Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:02:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82471 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 13, 2008, 17:30:58 »

Ами до колкото знам - не. Искрено се надявам да не е Тони. А и Драго нищо не е казал pardon Пък и до колкото знам, той е DJ и на сватбата преди нас, и е казал на управителя, че му трябва легло с възглавничка в ресторанта, щото ще изкара цял ден. Сега - ако смята да се сменя, мисля че няма да е лошо да ни съобщи girl_impossible

Съжалявам, явно грешката е в моя телевизор, не исках да всявам паника, просто съм объркала друга сватба с твоята явно. Но съм учудена, че Тони не те кефи, но ти си знаеш.

В крайна сметка, аз нещо пак не разбрах, с кого ще сте?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 13, 2008, 18:06:48 »

Неее, не че не ме кефи, ама все пак съм си говорила с Драго и т.н., и ще е гадно да ми го сменят в последния момент. С Драго ще сме good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 13, 2008, 19:23:19 »

E, радвам се за Драго! Ще стане голямо шоу, дано ви стигнат силичките lol аз просто останах с впечатление от предните постове, че Драго се канел да измъчи кума ти преди, ама сега за съжаление нямало да е той, явно наистина повредата е в моя телевизор  blush

И на мен шампанското навсякъде ми се виждаше кичозно и сама си го правих, пък и толкова неща изобрети досега, че едно шампанско ли ще ти се опре. Bravo

А, и аз имах 2 жартиера, единият си го оставих за 1-та брачна нощ (който по ме кефеше) и честно казано, не очаквах, но не е лошо да си го имаш като аксесоар за нощта след сватбата  Wink blush А и сега си го пазя за спомен, много хубав спомен при това, така че -  good за 2-та жартиера!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 13, 2008, 19:35:11 »

 Wink Аз шампанското го свърших - в дреболийки е. А за Драго и кума - става въпрос, че Драго няма да е водещ, защото ще е Дорето, за това.

А за жартиерите - с този, който ми е за после стават три blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 13, 2008, 20:34:50 »

Браво за шампанското, щом имаш 3 жартиера, твърдо съм за това да се хвърлят 2  good

Слагаш ги двата един до/върху друг, младоженецът незабелязано сваля и 2-та едновременно, крие ги в шепичка и ги хвърля и 2-та. Ха, ще е много яко, като с 3-те части на букета.

Вярно, че Дорето ще е доминираща фигура, но Драго не вярвам съвсем да си мълчи - все ще се "докопа" до кума по някое време lol
Но за Дорето -  Bravo, гласът й е като на актриса, много хубаво ще се получи  good
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #230 -: август 14, 2008, 12:32:44 »

Skylife шампанското е станало много добре  Bravo. Ще споделиш ли как го "издокара" такова? И ще чакам впечатления за Драго, че май и ние към него сме се насочили. Не си споделяля скоро как вървят нещата с "Парти арт".
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 14, 2008, 13:42:53 »

skylife , неостана време до сватбеният ден  yahoo
Как си ти?
Трепка ли ти вече в коремчето , ааааа  girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 14, 2008, 14:03:35 »

мила,

то не остана, след 2 дни е твоят ден;

от сега искам да ти пожелая най-щастливият и най-слънчев сватбен ден!!!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 14, 2008, 14:28:47 »

 Skylife, нека големият ден ви мине бавно за да може да се насладите на всеки миг.

КЪСМЕТ ,МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И СЕ ОБИЧАЙТЕ ВСЕКИ ДЕН ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ heart




p.p.после ще разкажеш за обслужването в "Университета" нали? Че нещо към тях съм се насочила.
 
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 14, 2008, 15:04:17 »

Сега да отговарям подред:

- Шампанското ги направих така - панделите са ясни Wink Залепени са със силикон (може и секундно лепило, но трябва да е гел щото иначе се разтича, а и много бързо засъхва). Цветенцата - на кинкалериите в уличката зад Кирил и Методий продават всякакви цветове и видове апликации, бродетии, шнурчета и т.н. Та - купих си (принципно си купих всякакви розови глупости, щото не знаех какво ще ползвам) 3 апликации (как изглежда в цялостен вид се вижда на шампанското - тази голямата дето е върху голямата бяла пандела), две от трите ги "разчлених" и ги налепих дето ми падне, а най голямата я турнах отпред. Така хем успях да скрия ръбчето, където се събират двата края на панделките, хем е розово, хем не ми е "наджуфкано" много good

- Парти арт - няма какво повече да коментирам. За сега продължавам да съм доволна. И ако успеят да се справят с всичко дето трябва да направят за 2 часа (между дневната сватба преди нас и нашата, която започва в 19.00) направо - евала...

- Коремчето - не трепка още, щото имам адски много работа да върша още...

Друго, друго - ми няма за сега...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 15, 2008, 08:18:13 »

Skylife, утре е твоят ден.Пожелавам ти пълен релакс днес и утре една невероятна сватба.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 15, 2008, 08:48:53 »

Кой ще се омъжва утре? smile
Много приятни емоции и приказен сватбен ден ти пожелавам!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #237 -: август 15, 2008, 08:54:48 »

Skylife, утре е твоят ден! Нека е слънчево начало на вашата приказка!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 15, 2008, 09:00:26 »

Ехо, как е настроението един ден преди сватбата?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 15, 2008, 10:50:23 »

Ами как - разгеле днес успях да се добера до плажа. yahoo Имам да дозалепя 4 номера на маси, после съм на педикюр, после - среща с агентката, а и да и занесем нещата за утре, после - до ресторанта да занесем нещата и там и да уточним бройката...после - среща със съфорумките... трябва да отидем о хотела да занесем на Жоро костюма, а и другите неща за утре и толкоз good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines