Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:04:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великден! Къде и с кого ще го прекарате?  (Прочетена 34124 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2007, 16:07:52 »

Отивам при баби да ям козунаци и да си почивам по гръб.  LAUGHTER
Никакъв интернет, задръствания и т.н.
Така съм го замислил. Wink
Вие?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1 -: април 03, 2007, 16:28:18 »

Тази година ще сме с бъдещата половинка и неговите родители...ще отидем на църква, а след това ще ядем шоколадови зайци. girl_wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #2 -: април 03, 2007, 16:50:20 »

Също с БП и с няколко приятелки, с които се редуваме да боядисваме яйца всяка година- тази година се събираме у нас, а и те предпочитат нашите български майсторлъци в боядисването пред техните по-скучнички  Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 03, 2007, 17:13:01 »

ние ще се събираме доста вкъщи,с всичките ни БГ приятели от тук yahoo DANCE,нямам търпение,в четвъртък ще боядисваме яйца,а козунака вече го взехме!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 03, 2007, 20:39:08 »

Аз само ще успея да боядисвам яйцата при баба,надявам се.Иначе през другото време ще работяяяяяяяяя Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 03, 2007, 21:02:24 »

Аз само ще успея да боядисвам яйцата при баба,надявам се.Иначе през другото време ще работяяяяяяяяя Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

О, милата! Не мога да разбера как може на Великден да се работи   crazy
За някои хора няма делник, няма празник! Е, то зависи какво точно работиш, де, но все пак  pardon

Ние сме се наканили да ходим при моите родители и да пообиколим селата. Винаги се събираме на село да боядисаме яйцата в събота, а баба и дядо само това чакат - да има повод да ни видят  yahoo Само като се сетя, обаче, че сигурно пак ще има сълзи като си тръгваме и на мен ми се  cray cray cray
Може и да идем на църква вечерта, но тогава става голяма лудница и ме е страх да не ми запалят косата със свещите  secret
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #6 -: април 03, 2007, 21:18:14 »

На мен най-много ми липсва нощното бдение на Великден, откакто не живея в БГ. От дете помня как се събираха десетки хора в двора на църквата и после светваха свещички в тъмното, които после носехме в къщи и по тъмните улици блещукаха пламъчета. Любим детски спомен, който моите деца за съжаление никога няма да имат.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 03, 2007, 21:33:11 »

Аз само ще успея да боядисвам яйцата при баба,надявам се.Иначе през другото време ще работяяяяяяяяя Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

О, милата! Не мога да разбера как може на Великден да се работи   crazy
За някои хора няма делник, няма празник! Е, то зависи какво точно работиш, де, но все пак  pardon

Ние сме се наканили да ходим при моите родители и да пообиколим селата. Винаги се събираме на село да боядисаме яйцата в събота, а баба и дядо само това чакат - да има повод да ни видят  yahoo Само като се сетя, обаче, че сигурно пак ще има сълзи като си тръгваме и на мен ми се  cray cray cray
Може и да идем на църква вечерта, но тогава става голяма лудница и ме е страх да не ми запалят косата със свещите  secret
Не само че работя,а много работя,защото това са най-натоварените дни в годината.По-натоварени са от коледните пътувания.Имам чувството че всичко живо е тръгнало нанякъде и всички са гладни и жадни girl_impossible
А много е гадно като гледаш как всички си тръгват нанякъде семейно и се веселят,а аз не стига че работя,а и милото го няма  Плачещо момиче cray
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: април 03, 2007, 23:27:17 »

А много е гадно като гледаш как всички си тръгват нанякъде семейно и се веселят,а аз не стига че работя,а и милото го няма  Плачещо момиче cray

Хей, fiibi, кураж мила--още малко ви остана да сте разделени! А това за прекарването на празниците насаме и на мен ми се случва редовно и знам какво е чувството-дори до тази седмица не знаех дали ще можем да прекараме Великден заедно или не.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 04, 2007, 07:39:09 »

Милото има рожден ден на 07.04 и сме си двамката на ресторантче. После ще обиколим църквата. На другия ден ще сме с майка му и брат му. Това е.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 04, 2007, 07:59:55 »

Милото има рожден ден на 07.04 и сме си двамката на ресторантче. После ще обиколим църквата. На другия ден ще сме с майка му и брат му. Това е.
И татко има рожден ден на 07.04 ;)Абе ще изчезна аз поне за малко от работа.Поне с яйцата да се преборя!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 04, 2007, 08:47:07 »

И ние на 7-ми сме на рожден ден - на лелята на половинката. Там ще се съберем с неговите роднини.... а на 8-ми ще почиваме и ще мързелуваме двамата вкъщи  yahoo
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #12 -: април 04, 2007, 13:52:03 »

А пък ние на 6-ти сме на рожден ден на свекито, на 7-ми сме в Бл.д на гости при кумувете, а на 8-ми сме на хотел в Сандански  Dance. Супер, а? DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 04, 2007, 14:01:21 »

ами тази година ние няма да празнуваме така както трябва Великден  sad радостни, засмени приказливи с музика и т.н, понеже леля ми на мам сестра й по4ина на 1 април и на 9 правим девет дена
така 4е тази година Великден 6те бъде тъжен
А на вси4ки вас желая приятно изкарване на празника с много усмивки, песни, музика, танци и голяма веселба !!!
Активен
svetulka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


« Отговор #14 -: април 04, 2007, 14:23:06 »

А аз ще съм в командировка Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines