Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:04:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на розово-бялото мече skylife - 16.08.2008  (Прочетена 83154 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #135 -: юли 30, 2008, 13:09:10 »

Лелеее, чак се чудя. Не съм влизала от седмица и си викам "Я, да видя роклята на skylife" а то още няма рокля. Големи премеждия, голямо чудо. Направо незнам как не си им вдигнала як скандал още  beating. Най - важното е, че в крайна сметка са се наредили нещата и в скоро време ще си имаш мечтаната рокля с красива бродерия.  Да не забравиш да ни пуснеш снимки. Иначе готово ли е всичко друго. Казвай какво ти остана.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 30, 2008, 14:44:15 »

леле,

напарво нямам думи;

дано всичко да е наред, дано!!!!!!!!!!!!

ще ти стискам палци
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 30, 2008, 15:06:20 »

Мдаа, до къде стигнах и какво остана...

Рокля - няма още. Елекът и фишуто на младоженеца (розовите, които трябваше да са готови миналата седмица) ще станат в петък (уж). Бижута - поръчани, трябва да са готови в петък (дано). Халки - трябва да са готови до петък (ай дано и за тях).

Карти за гости (такава с означения кое къде е) - готова, трябва да се разпечатат. Table cards - трябва да се напечатат. *db*Тези неща ги казвам, защото по план на 08.08.2008 трябва да изляза в отпуска и да се върна в Бургас, където нямам цветен принтер...което означава, че всичко трябва да се свърши до другара седмица pleasantry Етикети за бутилки - мираж tease Бутилки - още по- голям мираж...

Късметите са готови (в смисъл - заших им мънистата), трябва да се "напълнят" и завържат.

Трябва да направя още 2 големи кутии за подаръци и да им залепя по около 150 цветенца отгоре. Трябва да се приготвят подаръците за гости (да се сложат мечките в кутиите, да се завържат и да им се сложи картичка).

Гостите са почти подредени по маси, с изключение на 4 човека, които трябва да преместим някъде...кои хора pardon Последни уточнения с фото, видео, DJ, агентка, флористка, ресторант, торта и всички останали - последната седмица като си дойда.

Медицински и посещение на ритуалната за последните чудесии...медицинските се надявам да направя тази събота и неделя...

Оф - ми де да знам. За сега това се сещам cray

А да - номерата на масите трябва да се напечатат... GROAN insane star
« Последна редакция: юли 30, 2008, 15:08:11 от skylife » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 30, 2008, 15:12:38 »

Сладур, хем се смея като ти чета постовете, хем ми иде да ревна с тебе. като знам какви нерви са си.....ти се радвам колко си позитивна. Ама само така да го даваш - позитивизъм му е майката.  good
Стискам ти палци всичко да стане в желаните срокове - айде дай Боже!!!!  kiss2
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #139 -: юли 30, 2008, 15:13:47 »

Емиии, като че ли не остават чак толкова много неща.Бутилки от къде мислиш да взимаш? Ако ще печаташ етикетите тук пиши да ти кажа къде може да отидеш. А какви са тия "кутии за подаръци" - за паричките ли?Ама защо още 2?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 30, 2008, 15:29:51 »

Бутилки набавих, ама нали ще трябва да ги украся. Етикетите планирам да си ги правя в къщи. Имам и идея за тях...ама...

А кутиите са тези, в които ще сложа подаръците за гости. И понеже за половинките на кумовете бяха предвидени малки (като на снимката с тейбълката), обаче ни се "появиха" още 2 големи мечки, като тези които ще подаряваме на кумовете и родителските тела, та ще им ги подарим на тях (с 2 думи - по стечение на обстоятелствата стана така както исках аз още в началото - всички да са с голями мечки). И понеже на тях кутиите са им бели, големи и с цветенца (имам ги в галерията), трябва да направя още две...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 30, 2008, 21:35:02 »

сладурка,

аз не помня - меню на масата ще имаш ли?

аз комбинирах менютата с номерата на масите;

така, хем ще си пише менюто за вечерята, салатите и пр., тъкмо ще напиша как ще се процедира със сипването на алкохола, хем и номерата на масите са написани; 2 в 1;

може да ти дойде друга идея на ум, аз само казвам възможен вариант;

успех;

като гледам колко неща си планирала за скоро-скоро, все едно аз съм писала този план;

дано успееш да го реализираш в срок - доста е тежичък!!!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 31, 2008, 06:26:00 »

 cray Да не ми слиш, че аз го измислих този план...Просто така се получи. Всичко трябваше да е готово поне миналата седмица...

А картите - идеята е от едната страна да има карта на Бургас с означения кое къде е (хотел, ресторант, църква и т.н.). От другата страна (представи си го сгънато на 3 като дипляна) има една снимка на Бургас, едно бургаско стихотворение и адресите на всички обозначени места...Като са готови ще ги снимам, щото така с обяснението е трудно...А принципно тези карти, които възложих на моят любим, трябваше да са готови поне преди 2 седмици...

Та за това ми е такъв планът - всичко за 10 дни, защото някои неща не зависят от мен просто. Не ме питай какво ми е...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 31, 2008, 08:51:39 »

за картата - аз също ще имам такава на Плд., но без снимки и стихотворения;

вече нямам нерви за толкова подробности,

а на мен основно сестра ми им помага с тези неща и не ми се иска да я товаря повече, наистина!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 31, 2008, 10:53:48 »

Мила, само спокойно!! Има още малко време!! И малко подробности от твоя страна, но като гледам не зависят от теб! Ще стане всичко!!Успех!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 31, 2008, 12:30:26 »

Айде - имам си бродерия. Ей сега отидох до там и след 5 минути се върна шивачката с бродерията. Даже са ни избродирали и бонус Bravo та ще имам спокойно бродерия и за торбето good До довечера трябва да имам рокля. Малко корекции на късата пола и сме готови autumn insane Дано да стане както трябва тоз глупав колан...Иначе бродерията е супер...и цветът е супер... Girl_sing

И - смях не смях - вече си получих първата картичка-поздрав за сватбата. Мацките от фирмата за бродерии ми изпратили по шивачката една червена роза с пожелания за nazdrave и т.н. И тъй blush
« Последна редакция: юли 31, 2008, 12:32:13 от skylife » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 31, 2008, 12:39:58 »

Айде честито бродерия! smile Дай снимки! Eeager
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 31, 2008, 12:49:24 »

Ииии, ми няма ощееее. Като я взема готова, ще я снимам и ще пусна веднага good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 31, 2008, 13:37:45 »

Skylife,
довечера чакаме снимки на вече завършена рокля! yahoo
Стискам палци всичко да стане така, както искаш, дори и по хубаво!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 31, 2008, 20:04:22 »

Роклята още не е готова, но картите са

« Последна редакция: юли 31, 2008, 20:11:34 от skylife » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines