Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:19:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 175382 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 18, 2009, 23:24:35 »

Здравейте,всичко това което сте написали е много хубаво.
А дали някой може да ми помогне с идея за украса на ресторант в гр Хасково :откъде да си взема живи цветя , балони с хелии ,воали за столовете ,танцов ансамбъл-от 4 души,кючекчийки-2,и също искам заря ,но всичко това да стане с не голям бюджет!
Дали някой може да ми помогне ,  ...ще съм много благодарна!

bebcho  аз съм от Хасково...
отиди в магазин 101 балона...имат голям избор на всякакви окраси...балони...калъфки за столове покривки за маси и всичко което ти трябва...дори свещници дават под наем...за цени не съм сигурна миналата година бяха 1.20 или 1.00 за калъф на стол...ще те излъжа...още повече че момичето което работи там и не съм сигурна дали не е собственичка е и водеща по сватбените тържества и си работи с DJ аз я препоръчвам...и дори съм си я запазила за сватбата вече...а за зарята иди в куку магазина...  там също имат и украси и пак за миналата година хубавата заря беше около 500 лева...
а танцьорите от който и да е ансамбъл мисля че може да питаш и мисля че вземат по 20 лв на човек...

успех give_rose
« Последна редакция: март 18, 2009, 23:46:19 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 18, 2009, 23:32:50 »

BeRa, много е красиво това! Сигурно ще може да се направи, обаче конструкцията е доста сложна според мен.. Тези решетести части.. не знам дали има готови... щото иначе голямо коване ще падне.. Иначе боядисването и украсата си е фасулска работа..

радвам се че ви харесва идеята...на мен лично адски много ми допадна и се надявам наистина да може да си я направим и да не остане само на приказки  smile ...за решетачната конструкция мисля че има и готови...а мъжлето разбира доста от дърводелство и ако я има готова няма да е проблем да я направи...иначе за такова коване няма да имаме време...

BASTET идеята наистина е страхотна за вила или прочие...само дето нямаме нито вила нито село... sad аз мислех ако стане да я подарим на ресторанта ако я искат...или на водещата която има и магазин за украси както казах в горния пост...а и след сватбата си идванме пак тум в Испания и няма да може и без това да и се радваме...а така поне ще бъде в употреба което би ме радвало много  Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 21, 2009, 01:10:38 »

Една уникална разлика ! За пореден път ще кажа че  само  цветята трудно могат да променят корено една обстановка !


* РАЗЛИКА В САЛОНА 1.jpg (55.46 KB, 640x480 - видяно 368 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 21, 2009, 01:12:39 »

Ами и да ме п......... не мога да кача две снимки едновремено !


* РАЗЛИКА В САЛОНА 2.jpg (48.86 KB, 640x480 - видяно 367 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 21, 2009, 09:30:47 »

МММ, тази украса толкова се доближава до моята представа - калъфи +вази с калии- изчистено и елегантно и има място за всичко останало на масата

Момичета, някое от вас търесеше сатен - има в шивашките магазини на "Хр. Ботев" след пресечката със "Стамболийски". Цена за метър - 5,50 лв, има различки цветове smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 21, 2009, 18:08:45 »

МММ, тази украса толкова се доближава до моята представа - калъфи +вази с калии- изчистено и елегантно и има място за всичко останало на масата

Момичета, някое от вас търесеше сатен - има в шивашките магазини на "Хр. Ботев" след пресечката със "Стамболийски". Цена за метър - 5,50 лв, има различки цветове smile
Ами то е по на сметка да си го купите от Пловдив. Тук на едро / 100м./ го взимаме на 2,80лв. бял ,ако  е цветен е малко по скъп. Скоро и в София бях намерила фирма, която го даваше на същата цена, но не мога да  и открия координати .
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 21, 2009, 18:26:10 »

обстановката наистина не се променя само с един или два детайла ...всичко трябва да е подбрано дори най малкото нещо за да се получи невероятно според мен..инъче едно по едно нещтата губят своя чар
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #442 -: март 21, 2009, 18:56:35 »

съгласна съм с лива82... а декорацията задължително трябва да се съобрази с цветовете и обстановката в ресторанта... за да са в синхрон Wink
Активен
nincheto87
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 21, 2009, 19:46:44 »

Здравеите на всички искам да ви попитам някои дали е запознат колко струва горе долу под наем светещата завеса която се слага зад масата на младоженците.Благодаря предварително много. smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #444 -: март 21, 2009, 19:52:56 »

http://www.sheila-bg.com/cenova_lista.php
http://ukrasa.podarimi.com/content/tseni

Не видях точно за светещите, но цените им са прилични и не мисля, че ще се ускъпи много от едни лампички.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 21, 2009, 21:19:04 »

Здравеите на всички искам да ви попитам някои дали е запознат колко струва горе долу под наем светещата завеса която се слага зад масата на младоженците.Благодаря предварително много. smile
Има различни размери светещи стени . Започват от 60 лв. до 120 лв. за всеки град различно . Ако зад масата няма възможност да се закачи от фирмата която я наемате трябва да си имат и стойки към които да се прекачи и това се заплаща отделно или вариант направо до ви я закачат от фирмата .
Активен
nincheto87
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 21, 2009, 21:24:41 »

Благодаря ви много моми4ета страшни сте Wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #447 -: март 21, 2009, 21:31:23 »

Ето това ще е нашият ресторант. Бялата зала. Общо взето понякога самата обстановка на ресторанта може да спести доста от украсата. На нас тук поне ни отпадат калъфите за столове като разход. С малко цветенца смятам, че ще стане добре. Голям зор беше с това мое бяло и бордо за ресторант.

http://sofia.zavedenia.com/1198/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8.%D0%9D%D0%B0%D1%83%D0%BC/
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 21, 2009, 22:01:43 »

Ето това ще е нашият ресторант. Бялата зала. Общо взето понякога самата обстановка на ресторанта може да спести доста от украсата. На нас тук поне ни отпадат калъфите за столове като разход. С малко цветенца смятам, че ще стане добре. Голям зор беше с това мое бяло и бордо за ресторант.

http://sofia.zavedenia.com/1198/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8.%D0%9D%D0%B0%D1%83%D0%BC/
Много е красиво ! Колко са кувертите там ?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 21, 2009, 22:12:48 »

Ами то е по на сметка да си го купите от Пловдив. Тук на едро / 100м./ го взимаме на 2,80лв. бял ,ако  е цветен е малко по скъп. Скоро и в София бях намерила фирма, която го даваше на същата цена, но не мога да  и открия координати .

може ли да дадеш координати къде се намира магазина или склада...адрес или телефон...каквото и да е...
благодаря ти предварително  give_rose


Su_to ресторанта наистина е много красив...поздравления за избора...  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines