Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:52:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 82477 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 17, 2008, 21:09:46 »

Била си прекрасна girl_in_love girl_in_love
Ако мислите, че до сега сте били щастливи, то от тук нататък бъдете истински щастливи сто пъти повече! Ако до сега сте се чувствали обичани, то от тук нататък бъдете обожавани, чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени! Ако до сега сте мислили, че сте опознали любовта, то пожелавам Ви от тук нататък я видите в целият и блясък!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 17, 2008, 23:05:45 »

Малко разказ, докато вляза в банята, че нещо не мога да се вредя...

Ще започна от предната вечер и своеобразното моминско парти, което си сформирахме със съфорумките. Беше ми супер приятно, умряхме от смях...жалко, че не ми бяха поръчали стриптизьор, но и като се замисля - стриптизьор в "Булевард" - повече нямаше да ни пуснат там sarcastic

Честно мацки - благодаря!!! Точно от това имах нужда - да изляза и да се похиля като идиот. Препоръчвам го на всички бъдещи булки. След това, когато си тръгнахме всичко ми беше перфектно - прибрах се в къщи, майка се нацупи че искам да остане още половин час, за да приготвим Жоро за следващият ден и да го закара в хотела... а на мен ми беше SERENADE Xixixi После се ядоса, че обърка надписа в сватбената книга (вместо да пише 16.08.2008, тя започна с 2 и и викам - какво пишеш и тя кат са шокира girl_impossible) и и викам - споко бе жена напиши 2008.08.16, много важно good

Баба върви и нарежда "Айде лягайте си, щото утре трябва да ставате рано' Аз - "Споко бе жена, лягай си ти да се наспиш, аз ще се оправя". Пък и трябва да се изкъпя, щото за прическата косата трябвало да е леко замърсена... Пък и още нещо трябва да свърша - имахме си един специален гост от Англия. Тоз човек толкова ни помогна с цялата подготовка - поръчва мечки, обажда се по разните там магазини  - лудница. И ние, освен стандартният подарък му купихме и пури, щото ги пуши... И понеже аз нямах време да ходя да го опаковам, отиват Жоро и шаферката. И понеже човечецът принципно е шотландец, решил Жоро да ги опакова пурите като шотландското знаме - бяла кутийка със сини панделки. Е - няма ли бяла, направили го - синя кутия с бели панделки. Обаждам се аз и питам - "Добре ли е?" и той - "Ми да..." Да, да - мъже бе, какво да ви кажа. За тях всичко е добре... И прибирам се аз и гледам кутията shok Oh my ... nea И нали се сещате - отлепям панделки, режа нови, лепя да скрия местата където се скъса...и всичко това - след 00.30. Стана перфектна (като имам предвид предишното състояние)

И така...легнах си с мокра тиква за следващият ден...

Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 18, 2008, 01:05:14 »

ЧЕСТИТО МИЛА skylife! Поднасям ти тези рози с пожелание за щастлив семеен живот  give_rose





Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #273 -: август 18, 2008, 07:14:42 »

Мммм, особено на едната снимка, на която си в профил си като испанска аристократка!!! Разкошна булка си!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 18, 2008, 08:18:13 »

Ето още една снимка на младото семейство smile С разрешение на булката-мечка, по-късно ще кача още няколко (с по-лошо качество) Всичко беше страхотно - и като организация и като изпълнение, младоженците бяха разкошни (и видимо много Флюбени)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 18, 2008, 08:22:51 »

Пу - ако на всички снимки изглеждам така ша са гръмна. Аз не спрях да са хиля като пача през цялото време. Кума са "натряска" от кумската бъкличка и само ръсеше простотии...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 18, 2008, 08:28:19 »

Skylife, честито!Страхотна си, много щастлива, засмяна и красива булка.Роклята е превъзходна, а двамата с мъжа ти сте истински сладури.Много щастие ви пожелава в съвместния ви живот.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 18, 2008, 08:51:49 »

...И такааааа... Събуждам се аз като пич към 8.00-8.30, леееко недоспала, щото три дни в Бургас имаше нек'ъф MTV фест или нещо подобно, който се провеждаше на плажа (а аз живея до входа на Морската градина) - начи сещайте се - все едно аз съм до сутринта на MTV фест (само дет не се охарчвам за билети tease). Тъй - тиквата ми още мокра Girl_hide Ама си викам - айде ся до 10.00 ще изсъхне.

Обличам се аз - придвидливо в риза да'н ми са развали причоската, фащаме се с шаферката и дружно (ша-ла-ла-ла-ла) отиваме на прически. Аз - мега спокойствие, все едно не се женя...ми отивам на купон. Минаваме си по главната, аз не забравих да си купя стандартния "Стандарт" с DVD-та (чак се чудя как се получи това), отидохме за кифла до закусвалнята (за шаферката) и стигаме ние до Пиргос (там ми беше фризьорката) и - опааааа, те отварят в 10.00. ОК - отидох до банката да изтегля малко пари и седнахме на кафенцето да си лафим.

През това време ми се обажда Жоро и ми обяснява в кой магазин какво видял, защото ние нямахме подарък за кумата GROAN GROAN Магазина и той отваря в 10.00.

Аз като една добра булка- координатор започвам да се обаждам на всички Софиянци кой до къде е по пътя. Едните пристигнали, другата пътувала и пак - опаааааа. Едната мацка почти плачеща по телефона ми обяснява как закъсали по магистралата и спали там. Пътна помощ ги "занесла" до Стара Загора в някакъв автосалон и им казали, че няма оправяне тая кола. И тя милата - почти рев по телефона. Викам и - айде спокойно, случват се такива неща. А тя милата - ама ние няма да можем да дойдем, извинявай. Добре бе жена - споко... От там - айде в ресторанта да сервират 2 порции по- малко и в хотела да отменим стаята...

И такааа...Качваме се за прически и ни почват - изправяне, прибиране, цветя в косите, букли- мукли и други екстри. Докато мен ме опъват, маникюристката идва да ми пили ноктите... Сичко - по план- график. Даже свършихме 30 минути по- рано (викам си - таман за подаръка на кумата). И хоп - обажда ми се мацката, намерили кой да ги докара до Бургас, ама ще дойдат чак в ресторанта. Аз леееко се попритесних. Айде пак в ресторанта - връщайте порциите. Обаждам се на Жоро за хотела - опааааа, няма стаи girl_impossible insane Айде - обаждай се обратно на хорицата...пратих ги в друг хотел и всичко вече беше ОК good
« Последна редакция: август 18, 2008, 13:49:25 от skylife » Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 18, 2008, 09:26:34 »

skylife, честито и от мен! Обичайте се и бъдете винаги заедно!
Много интересно и образно разказваш! Така добре организирана булка! Bravo
Чакам с нетърпение продължението!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 18, 2008, 09:29:41 »

Честито на младото семейство! Бъдете винаги влюбени!
Много хубави снимки! Много щастливи младоженци!  Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #280 -: август 18, 2008, 10:01:11 »

Още Още Още  Пордължавай с разказа  Wink
Много сте хубави и наистина изглеждате щастливи! Това, че си ухилена не е лошо, а си е супер  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 18, 2008, 10:22:34 »

Честито и чакам да чуя как се представи нашата фирма на вашата сватба!

Специално искам 1-2 реда за това да драснеш!  blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 18, 2008, 13:24:03 »

Тъй като нямам много време в момента, ще ви дам линк към една от атракциите на вечерта - кумът.
ENJOY blum

http://play.vbox.bg/a6s9l0a6p9vf/KUm-igrae-rychenica-za-pileto.html
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 18, 2008, 13:30:13 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Страшен кум, страшен! Предлагам бъдещите кумове при него на уроци!  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 18, 2008, 13:31:44 »

 god god направо ме разби кумът, нямам думи.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines