Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82478 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 11, 2008, 09:05:36 »

Е, ако съм много нахална, ще си трая вече...... blush .....не че ще е за дълго, но....
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 11, 2008, 10:23:12 »

Честита темичка сладурка! Твоята мечешка идея много ме кефи и всичко е много готино. Ще е много нестандарта и запомняща се сватба. Как реши да се насочиш към мечоците?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 11, 2008, 10:55:32 »

Ми аз някъде бях писала, ама нищо де - нали това е моята си тема tease ще пиша пак. Моята любов към мечоците произхожда още от като бях 1.20 и един семеен приятел на леля (италианец) ми подари един кафяв плюшен мечок с един медал. Бях много щастлива, защото тогава в България хич нямаше такива играчки. Та той ми стана любимият мечок - спях си с него и т.н. И от тогава. А "общата" ни мечешка история - моето любим преди мноооого, мнооого години ми подари една висулка с 3 мечки с думите "Едната мечка съм аз, едната си ти, а другата...като и дойде времето". И като съчетаете моята любов към плюшени мечки и това - ето ти темата на сватбата. А конкретните мечки (които са за гостите, на поканата, чашите и т.н.) ги изнамерих случайно, като гледах връхчета за торта. И понеже много, ама много си го харесах на картинка и исках ТОЧНО това връхче...открихме, че те са цяла "линия" мечки и т.н. И оттам се почна с одисеята, че исакх(ме)  blush да са розови, а те били от миналогодишната колекция, та милото изрови целия ebay докато ги намери и сега в общи линии изкупихме последните розови мечки (тези за гостите), но имаме бройката...И точно заради това розово си имам 3 книги за гости, защото розовата беше свършила и купихме мечки екрю, после се появи в наличност - поръчахме. Обаче като пристигна и имаше малък дефект, и казахме на мацката дето ги продава и понеже бяхме купували мнооооого неща вече от нея (демек много мечки) и тя ни изпрати нова книга съвсем безплатно, като не си поиска старата...И така - имам си 3 книги pardon

Голямо писане му ударих... tease Ма като не ми се работи... Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 11, 2008, 11:27:08 »

Ехе, това с мечетата чак сега го разбирам!!! Много хубаво сте го измислили и направили, разгледах всичко и е много сладко, пък за подаръчетата, по принцип не харесвам такива джундурийки, ама тия мечета и на мен ми напълниха душата!!! Младоженека няма да е облечен като мече, нали??? Шегува се, разбира се! yahoo tease Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 11, 2008, 12:38:07 »

Хич даже не се шегувай. Ако не беше над 1 000 лева костюма, щеше да е със сако тип "фрак", жилетка, фишу и цилиндър като мечетата. Но "фрака" отпадаи май ще минем на сако, жилетка, фишу и вече ако ходи цилиндър - цилиндър  pardon
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 11, 2008, 13:04:37 »

skylife, виж на какво попаднах ....  blum

Незнам какви са ви идеите за колата, но все пак може да ти е интересно  pardon


* wedding_car_bear1.jpg (16.89 KB, 200x150 - видяно 2001 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 11, 2008, 14:28:29 »

Честита темичка и от мен!
Роклята ти е толкова приказна, че наистина ще си като фея!

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2008, 17:51:46 »

Даааа, мислих я тази работа с мечките на колата, но се спряхме на това...ама без халките, а и там винаги можеш да "пльоснеш" две мечки...


* S4020053.JPG (69.89 KB, 922x551 - видяно 247 пъти.)
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #38 -: юли 11, 2008, 18:18:15 »

Много е сладка украсата. С бели или с розови цветя ще е? А и още нещо да те питам, стълбите по които се слиза към ресторанта ще ги украсявате ли? Чакаме още снимки на дребните нещица. Да не ни забравиш.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 11, 2008, 18:23:02 »

Ами да - планирам да ги украсят.  pardon А това е началото на кошницата със стърчащите цветя  nea


* Picture 560.jpg (59.63 KB, 704x528 - видяно 245 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2008, 18:24:42 »

...какво мислите...


* Picture 562.jpg (73.9 KB, 704x528 - видяно 232 пъти.)
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #41 -: юли 11, 2008, 18:27:26 »

Чак пък "стърчащи" къде ги видя. На мен ми харесва така дръжката. Ако я обличаш с плат може и по него да залепиш от тези цветенца.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 11, 2008, 18:37:06 »

Ами не - мисля да сложа вътре, където сега има найлон, бял сатен, а по края на самата кошница да омотая от същите панделки (но по-широки) ок бяла и розова. И където се захваща дръжката за крайчетата, да и сложа панделки. И толкова...
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 11, 2008, 20:42:10 »

много ти е готино това с идеята за сватбата, някакси всичко ти се навързва:)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 12, 2008, 19:59:31 »

Украсата за колата ми харесва, но наистина ако успеете да сложите две мечета на мястото на халките ще е страхотно.  good
А кошничката - не можеш ли цялата да я увиеш в бял сатен и после да  сложиш розова панделка? Че така на това кафяво панделката ми се губи. Мое мнение.  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines