Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:45:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 184327 пъти)
 
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #285 -: януари 23, 2009, 18:06:27 »

на борсата 20 рози са от порядъка на максимум 10 лв, а ти таксуват една розичка по 3 лв просто ....
Аз не съм съгласна--всяка седмица си взимам рози за офиса, тъй като Димитър Петков е много близо до него и мога да кажа, че 20лв. струват бг розичките-които са малки, невинаги има от тях и не се знае в какво състояние са....а особено зимата цената на розите е много над 20....аз взимам холандски рози (всеки път различни цветове) и най-евтините които съм взимала до сега за 10бр във пакет са били 28лв...като съм се пазарила ( и вътре винаги има по някоя счупена).......така, че тази цена от 10лв според мен е напълно разумна от стъкленица с някакви цветчета---и аз сега обикалям разни агенции и даже 10лв от придобитото впечатление от цените на агенциите....е много евтино......пък и хората имат труд....аз съм на мнение, че ако на някого му е скъпо с агенция --трябва самичък всичко да си купи и да намери сръчни приятелчета......да му помогнат.....
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #286 -: януари 23, 2009, 18:40:17 »



            Напълно съм съгласна с теб pepinita за да вземе човек на едро цветя от там трябва да иде по сред нощите да се чуде и мае в тъмното,дали този продавач няма да ме излъже и да ми даде нещо което няма да ми върши работа.Да не говорим ако човек трябва да пътува до София.Да роза която е българска и повечето случай не става за нищо може да е на тази цена,но хубава роза моите извинения да я има на тази цена,още повече че зимния сезон са по-скъпи естествените цветя,а нали все пак тази аранжировка трябва да има вид.Иначе агенцията ще е виновна.
            Аз мисля че цена от 10 лв не е много все пак хората ти го правят и доставят на място,а ако трябва да си ги купиш всичките тези неща и да си ги направиш  в деня на сватбата ще е по-скъпо.

             
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 23, 2009, 21:10:52 »

Аз не съм съгласна--всяка седмица си взимам рози за офиса, тъй като Димитър Петков е много близо до него и мога да кажа, че 20лв. струват бг розичките-които са малки, невинаги има от тях и не се знае в какво състояние са....а особено зимата цената на розите е много над 20....аз взимам холандски рози (всеки път различни цветове) и най-евтините които съм взимала до сега за 10бр във пакет са били 28лв...като съм се пазарила ( и вътре винаги има по някоя счупена).......така, че тази цена от 10лв според мен е напълно разумна от стъкленица с някакви цветчета---и аз сега обикалям разни агенции и даже 10лв от придобитото впечатление от цените на агенциите....е много евтино......пък и хората имат труд....аз съм на мнение, че ако на някого му е скъпо с агенция --трябва самичък всичко да си купи и да намери сръчни приятелчета......да му помогнат.....
Която и да е агенцията тя не може само да купува и прехвърля цветя или каквото и да било за мерси то е ясно ! Така че аз също съм съгласна че 10 лв на маса е напълно разумна цена ! Вярно е че хората нямат пари и им се вижд аскъпо но все пак и Агенциите са хора !  good good
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #288 -: януари 24, 2009, 18:54:07 »

Това за розите не е вярно. Днес сутринта ходих, защото утре сме канени на един 30 годишен юбилей и искахме 30 рози. Големите и качествени рози струваха по 1,50 във връзка по 25. Така, че напълно е нормално да ги продават по 3 лв., дори според мен е малко, като имаш предвид, че ние станахме в 5 часа тази сутрин и в 7 на пазара вече нямаше почти никой. Като платиш и декорацията на тези рози - смятай.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 24, 2009, 19:47:02 »

да, сега цветята са скъпи, защото сезона е такъв, но лятото, когато са сватбите наистина цените на борсата са много по ниски и аз лично не веднъж съм купувала рози за по 10 лв връзката, освен това имах в предвид, че когато се купуват за сватба цветята определено ще се вземат на едро и цената наистина е ниска на борсата и е доста обирджийско агенции, които правят украса да ти таксуват по 3 лв розата - не говоря в букет защото аз като питах масово отделно имаше и цена на допълнителните материали.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 24, 2009, 20:13:52 »

Здравейте момичета нека и аз да кажа моето мнение,никога една хубава,голяма холадска роза от хубав сорт/говоря за големите холадски рози/ не може да струва 1.5 лв.Това просто е несериозно да се твърди.Доколкото до цената от 10лв. за аранжировка,еми да ви кажа чесно на мен даже ми се вижда
евтино.Тако сложиш вътре поне два вида цветя,зеленина и труда за аранжировка,ми то направо излиза без пари.
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #291 -: януари 24, 2009, 20:49:14 »



      дори и през летния сезон,вносна роза с голяма чашка си държи цената,да купуват се на едро цветя но когато булката и младоженека спят за да са бодри за сватбеното тържество,въпросната агенция през ноща е за цветя за да са свежи на другия ден,да направи аранжировките и да ги занесе в точния час и най-важното да ги съхрани в летните горещини.
      Да не се повтарям но 10лв си е смешна цена за рози.
Активен
meryy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 25, 2009, 02:11:20 »

Сватбата ни беше в Стара Загора украсата ни е Сватбата ни беше в Стара Загора украсата ни е
« Последна редакция: януари 25, 2009, 10:19:40 от gucci » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 25, 2009, 21:11:29 »

 Bravo страхотна е, нали може да взема частично идейката
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 25, 2009, 21:33:27 »

момичета ето част от нашата украса на ресторанта имаше и балони с хелий но нямам такава снимка


* DSC_1574.jpg (42.51 KB, 496x329 - видяно 290 пъти.)
« Последна редакция: януари 25, 2009, 21:36:30 от radinka » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 25, 2009, 22:04:46 »

момичета ето част от нашата украса на ресторанта имаше и балони с хелий но нямам такава снимка
Браво невероятно стилно и красиво !  Bravo Bravo Bravo
Активен
ivanchumerov
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #296 -: януари 25, 2009, 22:12:05 »

здравейте,някой може ли да ми каже как се правят колони от балони и как по точно се връзват за да стоят стегнато.явно има някакъв интересен начин и по специален за връзване на балоните за да стоят така стегнато. нямам възможност а искам да има хубава украса.ще съм много благодарен ако някой ми помогне със някакви илюстраций или някакъв саит във който да го има подробно описано.БЛАГОДАРЯ.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 26, 2009, 00:00:56 »

Браво невероятно стилно и красиво !  Bravo Bravo Bravo
БЛАГОДАРЯ ТИ @}->--и всичко беше на горе-долу разумна цена,а цветята имаха по една пеперуда и те ни бяха като бонус за тях не сме плащали :girl_wink:ето тук се вижда малко


* DSC_1576.jpg (37 KB, 496x329 - видяно 348 пъти.)
« Последна редакция: януари 26, 2009, 00:03:22 от radinka » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: януари 26, 2009, 00:44:33 »

здравейте,някой може ли да ми каже как се правят колони от балони и как по точно се връзват за да стоят стегнато.явно има някакъв интересен начин и по специален за връзване на балоните за да стоят така стегнато. нямам възможност а искам да има хубава украса.ще съм много благодарен ако някой ми помогне със някакви илюстраций или някакъв саит във който да го има подробно описано.БЛАГОДАРЯ.
За да направиш колона трябва да имаш стойка висока колкото искаш ! Това е нещо тежко и нагоре с  тънко желязо ! И започваш да връзваш по 4 балона / 2 по 2 / легнали върху основата и така на горе докато се закрие желязото ! Само че всеки ред да се разминава с долния незнам как точно да ти го обесня . Можеш да направиш единия ред бели другия ред примерно златни и като станат три реда примерно ги хвани с корда да са стегнати ! Аз не мога много да ти обесня но горе долу сигурно си ме разбрал ! Голяма играчка си е де както и сърцата там пък колко труд пада особенно ако се прави от малките балончета !  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 26, 2009, 00:46:58 »

БЛАГОДАРЯ ТИ @}->--и всичко беше на горе-долу разумна цена,а цветята имаха по една пеперуда и те ни бяха като бонус за тях не сме плащали :girl_wink:ето тук се вижда малко
Колко ви излезе тази красота ако не е тайна де ? Макар че за това нещо колкото и да е струвало си е заслужавало !  Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines