Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:36:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82481 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« -: юли 10, 2008, 13:36:03 »

Хайде и на тебе една тема да ни разказваш какво си направила, какво ти остава и разбира се да пускаш снимки, ама мнооого снимки.  tease tease tease
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 10, 2008, 13:49:11 »

Честита темичка от мен! Хайде разказвай!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 10, 2008, 13:52:14 »

 danceg  Yes  yahoo Имам си темааа...ще пиша довечера...за роклята. tease Сега трябва да поработа малко  cray
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 10, 2008, 13:55:41 »

Skylife, честита темичка!! Чакаме с нетърпение да покажеш кое до къде, как, защо и кога  Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 10, 2008, 14:48:19 »

Честита темичка, мила!!! Хайде ти пиши, пък ние ще четем...ще чакам!! yahoo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 10, 2008, 15:09:39 »

Честита тема! Разказвай, разказвай какво сатав! smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 10, 2008, 15:18:18 »

Честита темичка  Wink

Докъде стигнахте .....има ли още мечета  blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 10, 2008, 15:23:27 »

Хубаво де - то се е видяло, че няма да работя (не че изгарям от желание  blum Wink)

Ами какво става, остава още малко, а аз вече почвам да се шашкам да не забравя нещо. Като знам само, каква мъка ще е с на мъжото обувките  nea а него вятър го вее на бял кон. И съм го помолила от 2 седмици една работа да свърши и май пак ще си я правя сама. И после - що съм се сърдела и не съм давала на никой да ми помага. Ми що  beating Искам да направя карта за хората, които не са от Бургас. И сега какъв е проблема - картата я сглобих и го помолих само да наслага номерца или знаменца, или каквото и да е там, за да отбележим местата. Той това го върши от 2 седмици, а като дейде да се дооформят - не ми се мисли. И му обяснявам, че искам да ги раздам един месец преди сватбата (което е все пак след 1 седмица).

Сега - ако не трябваше да шия късмети, щях да си го направя...ама най накрая ще му тръсна кордата, иглата, цветенцата и ще го оставя той да ги шие. А те все пак трябва да са 27...и като ми каже - айде не се притеснявай, колкото станат - толкова... ANGRY ANGRY :bqsnasym:Айде върши си твоята работа, ами не ми давай акъл за моята.

Както и да е. Като цяло си го обичам, ама понякога ми иде да му откъсна главата.

Голяма част от нещата са купени. Сега остават "дребосъците" дето най-много време отнемат. Днес на моята проба евентуално ще вземат мерки и на мама за някой тоалет...ама тя хич не знае какво иска. Всъщност знае - иска да е с панталон, щото така и е най-удобно. Ама аз я строих - викам и - айде сега и на мен ми е най-удобно с панталон и рокли почти никога не съм носила, ама ще изкарам един ден с рокля (и то от най-пристегнатите), айде "барни" се и ти с едно рокле...Ама сега не знам, може и с панталон, но пък сега тя се тръшка за рокля...абе цирка е пълен.

Сега се прави ремонт в къщи по повода, че "моята" стая не мяза на нищо. Има-няма 30 години не и е правен ремонт. Та сега НАЙ-накрая и това ще стане. Добре, че реших да се женя tease

Оф - и аз не знам вече - почнах да забравям всичко. И ще взема да пропусна нещо. Уж си пиша, ама то като забравиш - какво да пишеш  crazy
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 10, 2008, 16:03:50 »

Как хубаво си се разписала..... Bravo Ама да не забравиш да слагаш и снимка, че да виждаме какво си измайсторила. А за мъжо и главата му, май всички са еднакви не се ядосвай.  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 10, 2008, 16:08:04 »

Skylife, все едно собствената си история слушам.

Мога да ти помогна относно картата. Виж този линк дали ще се отвори - http://docs.google.com/Present?docid=dfk92ppk_16gfmdk5dt&hl=en

Напарвих скрийншот на картата от бгмапс, балончетата ги има в Powerpointa. Принтих директно слайда и го слагах към поканите.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 10, 2008, 16:17:42 »

Не, не се отваря сайта...ама няма значение. Идеята ми е - от същата хартия като поканите (но хартия, не картон) да направим брошурки, които се сгъват на 3. Като я разгърнеш отвътре да има цялата карта на Бургас, като под картата има място и в зависимост от това в коя част на брошурката се пада съответното място, да има описан отдолу адреса. На "заглавната" страница на брошурката мисля да сложа символа на Бургас (само трябва да видя точно кой е), като в кръг около него ще пише "Една карта за Бургас, морето...и още нещо". И разни ей такива са ми в главата, да видим какво ще стане.

Трябва да правя етикети за ракийцата - естествено с мечки. Бутилки намерихме - от Поморийска. Те са готини. И гърлото на бутилката ще е увито със същата "панделка", с която ще завръзвам кутиите на подаръците на гостите. Абе довечера ще снимам "пробната" ми бутилка...тя е до никъде, ама за представа...

Само ме е яд за кошницата на шаферката - увих дръжката в бяла и розова банделка. Стана супер  good Обаче нали съм си идиот и всичко трябва да се връзва, реших да залепя по бялата панделка същите цветя като на късметите (държа да отбележа, че панделките вече бяха омотани и залетени). Та сега някой от цветенцата "стърчат" и ми се струва грозно. Ама айде ще я снимам и нея да ми дадете мнение и съвет...

Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 10, 2008, 16:22:11 »

честита темичка и от мен..................не се шашкай за нищо имаш достатъчно време..................успех с приготовленията!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 10, 2008, 16:26:00 »

Сладур, символа на Бургас, които е на герба е ужасен. Или поне на мен не ми харесва. Идеята ти с картата е страхотна. На заглавната страница можеш да сложиш морето, моста, терасата или каквото си харесаш. Изпращам ти символа на герба, ако ти хареса остави и него. Ако ти трябва помощ за нещо казвай.  blum


* gerb Burgas.jpg (26.21 KB, 95x93 - видяно 2963 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 10, 2008, 16:47:12 »

Като каза моста, ето какво намерих...и след малка преработка, мисля че ще стане  good


* IMG_11528.jpg (24.63 KB, 400x297 - видяно 3019 пъти.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 10, 2008, 16:50:38 »

Супер е! И като му завъртиш текста наоколо ще стане приказка..... Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines