Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:43:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: как да организирам смесена сватба от чужбина
ресторанти - 0 (0%)
църкви - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се омъжиш за чужденец  (Прочетена 116562 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 08, 2008, 13:06:25 »

inaxastra и аз доста се пасмях,защото много ми напомняте на нас с Мишо smile
Само да уточня че милото е поляк и жевеем в Германия-съответно се разбираме на немски...
И ние си имаме собствен език pleasantry и много често приятелите ни си нямат и представа за какво става дума crazy
Много изцепки сме имали...а на втората ни среща своиме в колата и аз го питам дали има случойно (гуми),а той ме гледа като тряснат и ика ...Ами не е ли малко рано още за това...А аз  crazy
И изведнъж като го изби на смях и ми вика ти сигурно искаш харгуми(ластичка за коса) а не гуми(презерватив) funnytooth А аз направо бях потънала вече в земята blush
А мога да го похваля че страшно бързо зацепи българския и дори сам ходи до магазина да пазари а продавачките направо го обожават... smile
Преди сратбата отиваме да развалим пари за купуването на булката и той...Аз утре булка купува...трябва малки парички... funnytooth
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #91 -: септември 08, 2008, 13:40:04 »

Много са забавни мъжете ви  Bravo Разказвайте още  girl_wink
Харесва ли им на половинките ви в България. Как възприемат нашите обичаи, начин на мислене, чисто битовите неща.....
Активен
ooofff
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #92 -: септември 20, 2008, 10:08:15 »

Аз имам връзка с чужденец и другата година ще влезна в клуба на омъжените smile При нас проблеми няма, защото той е живял в България и знае много ама мнооооого добре български...хората не разпознават, че е чужденец smile Интересно ми е, след като се омъжихте, къде останахте да живеете? В неговата страна ли?  huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #93 -: септември 20, 2008, 14:21:17 »

Ми ние специално от три години вече си живеем заедно в трета страна т.е. той е италианец, живеем във Франция, където се запознахме и където аз вече живеех от няколко години  pardon
И двамата имаме желание да се установим тук.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 26, 2008, 15:46:28 »

а ние от 4 години живем заедно в Германия-той е поляк pardon и сме свърдо решени един  ден да се остановим в БГ smile и дума не може да става да останем в Германия nea
А последно като дискутирахме как ще се казва бебо и милото АМИ КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА СУДЖУК И лУКАНКА? Oh my ... Oh my ... shok shok
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 26, 2008, 16:00:58 »

maj4eto , направо ме утрепа твоят човек lol lol lol

Сигурно много обича суджук и луканка и за това!  Wink
Много забавни моменти си имало в това да си омъжена за чужденец  Wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 03, 2008, 14:28:11 »

моят бъдещ мъж е от Сърбия, но е и с малко българско потекло, въпреки че е възпитан изцяло като сърбин и т.н.
Не съм мислела, че това ще ми се случи, но мога да заявя, че е най-доброто след всичките ми преживявания с нашите си БГ мъже.
Всичко е късмет и съдба, разбира се.
Колкото до езика, разбираме се прекрасно - той е от 10 г. в БГ и е завършил висше тук, така че нямаме никакви проблеми. Врънкам го да ме учи на сръбски, но освен да питам как сте, що сте и т.н. и да попържам здравата на сръбски, друго смислено не мога да кажа все още smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: декември 19, 2008, 12:21:17 »

Идвам да ви споделя последната смешка от нашето смесено семейство.

Вчера гледаме по телевизията едни крави и аз бъзикам Фабио:

"Много ми е смешно, че крава на италиански е Мука, как го измислихте това, защото правят Мууууу ли ?! Мууууука, мууууууука..." и се скъсвам от смях.

При което той се засяга на национална чест и репликира:
"Поне е логично, а вашите крави като правят "Кра-кра"   funnytooth
 
« Последна редакция: декември 19, 2008, 12:23:34 от inaxastra » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 19, 2008, 17:04:32 »

Инка, специални поздрави на Фабския за великото изказване!  Bravo Много ме разсмя твоят човек, както винаги!  Bravo Голям сладур е с тези изцепки! А ти не забравяй да пускаш по някоя нова, като има  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 19, 2008, 19:45:37 »

 ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL

Ина и Майчето, много са ви забавни мъжете, разбиващо е това, което говорят lol)

Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 19, 2008, 19:51:37 »

това с кра-кра много ме разсмя funnytooth
Инахастра мъжът ти е голям сладур Bravo girl_wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 20, 2008, 10:11:57 »

а ние от 4 години живем заедно в Германия-той е поляк pardon и сме свърдо решени един  ден да се остановим в БГ smile и дума не може да става да останем в Германия nea
А последно като дискутирахме как ще се казва бебо и милото АМИ КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА СУДЖУК И лУКАНКА? Oh my ... Oh my ... shok shok

сестра ми миналата година беше в Германия в най- богатия квартал там и ми каза че било много хубаво, не заради квартала ами по принцип... незнам обаче какво е да живееш там...  nea
олеле Майче  funnytooth
сигурно е било в кръга на майтапа...
като ти гледам физиономийките на човечетата, разбирам че си останала потресена...
 give_rose
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 30, 2008, 21:17:44 »

"Много ми е смешно, че крава на италиански е Мука, как го измислихте това, защото правят Мууууу ли ?! Мууууука, мууууууука..." и се скъсвам от смях.
Това ми напомня как моят мъж се смя на думата бръмбар: "Ама наистина ли така се казва... Хаха...
Бръм... Бръм... Ами вие може и мотор да му викате тогава." Какви асоциации просто...
А на въпроса ми какво означава хлебарка каза... жена, която пече хляб. Паднах просто от смях.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 16, 2009, 19:05:09 »

inaxastra,радвай се ,че не се казваш Галина! funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: януари 16, 2009, 21:13:37 »

Директно, да  laugh laugh laugh

Обаче учителката му по български се казваше Галина и да не ти казвам какъв смях падаше (от негова стана де) ...  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines