Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:42:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82511 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 24, 2008, 13:15:54 »

Роклята става супер!!!  Bravo  Bravo  Bravo

Обувките, ако няма да ги носиш, по добре ги подари на някой познат, за да не ти се причкат из къщи. Но все пак изчакай сватбата да мине, че да си имаш резерва.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 24, 2008, 19:50:32 »

Offtopic skylife, днес видях шоколади с твоите мечета и надпис Thank you! едните бяха в синьо, другите не си спомням, но май в розово blush големи са по сто грама, не знам дали имаш нужда от такива неща

Искам да ти кажа, че така ме зариби с тези шоколадови мечки, че...ето какво открих - http://cgi.ebay.co.uk/Chocolate-Moulds-Bride-and-Groom-Bears-Mould-W33_W0QQitemZ250256325594QQcmdZViewItem?hash=item250256325594#ebayphotohosting

Аз да се жалвам малко и на вас...тамън си похвалих шивачките...
Обади ми се днес и ми вика "Аз дадох платът, да го бродират"  crazy Е, добре де, викам, ама нали щяхме да ходим да си избираме бродерия huhhuh.gif Мацките дето бродирали нямали време да ходим да избираме, пък после да почват (не знам по каква причина) и тя да не губи време казала да правят бродерията като на оригинала. pardon Туй добре, щото аз я харесвам тая бродерия, ама сега - ще го бродира на коприна (защото платът на роклята е доста плътен, за да стане на двоен колан), ще го бродират с незнайно какъв цвят (не че не и показах на една макаричка какво искам, ама де да знам какво е предала и какво ще стане), не знам колко ще струва (защото и казах, че повече от 100 лева не ми се дават) и ся - аз изобщо не знам какво ще стане. И точно дето се притеснявах най- много за бродерията, то проблема точно с нея стана. А ми викаше - ако не са тези, ще намерим други или с камъни ще го направим, или с дантела. Е хубуу, ся... nea

Освен това нали коланът не е като на оригиналната и се разширява надолу. И и обяснявах, че си го представям и бродерията да се разширява надолу (на базата на това, че щях да имам избор, си мислех да избера нещо като пълзящи цветенца и листенца, и да му турна по някой камък за разкош). И сега тя ми обяснява, че нямало как да го направят beating До сега не ми е дала повод да се съмнявам в нея. И на майка и уши добре роклята, и на колежката и шие добре нещата, и знам че шият за разни предавания и списания, и за разни певици, модели, спортистики и други БГ звезди ама това си е МОЯТА рокля cray

Толкова и се кефех, че става 98% както искам...и сега cray cray bad

Сори за дългият пост мацки, айде...отивам да творя по кошницата...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 24, 2008, 20:16:50 »

Миличка, нали знаеш че без някой друг проблем няма как да мине, освен това сигурно ще стане много красиво. И аз малко насляпо се сдобих с дантелата за моята рокля, в смисъл шивачката ми я избра, но избора и беше чудесен. Тези хора се занимават с това от години и имат поглед върху нещата, така че ще се справи. Ще видиш че ще стане много красива  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 24, 2008, 21:43:02 »

хей, мила,

недей да се ядосваш, може пък да ти хареса, нона твое място щях да се изстрелям и да искам давидя какво правят!!!

ако беше споделила за това, щях да ти пусна снимка на 1 лента, която се шие върху рокля, стои като бродерия, но всъщност е лента и щях да ти кажа от къде да си я вземеш и то тя е доста евтина - аз си шия рокля за сватбата, но за след ресторанта, тя е с подобна на твоята лента като модел, но моята е кафява.....

ако не е чак това, което искаш, пришийте камъчета отгоре, на ул. Цар Симеон има малки магазинчета, в които камъчетата струват стотинки!!!!!!!!!!!!!!

и има всякакви размери, водят ги сваровски, не вярвам, но са доста сполучливи!!!


най-добре поискай давидиш какво ти пришиват, дори на снимка да ти го пратят, пак ще се успокоиш или пък ще ги спреш сравнително на време!!!

успокой се, най-мили целувчици от мен!!

п.с. пуснах свещите в темата за дреболийките
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 24, 2008, 22:42:35 »

 Bravo за свещите. А тя бродерията - аз ще я видя преди да я пришият (мисля crazy), но не знам какво ще избродират. А някак си не ми се плаща после за нещо дет не ми харесва. Както и да е де - ще видим pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 24, 2008, 22:46:39 »

миличка,

ще стискам палци - ама на краката, че ръцете ще ми трябват, всичко да е наред и да останеш изключително приятно изненадана!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 24, 2008, 23:00:51 »

Искам да ти кажа, че така ме зариби с тези шоколадови мечки, че...ето какво открих - http://cgi.ebay.co.uk/Chocolate-Moulds-Bride-and-Groom-Bears-Mould-W33_W0QQitemZ250256325594QQcmdZViewItem?hash=item250256325594#ebayphotohosting


Взимай и не му мисли. то направо без пари това. Само дали ще имаш време да правиш шоколад не знам....
« Последна редакция: юли 24, 2008, 23:04:56 от snezhito » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 25, 2008, 07:57:35 »

И аз ти стискам палци бродерията да ти хареса, но ако има начин иди да ги провериш какво правят. Поне ще се успокоиш, а в най-лошия случай ще имаш време да ги накараш да променят нещо.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 25, 2008, 08:56:54 »

 cray Аз даже не знам къде е това  cray Но едва ли ще им отнеме много време да го избродират (предполагам, че е на машина), така че скоро (надявам се) ще видим...
Активен
vivi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #114 -: юли 25, 2008, 14:24:14 »

Незнам дали си направила тейбъл картичките си,но ето тук:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1582791&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1582790&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1

има интересна идея по твоята тема.И между другото поздравление за избора на тема.Много ми допадна.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 25, 2008, 14:29:16 »

 Bravo Благодаря, наистина са много готини, но ние си купихме тейбълки като поканите



Между другото - това е единственото, което не успях да намеря розово, ама мисля, че няма да е чак такъв проблем crazy
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 25, 2008, 16:05:56 »

А казаха ли кога ще е готова роклята?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 25, 2008, 16:12:54 »

Ами тя е готова. Чакаме само бродерията, зашиват я и готово. Ама кога ще е готова бродерията... pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 25, 2008, 21:08:13 »

миличка,

ма много са готини тез мечоци в кутийката,

направо да ги схурскаш, но пък и да ти е жал ....

 Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 26, 2008, 21:08:34 »

Blush Знам, че ги пуснах вече в съответната тема, ама все пак тази си е моята, така че...ето ги пак...снимките на едната ми кошница





Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines