Сватбено меню - 2 част

<< < (64/89) > >>

lunno momiche:
kemi_ivanova , ако имаш финансовата възможност, 3-то меню на мен лично най-много ми допада. Като можеш да замениш основното с това от 2-то меню. :)  *THUMBS*

pinkbird:
kemi_ivanova, и аз съм на същото мнение като lunno momiche :) Ако можеш да си позволиш третото меню, избери него. То най-много ми харесва. Другото меню, което ми харесва е второто. :)

Susito:
kemi_ivanova и аз съм за 3-тото. И на мен най-много ми харесва :) Само салатата не ми допада, но тук съм адски пристрастна, защото не обичам зелена салата.
Поздравления за ресторанта, май се сещам кой е :bravo:.

pandelka:
kemi_ivanova и на мен третото меню ми харесва най-много. Но и причината е , че не ми допада от салата и направо към основното...харесва ми да има предястие.  :P А това в кой ресторант е?

nellyaci:
Здравейте, нашето меню е следното:
1.комбинирана салата( топка млечна,домати, крастивици, печена чушка, царевица,парченце сирене)
2.основно-пилешка пържола, свинска пържола със сметанов сос и с гарнитура картофено пюре
3.студено предястие - филе Елена, пушено пилешко филе, суджук
4.питка
5.1 мин вода
6.1 бира
7.2 безалкохолни
до тук - 27.40лв
Отделно ще си внесем ракия, вино и бира, както и още мин.вода, безалкохолно и фъстъци и кашу.
За нас е тортата, а за гостите - пастички.Нашата торта е 50лв - 10 парчета излизат, а на гостите пастичките 1бр.-1лв.
Майките се притесняват , че ще е малко храната, но аз въобще не смятам така,още повече че чувам от други сватби да казват, че винаги остава храна след това!!! ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница