като почнах да вадя тефтери и графици. ..
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 12, 2008, 16:31:49 »

Хайде и аз да се впиша към стресираните младоженки.......
Момичета, явно това е нормално и ще трябва да се успокоим....но как, ей там е проблема!? diablo
То не са сънища, че ми няма роклята или че на сватбата ми присъстват хора дет не ги познавам....ужас

Е, все пак пожелавам на тези, чиито сватби наближават все по-малко да изпитват стрес и да се наслаждават на настъпващия ДЕН! give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines