Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 3 част  (Прочетена 196756 пъти)
 
slavi_vt
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #450 -: декември 26, 2011, 10:47:12 »

Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година! Дано през 2012 има много щастливи млади семейства, изпълнение с оптимизъм и любов!
Активен
Adellina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #451 -: януари 04, 2012, 22:36:07 »

Здравейте, искам да попитам някой правил ли е сватба в грандхотел Янтра? Ако може да разкажете малко как стоят нещата. Търсих в темата, но нищо не можах да намеря. Благодаря предварително.
Активен
venlaz
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #452 -: януари 20, 2012, 23:38:37 »

Здравей,
видях че се интересуваш за Гранд хотел "Янтра".Казвам се Венета и съм водеща на сватби във В.Търново и региона.
За миналата година имах поне 10 сватбени тържества там и мога да кажа само добри неща за ресторанта.Освен невероятния изглед и перфектното обслужване, мястото е достатъчно просторно за танци.
Аз и моя екип работим изцяло в интерес на своите клиенти и ако все още не си намерила водещ и DJ, ние можем да окажем съдействие.
Ако ти трябва инфо и за друго място стига да съм била там, с радост ще ти обясня как стоят нещата.Имейлът ми е [email protected]
Активен
tedi_ivanova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #453 -: февруари 05, 2012, 21:58:18 »

Сватбата ми се състоя на 23.07.2011 година на Арбанаси. Използвахме услугите на сватбена агенция.........  и трябва да кажа, че те се справиха повече от блестящо. Претендирам, че сватбата ми бе една от най-трудните за организиране сватби състояла се някога в България и след много разговори с агенцията и след събиране на информация от различни източниците, реших че няма на кого да я поверя освен на най-опитния сватбен агент в страната ........., който и на мен лично ми вдъхна доверие и спокойствие с начина си на мислене още от самото начало на запознанството ни. За сватбен фотограф си избрахме ............ след като ни го препоръчаха наши познати, които минаха по нашите стъпки няколко месеца по-рано. Смея да кажа, че съм родена под щастлива звезда, защото сватбата ми бе повече от перфектна и не останах разочарована и огорчена, както много мои приятели след своите сватби.

Пожелавам го и на вас!  Yes


Модератор: Нямате право да рекламирате още от първото си мнение
« Последна редакция: февруари 05, 2012, 22:42:06 от fiibi_bg » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #454 -: февруари 10, 2012, 18:14:51 »

най-добре е да разгледаш няколко места преди да решиш. янтра е с малко странно разположение на залите и зависи колко гости ще имаш. на мен лично не ми хареса остъклената им тераса-ресторант.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 11, 2012, 09:57:52 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines