Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:08:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 3 част  (Прочетена 194186 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 06, 2008, 13:15:11 »

Момичета,дали някоя от вас знае къде в София има компютърно моделиране на прически?Ще съм много благодарна,ако ми помогнете! give_rose
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 07, 2008, 22:05:15 »

момичета виждали ли сте по сайтовете прическа, изправена и пусната коса и къде се слага булото на такава прическа?  blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 08, 2008, 06:00:54 »

момичета виждали ли сте по сайтовете прическа, изправена и пусната коса и къде се слага булото на такава прическа?  blush
ами ако имаш диадемка, можеш да го закрепиш на нея евентуално  girl_wink Аз бях със спусната коса (ама понеже моята по принцип е права, тогава я накъдрих  blum ), но имах и диадемка, и си закрепих булото на нея  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 08, 2008, 08:07:52 »

ето примерчета:


http://www.eleganthairstyles.com/wedding/59.html
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 08, 2008, 09:00:32 »

Pisetata,
има една програмка( ще проверя довечера как се казва, че я имам вкъщи на диск) с която ти самата можеш да се видиш с различни прически. само трябва да вкараш твоя снимка с прибрана коса за да ти се вижда лицето и отгоре си избираш прически и аксесоари и си ги слагаш. но няма голямо разнообразие.
иначе незнам, но в някой по-голям и "лъскав" солон може да го предлагат и то с по голямо разнообразие
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 08, 2008, 09:41:19 »

Момичета дайте идеи за вдигната коса на кок, но в същото време да има обем!?!
Роклята ми ще е с гол гръб и като цяло е много ефектна в гръб! За това, колкото и да ми се иска, се губи смисъла на пусната коса!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 09, 2008, 12:13:01 »

не успях да прикача снимки, но виж в галерията ми има няколко прически за всигната коса, може да ти хрумне някоя идейка;)
и тъй като и аз искам да съм с кок, онзи ден ходих на пробна прическа и tease то това опъване и връзване с ластици ме побърка, едвам успях да се се прибера и я развалих. а как ли ще издържа на самата сватба когато трябва с часове да съм с вързана коса.
момичета дайте идейки как да си "притъпя нервните окончания на главата" smile и да издържа с вързана коса
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 15, 2008, 21:07:33 »

Днес ходих на нещо като пробна прическа и останах много доволна  danceg Добих представа как горе долу ще изглеждам, но ми казаха че ще трябват 2-3 часа във фризьорския салон, та ми е малко притеснено дали ще успея да се оправя навреме. На вас колко време ви отне прическата?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 15, 2008, 21:45:29 »

Днес ходих на нещо като пробна прическа и останах много доволна  danceg Добих представа как горе долу ще изглеждам, но ми казаха че ще трябват 2-3 часа във фризьорския салон, та ми е малко притеснено дали ще успея да се оправя навреме. На вас колко време ви отне прическата?

аз като бях кума ми правиха около 4ас и не6то косата...ама и не бе6е не6то кои знае какво сложно...споко...по добре по бавно да ти я направи от колкото да те притупа на бързо и после да не се харесах  smile


http://zanimavka.net/component/option,com_datsogallery/Itemid,117/func,viewcategory/catid,9/startpage,1/

а ето тук един сайт с много при4ески...надявам се да не се повтарям  Bravo

Успех...  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 15, 2008, 21:48:14 »

Много,благодаря,миличка,но такава програма не ми върши работа. smile Мислех си,че някой може да знае,но  уви... sad Няма нищо здраве да е! Wink


определено не е съ6тото...аз сум пробвала с такава подобна програма ама докато не се види6 на живо ни6то не може да се види както трябва и да си проли4и...
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #25 -: септември 15, 2008, 21:56:22 »

На мен ми отне час и половина - кок от къдрици, а аз имам права коса почти до кръста  Oh my .... Но зависи от предварителната подготовка.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 15, 2008, 22:23:22 »

На мен ми отне час и половина - кок от къдрици, а аз имам права коса почти до кръста  Oh my .... Но зависи от предварителната подготовка.
малко ми се вижда,на теб само кока ли толкова ти правиха,или е общо с къдренето защото на мен за бала коса малко под раменете ми я правиха от 8:30 до 14 часа-пак къдрици и накрая кок,и нямах време да ми сложат кичурите и ми ги прикрепиха с фиби,а не ми ги шиха и т.н. pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 15, 2008, 22:29:17 »

Моята прическа отне час и половина, като не беше кой знае колко сложна работа.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 15, 2008, 22:30:05 »


определено не е съ6тото...аз сум пробвала с такава подобна програма ама докато не се види6 на живо ни6то не може да се види както трябва и да си проли4и...
Е да така е,няма спор,че докато не се видишна живо не е същото...просто се надявах някоя от вас да е виждала такова нещо в някой салон! sad
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 16, 2008, 07:50:52 »

Момичета,дали някоя от вас знае къде в София има компютърно моделиране на прически?Ще съм много благодарна,ако ми помогнете! give_rose
Едно време имаше такава програма в салона в халите,той се пада на приземният етаж<идея си нямам как се води,демек този под земята,като слизаш по ескалатора от ляво в дъното>.Може още да я имат girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines