Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:41:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82475 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 21, 2008, 14:13:03 »

Оле хора, вече тотално изкукуригах покрай тая сватба. Отивам си днес аз като пич да си вадя Свидетелство за съдимост за новата работа, отварям си портомонето да си покажа личната карта и установявам, че ми няма кредитната карта, която е с доста голям кредитен лимит. Викам си - ОК, сигурно е в Жоро, щото последно той тегли пари от нея. Пристига по едно време милият той и аз му казвам - Айде ся, дай си ми картата. И той - ми тя не е в мен.  shok Направо изтръпнах. И се сетих, идиотът ми с идиот, че майка ме накара да купувам там едни фризове за великият ремонт в къщи и оня тъп...ер продавачката, не ми върна картата. То в случая аз съм тъп...ера, ама айде.

И се обаждам на майка и викам - Секундарно в магазина. Отива жената там, а те дрислите и се подхилквали под мустак. Ай ша ви се не знае... beating И понеже нали е кредитна и като ми препишат всички цифри, могат най- спокойно да си пазаруват в интернет, та айде до банката да проверим коя е последната транзакция и да блокираме картата, че да си издадем нова.

Направо съм  badgirl insane GROAN star crazy funnytooth и още 1 000 такива. УФфффффффффффф
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 21, 2008, 14:21:41 »

Стават такива работи, особено като е по-натоварен човек. Аз току се стряскам на моменти, че нещо съм забравила и най-вече дали съм го забравила  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #77 -: юли 21, 2008, 14:33:15 »

Ужас !!! Напълно те разбирам !
Иска ми се да ти кажа нещо успокоително, но от опит смятам, че докато не мине сватбата ще е така. Взимай винаги с теб, някой трезво разсъждаващ и мислено неангажиран да те следи, че ставаме потенционално опасни за себе си и околните с цялата тази организационна претовареност.

Дано не ти се случва вече  Friend
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 21, 2008, 14:36:04 »

Ами да де, той Жоро беше с мен diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #79 -: юли 21, 2008, 14:40:36 »

 laugh казах трезвомислещ и психически неангажиран  blum

Иначе и аз съм тотално нефукционална (и една седмица по-късно продължавам да го бъда), така че КУРАЖ  good
« Последна редакция: юли 21, 2008, 14:43:16 от inaxastra » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 21, 2008, 14:43:40 »

Лелееееее , какво ти се е случило  Oh my ...
Като знам че на зет ми кредитната карта няма и пин , и само едно минаване през устройството и готово  Oh my ...
Инакстра е права.....взимай някой с теб , а не мисля че другото съпружеско тяло е такава личност  funnytooth
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 21, 2008, 16:43:28 »

Ей булка, не остана!
Много са ти хубави сандалките!
А късметчетата са толкова сладурски!!! yahoo
Искам и аз такива blum Я кажи бързо ли стават? blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 22, 2008, 06:47:25 »

Ами ако ти остават 3 месеца до сватбата - ще станат. Истината е, че не стават бавно, но трябва да се занимаваш само с тях. А аз като се прибера от работа и се сещай - успявам да нашия само 1. И все си викам - събота и неделя ще шия повече. Да да. Събота и неделя по магазините, на разходка и т.н. И направо като ги свърших  yea щото това беше първото нещо, което започнах за сватбата...преди незнам си колко време...Но си е играчка де. Те могат и да се лепят мънистата отгоре, ама аз исках да са зашити, пък като нещо не ми хареса - айде разшивай  crazy НО важното е, че успях в срок  blush
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 22, 2008, 08:18:27 »

Благодаря за отговора!
Справила си се страхотно! @}->--Ако се навие майка ми да помага ще се пробвам и аз!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 22, 2008, 18:05:17 »

На ги ей нашите "папучки", а по морски - плавници. То вярно - плавници по- лесно щяхме да намерим от обувки, но и те вече са факт.  yahoo

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #85 -: юли 22, 2008, 18:19:27 »

Шик  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 22, 2008, 21:25:44 »

Къде ги откри тия бели сандалки, бе миличка, 10 пъти обиколих града и нищо не намерих, моите са златни (единственото, което що-годе ми хареса и то за 39 лв.! и то последния чифт), ама реших и едни бели да имам за резерва, пък и от 3 лета се опитвам да си купя бели сандали на токче (аз нося такива по принцип), ама все няма. Накрая купих едни бели с панделки, не че са мечтаният модел, но бяха единствените бели, които намерих и да има моя номер. Накрая се оказа, че майка ми си е купила същите доста преди мен и смята да бъде с тях на сватбата lol Дано не счупя ток или нещо подобно и да се налага да обувам другите, че ще е голям майтап. Ама тя майка ми си е взела чехли резервни, така че ако трябва тях ще обуе, да не сме с еднакви lol
Все пак моята рокля не е до земята и сандалите се виждат и наистина би било комично.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 22, 2008, 21:26:33 »

Супер са! Честито на голям мечо със здраве да си ги носи. И да го настъпиш по новите плавници, опа.. патъци в ритуалната.  blum blum blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 23, 2008, 09:14:43 »

Kiksi - купих ги от един магазин на 9-ти Септември. Значи - като пресечеш кръстовището на светофара и тръгнеш по улицата (все едно за към Краснодар), отляво има някаквъ грозен строеж, та на ъгъла има един магазин за обувки и дрехи. Значи - не този, а следващият магазин по 9-ти Септември (ако все още се казва така улицата). Той е само за обувки и всички са намалени в момента. Има и други бели модели. Ако ти се ходи - разходи се до там  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 23, 2008, 10:30:43 »

ами честити "плавници"!!!!!!

аз вчера си взех свещичките от онзи магазин дето е прати!!!!

много ми харесват, пак да ти благодаря  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines