Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:58:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 3 част  (Прочетена 194206 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юли 08, 2008, 15:13:20 »

А прическата? - 2 част
А прическата? - 1 част
« Последна редакция: юли 08, 2008, 15:16:52 от maria_lakova » Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 14, 2008, 07:47:10 »

и аз искам да съм с пусната коса края на месеца ще годя да ми я посгъстят малко:)мислех си да имам някаква диадемка или фрокети но трябва първо да си взема булото .. и ще видим кое ще стои по добре
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 14, 2008, 08:50:54 »

Agent T, погледни в галерията ми там. там имам и варианти с пусната коса, но къдрава.. не знам ти каква искаш да е твоята  smile
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 17, 2008, 14:23:01 »

Здравейте и от мен.От доста време чета форума, но за първи път пиша.Както и да е, аз бих искала ако може да ми изпратите снимки на прически за коса до раменете.Нашата сватба е през септември имам още малко време да си избера прическа.А и фризьори от Пловдив може да ми препоръчате.Благодаря ви предварително. smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 21, 2008, 08:05:57 »

Здравейте!! В събота бях на пробна прическа. Съвсем отгоре отгоре видяхме как ще стане. Има снимки и галерията ми. Отстрани и отзад ще е така, а отпред няма да е така бухнало отстрани на лицето, а по стегнато, издърпано назад. Само отгоре сте остане малко обем. Ще имам и розички, които са в тон с роклята и було в долната част, което ще махна в ресторанта! Какво ще кажете?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 21, 2008, 08:17:50 »

Vanilly прическата ти е много хубава. На мен лично така ми харесва с обема отпред - аз харесвам такива прически.
Между другото да имате някакви идеи за прическа с дълга коса? Аз искам да ми е накъдрена с доста обем отгоре и отстрани  и пусната, може би само лилиум ще имам  в косата, но не мога да намеря точно вида на къдриците които искам.
« Последна редакция: юли 21, 2008, 08:21:01 от Zahira » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 21, 2008, 10:36:24 »

Какво ще кажете за нещо ето такова като обем и къдрици /съжалявам за снимките, но само тук намерих каквото ми трябваше като визия  blush /:



Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 21, 2008, 11:27:55 »

Според мен слагат толкова лак и други подобни, че няма шанс да се развалят, но най-добре попитам фризьорката и заедно решете подробностите! Успех!!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 21, 2008, 11:54:07 »

Ванили, и аз мисля, че прическата ти така е добре ...хубаво е с този обем - изглежда естествено  good

Пък и така ти стои добре  Wink

Zahira, Това не е сложно като изпълнение според мен и се очудвам, че не си намираш фризьор  sad

Но пък е много хубава прическата и щом имаш коса за такава ще е приказно .... като водопадче ....много обичам къдрави коси  pardon   а, естествено имам супер права коса и въобще не се поддава на стилизиране  nea
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 21, 2008, 13:51:42 »

захира,

да ти дам моите къдрици за сватбата??? искаш ли ги|????

само не са толкова дълги .....

шегувам се!!!

аз като къдраво човече се радвам на къдраив прически, така че ... одобрявам прическата
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 21, 2008, 14:04:45 »

Zahira , като идея прическата ти е супер , братовчедка ми беше с подобна на бала , снимка можеш да видиш в галерията ми , само тази успях да намеря сега , в нас имам такава на която се вижда по-добре прическата.
А за фризъор , ако става въпрос за София , и "Света Троица" не ти е далеч , пиши на лични и ще ти дам координатите на наистина професионалист  good

Ванили , и аз съм на мнение че с обема стои къде къде по-добре , но ти си знаеш  girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 27, 2008, 18:52:45 »

Писах в моята темичка, но и тук да кажа, че съм качила снимки на пробната прическа и фибичките, които си купих за нея (на снимките от пробната съм с розички на фризьорката). Много съм доволна, само се колебая дали да не купя още фиби - имам 10 бр.
Активен
vivi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #12 -: август 19, 2008, 17:14:48 »

http://www.thehairstyler.com/default.asp
Активен
termy83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #13 -: август 22, 2008, 01:28:44 »

Момичета, можете ли да ми препоръчате как да си направя косата за сватбата (ще бъде май или септември 2009) - в момента съм подстригана на КАРЕ - да я оставя ли да порасне или да си я поддържам така ???

Благодаря ви предварително smile
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 24, 2008, 12:26:34 »

ето малко прически:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=121765&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines