Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:33:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82467 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #210 -: август 08, 2008, 13:53:33 »

Цитат
А за рецептата - тя някаква баба я дала на мойта баба и не знам дали ще я даде бабка (щото били тайна )

Охоо някаква магическа такава  blum

Не можеш ли да си направиш някакво примерно подреждане на масите, ей тъй на прима виста и да видиш как ше изглежда. Няма да е много точно, но поне ще добиеш представа. Снимай ако искаш и пусни да видим. Лично моето мнение е, че така или иначе щом масите ти ще са синьо и розово, сините и розовите кутийки няма да стоят зле.
« Последна редакция: август 08, 2008, 14:10:36 от Diavolitsa » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 08, 2008, 14:01:15 »

Ааааа, не. Украсата на масите е следната - от късата страна, където не седи никой и гледа към "дансинга" ще има бяло "драпе" до земята и на него - розов воал (пердставете си украсата на стандартна булчинска маса отпред, е туй е такова ама по- малко). По масата - тънка розова лента, върху която ще стоят вази с цветя (по 2 броя на маса мисля, но на едната може и 3). По самата лента може би ще има розови прозрачни камъчета и малко от конфетите, които ще са ни в балона за първият танц. по средата на масата ще има 1 балон (естествено с мечка, която държи бутилка шампанско и пише "Congratulations"), който е от фолио и е сребрист, а по края - син. На него ще е закачен номера на масата...

По масата ще има сложено (надявам се) само - подложна чиния, в която ще сложа подаръчетата и тейбълките (сини и розови), чаши и прибори за хранене и около балона си мисля да сложим по 1 бутилка от алкохола.

Столовете - бял калъф с розова лента и на лентата отзад - бяла панделка.

Надявам се да схващате идеята crazy
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #212 -: август 08, 2008, 14:18:06 »

Е да де, все тая, нали ще имаш и друго синичко (тейбълки, балонче, номер евентуално). За това имах в предвид, че няма да си само кутийките сини и едва ли ще изглежда зле.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 08, 2008, 14:20:55 »

Абе схватливи сме ние!  blum
И аз мисля като Дяволчето, че щом и на балончето имаш синьо, няма как да стане кич.А и нали като си вземат подаръците гостите ще ги разопаковат веднага и ще си ги приберат. Така, че.......давай смело.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 08, 2008, 16:42:24 »

 singer Последни новини - новият елек е готов. Надявам се наистина да е така и след малко, като го видя да съм доволна, а и Жоро да е доволен Bravo

Все пак ще мога да отида на козметик - вярно, във вторник, но все пак good Пробна прическа - във вторник (искрено се надявам), маникюр и грим (може би), пак тогава...

... scratch one-s head май няма повече scratch one-s head

Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #215 -: август 09, 2008, 01:07:59 »

Ако все пак успееш да разбереш рецептата за сърчицата ще е супер, изглеждат много красиви и вкусни!  Love
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #216 -: август 09, 2008, 18:58:51 »

Аз изоставам по твоята тема, залисана от лудницата наоколо, но сега те проверих  look и всичко е  judges judges judges
От сърце ти пожелавам, като влезете в ресторанта, всичко да е точно както ти го искаш. И вярвам, че така ще бъде, няма причина да не е.
Браво за всичко  Bravo Bravo Bravo good good good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 09, 2008, 22:04:17 »

 Xixixi Аз като една "гадна" булка, какво свърших днес. След като се прибрахме най- накрая в Бургас и инсталирахме котките на село при майка, излязохме на разходка малко по центъра... Стигнахме до стоматологията (която е на една улица от ресторанта) и им викам на майка и на Жоро - я да земем да минем през ресторанта- сигурно ще има сватба, поне да го видим нареден... И yahoo имаше сватба...и съм доволна от наредбата - има спокойно място за танци- манци и в общи линии всичко се вижда... girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 10, 2008, 06:54:12 »

Хехе, успокой се вече, бе момиченце!  blum
Щом и време за разходки ти остава - значи всичко е ок!  good

Така ме е яд, че ще ме няма в Бургас да те видя, но няма как - в Каварна ще сме тогава, като се сетя какво ме чака и т.н. - украси, организации, задачки, ама сестра ми е, няма как, ще помагам  Wink

Ще чакам снимки с нетърпение, а ти се отпусни и се наслади на последните дни преди сватбата - поне сватбата ти е в сигурни ръце - на професионалисти, така че трябва да си спокойна!  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 10, 2008, 12:54:37 »

Мдаааа, то да ти кажа - време за разходка има, щото събота и неделя няма какво да свърша (освен опаковането на подаръците - но те малко по- късно). Ела да видиш от понеделник какво ме чака - пълна програма...

Днес направихме среща с кума и кумата...и срещнахме DJ-я, който моля ви се преди време ходил да тегли заем от банката дето работеше кума. И кой му бил инспектор - кума естествено. И ни разправяше (кума де) - "Викам му аз на Драго - няма да ме мъчиш много ей, щото няма да ти отпусна кредита" sarcastic Обаче на - той Драго няма да е водещ... И тъкмо му се хилим на кума, че всичко е било напразно, оказа се че агентката живее пред два блока от приятелката на кума shok Какво да ви кажа - колко е малък света и Бургас покрай него tease
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 10, 2008, 22:08:26 »

Хехе, че забавно  blum tease

Ами тъй е то - голям пропуск, че Драго няма да измъчи кума ти:)) Щеше голямо шоу да стане lol

Ама чух случайно днеска от едно пиленце, че Тони ще ти е ди джей...Дали е вярно? Хехе, той е достоен заместник на Драго, така че пак ще има шоу  DANCE banana sarcastic
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 12, 2008, 07:20:53 »

Ами до колкото знам - не. Искрено се надявам да не е Тони. А и Драго нищо не е казал pardon Пък и до колкото знам, той е DJ и на сватбата преди нас, и е казал на управителя, че му трябва легло с възглавничка в ресторанта, щото ще изкара цял ден. Сега - ако смята да се сменя, мисля че няма да е лошо да ни съобщи girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 12, 2008, 18:30:23 »

Тъй, тъй...изследванията са готови, записахме се в ритуалната (естествено, няма да обяснявам как ми се побра името на бланката sarcastic - никак). Най- накрая съм "обезкосмена", ходих на "пробна" прическа, няколко гостенина се отказаха - заменихме ги с други... Нямам шампанско - всичките с ами супер кич и явно наистина ще си го правя. Ако не - ще купя първото срещнато...

Докато обикалях за шампанско си харесах още един жартиер. Купих си и него, та сека освен че ще имам букет дето се цепи на 3, ще имам и 2 жартиера...

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 12, 2008, 21:56:07 »

И аз реших букета ми да се разцепва на 3 букетчета - да има повече щастливки!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #224 -: август 13, 2008, 08:38:12 »

skylife По - добре си направи ти шампанското. За времето, което ще изгубиш в обикаляне, ще си го направиш. Особено, ако успееш да докопаш отнякъде и за него меченца.

Сетих се, че по едно време продаваха едни плюшени като ключодържатели или нещо подобно и бяха мънички и най - различни видове и цветове. И по - рошавки и по - кадифени, всякакви. Може би могат да се използват, ако се намерят розови и да приличат на тези на чашите ти.

Вярно че ти останаха само няколко дни, но не се знае от кое храстче ще изскочи зайче, затова успех със шампанското!  chee
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines