Сватбено меню - 2 част

<< < (62/89) > >>

grey:
Подбери им специални менюта. Няма какво друго да направиш. При нас ще има няколко вегетариански менюта и няколко за хора съобразени с хранителните им алергии, и т.к. общия брой е <10 няма да има проблеми.

pinkbird:
Момичета, аз искам да попитам, кога дегустирате храната от менюто, което сте избрали :[ Малко не съм наясно с тази част :( Дали първо трябва да избера нещо и след това да дегустирам или първо да дегустирам и след това да избера. =] На нас ни предстои да уточняваме менюто в ресторанта и направо не знам какво ще избера, че съм малко съм придирчива на тема храна *db* и всички гости си ме знаят. :)) Няма да се излагаме с кофти храна :P

Hekseskud:
Pinkbird, ние вече хапнахме на свободни начала в ресторанта и ни се стори много вкусно и добре направено. Не знам дали е така и по сватби, тъй като не изключвам вариации по темата щом говорим за по-масови мероприятия.

Сега по Великден започва нашия втори тур по потвърждаване на менюто и аз ще хапна от предястието, което сме избрали, а той -основното...Почти съм сигурна, че няма нужда да опитвам гръцката салата - горе-долу можем да си представим вукса й  :P Евентуално ще опитаме и още по едно ястие и смятам с това да приключваме, че съм на диета :)

Mariaid:
Еми според мен набелязваш и след това дегустираш, където се чудиш между два варианта.  =]

lilkada:
Ние вчера ходихме на дегустация и съм очарована от всичко - беше страшно вкусно:
- селска салата
- студено предястие от пилешко филе с босилекова паста и пармезан
- основно от свинско бонфиле фарсе с пилешки гърди (и някакъв сос) с гарнитура от зеленчуци на скара
- плато студени мезета
- ядки
- торта
Аз не можах да изям и половината, направо ми е жал, че тази страхотна храна ще иде на боклука...
Иначе ние казахме на управителката горе долу какво искаме и да се вместим в 50лв и тя ни предложи менюто след което се уговорихме за дегустацията. Колебаехме се единствено за основното и затова ни сервираха две различни, от които да си изберем.  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница