Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:02:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великден! Къде и с кого ще го прекарате?  (Прочетена 34117 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #60 -: март 31, 2008, 16:10:27 »

Разбира се, че може  Wink ще ти пиша на лични. За съжаление, нямахме късмета да си запазим такава вила за тези няколко свободни майски дни, но при някоя друга отдала ни се възможност, ще се възползваме  Wink Все пак ще бъдем на Тасос, запазих хотелче на Голдън Бийч на самия плаж. Изглежда ми обещаващо.

Момичета, не знам как ми хрумна, но взех че се рзрових в Google Earth да видя къде какво има в Тасос и така намерих този хубав плаж и веднага се насочих точно към него и там да търся настаняване. Бях харесала и друг хотел, на като видях къде се пада  nea се отказах много бързо. Та съвет от мен, посъветвайте се с Google Earth ако имате съмнения за някое място или просто търсите такова Wink   
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 17, 2008, 10:52:59 »

А ние си запазихме едно семейно хотелче в Трявна и ще бъдем там 2 или 3 дена.После отиваме за още 2 дена в Пловдив, аз там понеже живях 8 години докато учех и работех и си умирам за града, и при първа възможност винаги отиваме с Петър.И на връщане към Бургас, ще направим една хижа на Карандила с приятели и то ето ти ги почивните дни свършиха.Аз понеже съм във ваканция от 26 април до 6 май и са ми слети всички дни, а Петър си пусна отпуска за двата работни и стана супер  blum blum blum Нямам търпение вече да идват почивните дни,както и всеки друг презполагам тръпне в очакване да НЕработи няколко дена.  yahoo yahoo yahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 17, 2008, 11:06:11 »

ние ще прекараме идващите празници в предсватбена треска  Eeager ще си останем в софия и ще се възползваме от почивните дни, за да сплотим още повече сватбения отбор smile и понеже стана дума за трявна - замислили сме сватбено пътешествие веднага след сватбата в този район. колкото до соколския манастир - там съм кръстена и обожавам това място
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 17, 2008, 11:07:57 »

Късметлийки!  cray  Браво на вас момичета - да почивате и заради мене, моля виииииииииииии! give_rose
Аз на Великден на работа, мъжът на смени и сега няма отпуска и така ще си ги изкараме тези много "почивни" дни.  bad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 17, 2008, 11:10:57 »

Мъж ми днес купи билети за Созопол и на 24 заминаваме yahoo *YAHOO*Ще се чукаме с яйца на плажа!!!Аз исках да си ангажираме хотелчето от миналата година но един приятел се разсърди че ще даваме пари вместо да спим в неговата къща и какво да правим трудно ни нави blum!На 28ми се прибираме и понеже той е отпуска ще обиколим родата да ни нахранят :PОбщо взето така ще прекараме празника!!Ама 4 дни на морето кой ни ги дава може да го видим за пръв и последен път тази година!!Жалко че великден не е юли ама какво да се прави give_rose
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 17, 2008, 11:13:01 »

4 дни на морето дето е на 20мин път от Бургас.Кой ще прави среща с коремитееее  yahoo yahoo yahoo Сори за отклонението от темата. Спирам.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 17, 2008, 11:14:17 »

Който ще идва по празниците в Трявна да ми се обади непременно. Най-вероятно няма да ходим никъде по празниците, защото на 26 април ще ходим у кумовете, на 27 на обяд у свекърите и вечерта ще посрещаме кумците ни. Така че пълна програма, винаги се чувствам изморена след толкова почивни дни, защото само се яде и се пие.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 17, 2008, 11:17:30 »

4 дни на морето дето е на 20мин път от Бургас.Кой ще прави среща с коремитееее  yahoo yahoo yahoo Сори за отклонението от темата. Спирам.
Offtopic Offtopic Offtopic А може би да има и още една желаеща ( все още без корем ) за срещичка  blushyahoo Може би и ние с милото ще отидем до Созопол за няколко дни, ама още не мога да кажа със сигурност huhhuh.gif Но ако..  danceg danceg danceg
Извинявам се за продължението на лекото отклонение  blush  Offtopic Offtopic Offtopic
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 17, 2008, 11:32:27 »

Ние мислехме за Великден да сме при родителите на милото, но понеже той е на нова работа и май само в неделя ще почива  shok Та се очертава да си останем в София двамата и за пръв път да сме сами на Великден, което не ме притеснява изобщо, защото ще си боядисаме яйца за нашето семейство, а и една приятелка ще си остава тук, та ще сме и с нея  yahoo Тъкмо ще избягна и пътуванията, че с този корем и с тези дупки по пътищата  angry
За другите почивни дни може би моите родители пък ще идват в София и няма да съм сама, докато милото е на работа!  Girl_hide Евентуално може да направим сбирка на 01.05 с цялата рода (както стана и миналата година), защото тогава милото има курбан, но още не сме го мислили и планували това!  pardon
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 20, 2008, 10:13:54 »

Ние на Великден ще ходим с наште и компания на Копривщица smile И аз чакам почивните дни с голямо нетърпение вече! А за вората серия почивни дни нямаме още планова, защото на 3 ти сме на сватба и се пада точно по средата , ама нямам как ще се взимат хората  pleasantry
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 21, 2008, 09:53:50 »

ние още не сме гожорили по тази тема,но много ми се иска моите родители да дойдат в Несебър,защото съм свикнала на този празник винаги да съм с моето семейство Girl_hide
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #71 -: април 21, 2008, 09:56:49 »

На Велик ден ще съм самичка дечицата ми  заминават на фестивал в Турция  а аз даже нямам желание да боядисвам яйцата  sad cray.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 22, 2008, 19:25:22 »

На 50-на на бащата на милото Girl_hide а на другият ден ще си направим една екскурзия до мелник,Рупите и Сандански Girl_hide
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 23, 2008, 10:02:13 »

на Великден ще се събираме с родата  yahoo на 27 и 28.04! На 29 и 30.04 ще почиваме yahoo и заминаваме за Девин, там ще пренощуваме и ще разгледаме ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО, Ягодинска пещера, които са в близост и на 30.04. си заминаваме на вилата, която е на моретоооооооо yahoo, след Варна и преди Балчик! good
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ  give_rose
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 23, 2008, 10:13:18 »

На Великден ще сме си само двамата с милото и ще ходим на Пампорово, ще си носим от плд яйца и козунак  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines