Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:39:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малта или Палма де Майорка?  (Прочетена 29791 пъти)
 
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« -: юли 02, 2008, 16:12:55 »

Ще се радвам да кажете впечатленията си, или ако нещо сте чували за тези дестинации, че се чудим още къде да отидем smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 07, 2008, 10:46:20 »

Ние се бяхме насочили към Палма де Майорка, но се допитахме до разни агенции и са много малко хотелите, които предлагат пакет All inclusive, повечето които предлагат не са на плажа, а ние много държахме на това. Иначе по снимки, които съм гледала Палма де Майорка ми се вижда доста по екзотична дестинация от Малта.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 08, 2008, 15:39:47 »

Здравейте и от мен.  blum

Ние бяхме в Палма де Майорка и мога да кажа, че беше прекрасно. Екзотично, красиво, мили хора, кристална морска вода, има какво да се види (организират екскурзии, които препоръчвам с 2 ръце), пристанището им е угромно с множество яхти за милярди, храната -вкусна (върнах се с 3кг отгоре  blush), заведения. Но мястото е за хора, които искат да релаксират, да изкарат една прекрасна медена седмичка  girl_wink, нощния живот не им един от най-любимите, както в Б-я на Sunny Beach (за пример) или на Ibiza.
Ние бяхме в град Палма, а хотела беше Illetas - със закуска и вечеря (мисля, че е добър вариант), хотелчето е **** , чистичко, подреденичко и е точно на плажа.  blum
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 13, 2008, 00:53:03 »

Ние бяхме също на Палма Де Майорка.ОЧАРОВАНИ СМЕ.Нашият хотел беше на плажа - ол инклузив точно на границата межде Магалуф и Палма Нова.Има какво да се види в Палма.Хората са много топли и отзивчиви.Мтого е спокойно и красиво.Има организирани екскурзий,а и има едно червено туристическо автобусче, като това което обикаля София на последък,което обикаля из Палма-много е удобно защото плащаш билет за един цял ден за този атракционен автобус и можеш да слизаш и да се качваш колкото си искаш през този ден.Той минава през всички забележителности -слизаш гледаш и се качваш на следващия.На нас толкова ни хареса,че искаме пак да отидеме.Препоръчвам Палма.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 13, 2008, 22:09:12 »

Здравейте и от мен.  blum

Ние бяхме в Палма де Майорка и мога да кажа, че беше прекрасно. Екзотично, красиво, мили хора, кристална морска вода, има какво да се види (организират екскурзии, които препоръчвам с 2 ръце), пристанището им е угромно с множество яхти за милярди, храната -вкусна (върнах се с 3кг отгоре  blush), заведения. Но мястото е за хора, които искат да релаксират, да изкарат една прекрасна медена седмичка  girl_wink, нощния живот не им един от най-любимите, както в Б-я на Sunny Beach (за пример) или на Ibiza.
Ние бяхме в град Палма, а хотела беше Illetas - със закуска и вечеря (мисля, че е добър вариант), хотелчето е **** , чистичко, подреденичко и е точно на плажа.  blum

Супер, аз отдавна съм го замислила като дестинация за медената седмица, Балеарските острови или Малага... Bravo
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 19, 2008, 15:43:16 »

много ви благодаря...

Фиамма, а с коя агенция си направихте резервация и колко долу горе ви излезе?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2008, 18:12:06 »

Не съм била в Палма, но преди 2 години ходихме с милото до Малта за Нова година. Останах впечатлена от красотата на природата, освен това има много интересни исторически места, които си заслужава да видиш. Обслужването ни разочарова, но но в крайна сметка смата дестинация компенсира лошия сървис.
Ето тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14.msg81255.html#new  има снимки от Малта и Гозо.

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 10, 2009, 17:51:33 »

За да не отварям нова тема за Испания ще питам тук.
Някой, който е ходил на меден месец или на друга почивка в Испания - ако може да сподели впечатления и най-вече агенции, които имат добри оферти за Испания. Независимо дали на Палма де Майорка, на Малага, Сан Себастиан също ми препоръчаха - това е на северното крайбрежие, близко до Франция и може би дори е по-подходящо от южното в разгара на лятото.
По принцип предпочитам сами да си организираме почивката, но специално за медения месец май е по-добре да се доверя на агенция, че имаме достатъчно други ангажименти pardon
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 09, 2009, 19:55:54 »

Ние си запазихме билет за Малта днес,НО разбира се ...не може да има нещо объркано в нашите туристически агенции,докато всичко беше готово и изрядно преди да платим,след заплащането на 30% от сумата ни съобщиха,че едно от посещенията е отрязано и ще се приспадне от сумата по-късно.Не кое да е посещение ,а точно на Синята пещера,което за мен беше най-важно,защото е най-романтичната част,доста съм възмутена и ако не оправят проблема,ще има доста да плюя тази агенция  girl_impossible
Иначе Малта,Палма...наистина не знам,желая да посетя всяко приятно кътче от света  smile
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 10, 2009, 08:21:53 »

Ние бяхме на медена седмица в Палма, хотелът си го избрахме след дълго разглеждане на сайтове и по гореща препорука от fiamaa (  give_rose ) - Roc Illetas. Беше много хубав, наистина. Имам малко плажове, но пък е много красиво в тази местност. До центъра на града се ходи с автобус, който спира пред хотела. Базата беше закуска и вечеря на шведска маса. Екскурзиите по принцип се избират на място от представител на агенцията - ние ходихме само на една, и то защото беше лошо времето. Иначе има интересни. Ходихме и до един делфинариум - самосиндикално, беше страхотно.
За агенции - аз понеже бях твърдо решена да заминем веднага след сватбата, което значеше на 23 септември, това изведнъж се оказа проблем, защото големите агенции по някаква неизвестна за мен причина бяха се отказали от билетите си за България Еър на тази дата. Беше голям проблем да намерим агенция, която предлага точно тази дата. Накрая се наложи да ползваме една малка варненска агенцийка и естествено всичките ми страхове се реализираха - на деня на пристигането в Палма, в хотела не знаеха за нашата резервация.  cray

Естествено всичко завърши благополучно, оказа се, че е някаква грешка (не се знае къде точно по веригата - испанците обвиняваха бг страната, и обратно), но за компенсация ни настаниха в най-прекрасната стая в хотела, на последния етаж точно над морето.

Общо взето бих искала да пътувам с Астрал Холидейз, а Он Травел - не ги препоръчвам  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 06, 2011, 22:18:26 »

Как варират цените?
Имам огромно желание да отскачам до Памла.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 07, 2011, 02:02:34 »

Отидете,нама да съжалявате.Невероятно е.Цените има за всеки джоб,просто порови.
Активен
irenka75
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #12 -: февруари 07, 2011, 14:53:17 »

Как варират цените?
Имам огромно желание да отскачам до Памла.

От ТУК можеш да си избереш хотел - има и евтини, както и доста скъпи. Към някои има коментари "от първа ръка", които със сигурност ще ти помогнат при избора.
А ТУК можеш да разгледаш забележителностите, разстоянието между тях и да прочетеш краткото им описание.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines