Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:26:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82866 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 13, 2008, 10:48:00 »

skylife, украсата за колата ме кефи, но ако сложиш 2 мечки вместо халки, ще е още по-суперско.  good Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 13, 2008, 10:49:32 »

ОООО, халките отпадат ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Направо са ми кошмарни. А и вече се реших да сложа мечки, така че  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 14, 2008, 10:57:25 »

Много ми харесва идеята за роклята ти. Наистина ще приличаш на фея!

А пък за цветята дето стърчали... къде ги видя да стърчат? Много са си добре според мен.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 14, 2008, 11:02:50 »

Айде - мечките за колата са поръчани. Искаме да докараме младоженеца да прилича на ей такъв мечок. И даже се смяхме вчера, че с нашите големи крака, ще сме точно като мечките - с дрехи, но боси  funnytooth


* me4ki_kola.JPG (29.69 KB, 487x496 - видяно 277 пъти.)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #49 -: юли 14, 2008, 11:38:16 »

Във Варна  в магазин Вега има точно мечоци младоженци  много са сладурски той е с шапка борсалино ,а тя в було  мислих и аз да си взема за украса на  сватбената ми агенция  Wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 14, 2008, 12:22:31 »

Много са сладурски мечоците! smile Само ги закрепете много здраво, да не ги изръсите по пътя.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 15, 2008, 20:22:01 »

Ей го моето мъжле. Само се надяваме да успеем да намерим някъде, където да ни ушият друг елек и фишу (розови). Но ако не - и така е готов. Само останаха риза и обувки (няма да е с тази риза, само я облече да видим как стои с риза)


* P15-07-08_12.03.jpg (58.69 KB, 480x640 - видяно 256 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 16, 2008, 08:12:04 »

И аз си помислих, че няма да е с тези "обувки"  blum Шегата на страна, много е елегантен. Дано да успеете да допълните тоалета както си го планирала!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 17, 2008, 15:11:35 »

хей,


сладурка,

честита темичка и от мен, нещо съм я проспала  .....

младоженецът е много елегантен, но на мен най-много ми харесаха обувките (шегичка естествено)

и моят пробва сако с къси спортни панталонки и тениска ....

роклята ще стане страхотна с корекциите, да я пуснеш, когато е завършена!!!!

мечоците са много готинки, а и .... определено си имат хубава символика и предистория;

 Bravo

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юли 17, 2008, 17:33:18 »

Оооо ЧЕТСИТА ТЕМА !!!!!

Всичко е  good но ти си знаеш, че съм ти фенка. Роклята ти е  Oh my ... за сетен път се убеждавам, че си много нестандартна  god

А кошницата е много добра, въобще не стърчат цветята и според мен не трябва да се обвива цялата в сатен, че ще й се загуби кошничеството, така ми допада повече, само отвътре облицована (със сатен де, не с найлон). Пламик да ме прощаваш, че не съм на твоето мнение, но ти не държиш, нали ?!  Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 17, 2008, 20:09:04 »

 Bravo Много съм щастливааа. Днес намерихме подходящ (надявам се) розов плат за жилетка и фишу, за да прилича моят мечо на другите мечовци. Дано не е много лъскав girl_impossible А роклята - утре по обяд май ще е почти готова без бродериите. Днес я видях сутринта и вече към бюстието има вече ръкави. "Фейските" ми ръквави не са чак толкова дълги като на пробата, защото ги настъпвах  crazy, но не мога да преценя колко къси са станали.

Ходих при шивачката да и оставя модел за късата пола (имам си една любима пола, която си купих от Париж blum преди 3-4 години). И понеже и майка утре е на проба за рокля се надявам да мина и аз  Wink

Днес мечоците пристигнали при нашият приятел в Англия и Oh my ... - не са розови, а шампанско. Кошмар! А в сайта си имат снимка на розови и снимка на шампанско мечки. И ние си купихме розови. Сега се разправят и да видим какво ще стане beating

Утре сутринта ще ходим в шивашки център София или нещо подобно, да видим дали ще спретнат елека и фишуто. Ако не - е Денил казаха, че ще го направят. Харесахме и обувки, но от черният вариант 46 имало само в Русе. Иначе като номер му станах (имаха кафеви, та пробва). И задействахме и връзките в Русе да ходят утре за обувки. Направо ви казвам - лудница.

Сега събота и неделя пак съм си в Бургас и ще ходим при златаря за халките. Харесахме един модел, а и той каза, че тези ставали много ефектни. Та ще си поръчваме. Трябва му една седмица за изработка, по 100 лева на халка и материал. Обясняваше, че този модел халки са много ефектни на жълто злато (защото аз искам бели). И май решихме така - правим една жълта и една бяла (за мен). Ние нали от всичко трябва да имам по 2 (обяснявам шегата - това тръгна от шивачката, понеже нали ще имам 2 поли; после като дойде ред за ръкавите ми предложи някакъв вариант и понеже аз не мога да си го представя  crazy я помолих да ми направи 2 ръкава, за да си избера; после ги помилих да ми правят жартиерка - още не е готова - и исках да са 2 - една за хвърляне и една за Жоро heart; та ме будалкаха, че още имам време да си намеря и още един мъж, да са ми двама  sarcastic)

И така...  kiss2
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 18, 2008, 07:54:42 »

Мацка, ти ме уби! От всичко по две!! Браво0 на теб! И аза, ако можех дас и го позволя, щех!! Нещата при теб вървет страхотно!! Чакам с огромен интерес да видя готовата ти рокля и розовата жилетка на милото ти!!!Успех!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 18, 2008, 08:48:03 »

Vanilly - то и аз нямаше да мога да си позволя, ама на втората пола само платът ще и плащам. Иначе шева ще ми се води към роклята. За жартиера - той няма да е милиони, халките така или иначе трябва да са две blush. Пък втори мъж не искам, аз и без това с този трудно се оправям  laugh

Ей сега сутринта отидохме на шивач за елека и фишуто. Каза човека, че ще станат. В сряда е на една проба и до края на другата седмица трябва да е готов. И ако станат както трябва  chee god bouncinggirl goody и още мноооого радост ще има...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 18, 2008, 09:03:23 »

Дано успеете да смените мечките, че да не се ядосваш и за това.

А пък от някой работи наистина няма нужда да има по две. То понякога и един мъж ми идва в много на мен...   tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #59 -: юли 18, 2008, 09:08:28 »

Е като четох това за цвета на мечетата, чак аз се вбесих ! Това е точно нещото, което може да ме изкара от равновесие. Макар, че обикновено на снимките в ибей пише, че това ... не знам как се казва на български... един вид, че не са длъжни да ти доставят точно като на снимката (снимките не са контрактуални ) разправяйте се докрай !! Да ти дават розови мечета ! Те въобще не си дават сметка колко е важно  angry

Иначе добре поне, че за жилетката е Ок, това също е важен детайл. Ще бъде Топ !
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines