Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:25:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 3 част  (Прочетена 194183 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 17, 2009, 14:24:55 »

bravo,bravo, hubavo,4e si dovolna!  yahoo az onzi den malko bqh napravena, v smuisal ,kato se boqdisah i frizorkata mi q prihvana na grubo, da vidq liniqta, kakto sam si q haresala, no trqbva da ida za shnoli, makar 4e gledah edni nishto i nikakvi shnolki v mola za po 20 lv. broq... shte vidim smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 17, 2009, 16:22:08 »

Днес бях на пробна прическа и смея да кажа, че съм много доволна от резултата в предвид проблемната ми късичка косица. Забравих да се снимам с нея, а имам снимки чак от пробния грим и там вече не си личи много. Но общо взето ще е  назад с обем и ще е изправина, а в основата на вафлички, а отстрани ще е изтеглено назад и прибрано с фиби като ще има цвете от едната страна. Реших да съм без воал и ще го сложа само за ритуалите, но ще съм без него.
Активен
penka
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #452 -: август 18, 2009, 12:35:22 »

Не мога да се справя да си сложа албума не ми разрешава настройки затова показвам линк на албума и на прическата за вашето мнение  http://album.svatbata.bg/penka_i_boqn_belchevi/bg/photos/165434.html
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #453 -: август 18, 2009, 12:36:53 »

Много добър избор! *THUMBS*И на мен тозивид къдрици са ми слабост!Аз бях с такива! Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: август 18, 2009, 14:23:28 »

kungfupanda понеже аз в София никъде не намерих такава накрая бях с фиби на които в края имаше бели перли.Фризьорката ми сложи 10ина и се оформи много хубаво.Моята прическа беше като тази на снимката *THUMBS*Даже стана и по-хубаво според мен blush
Активен
vessselu6ka
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #455 -: август 18, 2009, 14:38:26 »

момичета къде продават аксесоари за коса в софия? идеята ми е за някакво голямо цвете или нещо друго, ще ми се да е едно нещо, а не няколко по-дребни. харесах горе долу една мрежичка с перлички и две цветенца в двата края в салон романтика на витошка, но струва 95 лв  shok а на всичкото отгоре нещо късно се сетих за тия дреболии, а днес съм на пробна и явно ще ходя неподготвена  cray
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: август 19, 2009, 07:16:54 »

Клео,много ти е хубава прическата.Намерих аз в един мафгазин 10тина "умрели от глад" фуркета, с едри циркончета на всяко в края му (леко разли4ни в диаметър излгеждаха, кое с бяла основа, кое с жълта, абе мани!), та нищо не открих обещаващо, в бижуленда няма нищо за коса подходящо, може в Асеновград да ида, като съм на проба ,да разглеждам аксесоарите:)
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: август 19, 2009, 08:07:51 »

 smile В Търново има специализиран магазин за такива нещица....каквито си помислите girl_wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 19, 2009, 09:34:06 »

ОООО, Велико Търново, оби4ам го, това ми е една от любимите БГ дестинации...  yahoo ако успея да убедя половинката да дойдем (заради едни фиби  blush ) хахха, та ако дойдем , ще съм много доволна, има нещо във В.Търново, дето все ме тегли! Ако ми се отвори парашута, ще попитам и за съответния магазин къде е  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: август 19, 2009, 14:09:30 »

Хайде, вече е време за нова тема, в която да се обменя информация за прически, фризьори и аксесоари за косата!  good
А прическата? - 4 част 
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines