Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:06:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82484 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 20, 2008, 21:53:47 »

Честита тема!
Страхотно се справяш с организацията!
Успех и с останалите неща!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 21, 2008, 08:31:14 »

Айде - обувкииии  bouncinggirl







За 29 лева ги намерих в последният магазин, в който влязох. Направо не мога да повярвам  danceg
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 21, 2008, 08:35:55 »

Направо без пари си ги намерила. Много са елегантни, дано да са ти и удобни, въобще да не ги усещаш на краката и много да танцуваш с тях!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 21, 2008, 08:42:37 »

Ами честно - не са ми удобни  funnytooth Ама не защото не са удобни, а защото аз винаги ходя с гуменки, кецове или равни обувки. Иначе като за обувка с токче са ми удобни. Сводът ми ляга на обувката, което е ОК, щото имах някакви обувки, дето като ги обуя и свода ми седи във въздуха и се измарят краката много бързо.

А за танците - благодаря за пожеланието, ама от всичко казано до тук сигурно си разбрала, че няма да изкарам много с тях. Така, че сега ще търся ниски обувчици за ресторанта...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 21, 2008, 08:56:19 »

И аз не съм фен на токовете, но какво да се прави, красотата иска жертви, а за ниските обувки - според мен са задължителни. Дано намериш подходящи, а то трябва и с дължината на роклята да се съобразят нали
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 21, 2008, 08:57:45 »

Ами аз за ресторанта ще имам втора, къса пола. Така че хич нищо не трябва да съобразявам, което е  danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 21, 2008, 09:31:01 »

Сандалките са страхотни, много са хубавки.  Bravo Моите са на същата фирма, но ги взех за 59лв. А не са нещо кой знае какво, даже според мен твоите са по-хубави. Можеш да ги видиш в моята тема. Направо съм шокирана от разликата в цените  crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 21, 2008, 10:07:23 »

Да бееее - видях ги. И аз това забелязах, че са на същата фирма. За цените не знам - бяха намалени от 39 на 29 лева. И аз викам - СТАВАТ МИ, взимам ги, щото повече не мога да обикалям. Те отдолу няма да се виждат грам  blush
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 21, 2008, 10:18:36 »

Кой си има сандалки? Честито, да си ги носиш със здраве. Хайде какво друго си купила, показвай. blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 21, 2008, 10:34:29 »

Мииии, още няма какво да показвам. Както казах - в събота поръчахме халките. Трябва да са готови другата седмица. После - днес ще пратят обувките на младежа. За розовата жилетка е на проба в сряда. Мечките ги върнахме, обаче (идиотите му с идиоти) НЯМАЛИ ИЗОБЩО такива розови мечки, ама картинката им продължава да седи. Както и да е - намерихме такива големи седнали мечки, като тези дето са за подарък на родителите и кумовете и ги купихме, сега чакаме да пристигнат. Ко да са прай...

Вчера по обяд се срещнах с DJ, камерата, една фотографка дето да дойде за снимки у нас и със съпруга на агентката, който също ще бъде водещ. Честно хора - няма толкова забавен човек. То само като го видиш ти става едно такова забавно, пък като си отвори устата - съвсем. Уточнихме разни работи. Видяхме се и с управителя на ресторанта, с който по принцип говорихме и искахме да ни е на сватбата и  danceg danceg danceg той ще е - пада му се седмицата дето е той на работа.

Малък проблем е (надявам се да не се превърне в голям), че преди нас има дневна сватба. И понеже аз искам бая неща да се правят, та как ще се справят от 17 до 18.30 не ми е ясно. Той птинципно ресторанта е обявен за 19.00, ама все пак  girl_impossible Дано да успеят. Уж ще влязат цяла рота хора да се занимават с моята сватба, ама както и да е де - ще видим...

За друго не се сещам сега  Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 21, 2008, 10:44:57 »

Споко бе маце, до влизането в ресторанта всичко ще ти е наредено както искаш. Те "майсторите" излизат от залата 5 мин. преди  да влезете, так че имат достатъчно време. Като пристигнат другите неща, веднага пускай снимки. А халките от къде ги поръчахте и какъв модел ще са? Ако си го показвала - sorry, ама съм си блейка. blush
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #71 -: юли 21, 2008, 10:51:04 »

Мила, за подредбата на ресторанта не се притеснявай. И аз бях шокирана как за час и половина ще изчистят, разместят масите и подготвят моята украса, но ми обясниха как става работата. В ресторанта (България) имат тренинг и ми потвърдиха, че всичко (от отсервирането на предната сватба, през чистене и разместване , до зареждане за моята) го правят за максимум 40 мин. През това време агенцията ти също работи вътре. Самите детайли от украсата така или иначе могат да ги подготвят предварително ( в моя случай им предоставят малка заличка до ресторанта). Предполагам, че като уведомиш агентката си тя ще сметне кое кога и как да приготви за да е готова на време. Не се безпокой изобщо за това. Айде давай отчетче сега как е положението.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 21, 2008, 10:57:25 »

plamik - не съм казвала за халките и нямам как да ги покажа докато не станат готови. Поръчах ги при един златар, който се намира на уличката, където е Икономическия. Ще ми ги работи ръчно. Моделите му са нарисувани на едни листи, та за това няма как да ги покажа. Оказа се, че ако трябва да ни прави една бяла и една жълта халка, ще ни излезе доста скъпо, за това ще си имаме две еднакви... pardon

И толкоз за сега blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 21, 2008, 12:08:14 »

честити обувки!!!

чакаме халките да видим.....
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 21, 2008, 12:45:40 »

Честито за сандалките, много са сладки! Успех с другите неща!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines