Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:38:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 104106 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 09, 2008, 17:39:28 »

Честито сватбено месече.
Пожелаваме ви къща поне на два ката, двор със златни ябълки и много детски гласове, които да радват дните ви през следващите сто години!
И приятно изкарване на празника smilesmilesmile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 09, 2008, 19:07:46 »

Честито месече, Краси! Бъдете винаги всеотдайни един към друг и много щастливи!

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 09, 2008, 22:46:14 »

Честита месечинка миличка! Пожелавам ви много любов, разбирателство, щастие и да бъдете винаги един до друг!




* 1664-sunflowers_roses_bouquet.jpg (33.19 KB, 350x350 - видяно 2438 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 10, 2008, 10:36:42 »

Честита месечинка с мъъъъъничко закъснение! Да сте винаги така лъчезарни и много да се обичате! heart heart heart
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 10, 2008, 14:56:11 »

Лелееее каква изненада Girl_hide

Не мога да скрия вълнението си колко много ме зарадвахте всички, защото срам не срам да си призная аз самата не мога да се ориентирам добре с датите... Никога blush  По- интересното, че и съпруга ми е същата стока като мене, а за тая месечинка се беше сетил и ме заведе на вечеря  danceg


Благодаря ви за цветното настроение, което ни подарихте и, заради което днес цял ден съм усмихната!  Sunshine



Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 11, 2008, 10:55:37 »

Затова сме и ние да те подсещаме!
ама по-често трябва да надникваш и във форума  smile
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 11, 2008, 13:15:50 »

 Здравей krasunkata, чак сега видях, че има темички на булките и съм много щастлива, че намерих твоя темичка! С голям интерес прочетох детайлите по цялата подготовка. За съжаление все още не ме е вълнувала темата "сватба"  по това време и дори не съм знаела за съществуването на форума.
Сега,за няколко часа станах съпричастна с цялата подготовка за твоята сватба.
Първо искам да поздравя съпруга ти за страхотното предложение, което ти е направил!!! good Bravo yahoo Показах снимките, които си качила на много мои колеги и всички се радваха много!!! danceg
Нашата сватба е планирана за 23.05.2009г. Благодарение на всички момичета във форума успях, и доста голяма част от подготовката е приключена. Но това сега няма значение...
 Страшно много ми харесаха снимките от вашата сватба и сега случайно видях, че нашият фотограф е същият. Виждала съм и други съфорумки да пишат за Любо, но той се оказа един и същ човек. Открихме го съвсем случайно и сега съм повече от щастлива, че наехме точно него. Това означава, че и аз ще имам толкова красиви снимки... Girl_hide
Темата на сватбата Ви също е била страхотна...! give_rose А роклята ти е невероятна! Bravo Аз нямам твоят бюст и в най-смелите си мечти не мога да помисля да имам такова бюстие, но за долната част не мога да си представя нещо различно. Истина е, че все още не съм разгледала много модели, но твоята рокля изглежда много нежна. На нашата сватба предстоят много хора и мисля, че по-удобна и подходяща рокля не бих намерила!
Моя приятелка, която се омъжи преди една година също уши роклята си в ателието на Нели Праматарова и за нея по-добър дизайнер няма. Аз мислех, че малко преувеличава, тъй като нейната е от нея, но сега след като видях твоята и разбрах, че също е направена там... Yes, ще отида в Асеновград задължително!!! Girl_hide
Воалът ти също е прекрасен!
Разбира се, че всичко е въпрос на вкус и някои няма да се съгласят с мен, но ти наистина си била една много нежна булка! Надявам се аз да успея да бъда поне наполовина толкова!
Още веднъж поздрави за всичко, желая Ви много семейно щастие!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: декември 12, 2008, 17:48:04 »

 tonibonboni винаги е толкова приятно да прочетеш че някой някъде сподела твоите виждания smile  и както ти казваш е наистина въпрос на вкус, ама съм толкова щастлива че всико се получи почти както си го бях представяла (перфекционист голям съм - та винаги може и по- добре  smile ) - нежно, изчистено  и много лятно и безкрайно.....

И за Любо и за Нели Праматарова гласувам с две ръце good

Сигурна съм че ще бъдеш много нежна булка  give_rose  с мноооого красиви спомени  photograph
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 09, 2009, 16:58:01 »

Краси, честита половин годинка семеен живот!
Пожелавам ви много да се обичате и занапред и живота да ви поднася само хубави изненади  give_rose

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 09, 2009, 17:05:31 »

Честита половин година семеен живот!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 16, 2009, 20:28:53 »

Ех момичетаааааа  Girl_hide  girl_in_love Love girl, стопляте ми душата с толкова мъничко give_rose give_rose give_rose Горещо благодаря и на двете ви , както и на Дори която ме подсети да погледна тук.... Поради физическа дистанция  не успяхме да празнуваме половин годишнината, после пък работа ли бе да се опише... ама на 14 февруари си спретнахме един страхотен зимен поход до най високия връх тука - Снежка... После аз се поболях   sad и немога да се добера до тук... Искаше ми се да ви кажа че не съм ви забравила и се радвам че и вие не сте ме забравили  Flower
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 18, 2009, 19:18:15 »

Здравей, Красунка!  give_rose
Отскоро пиша във форума, но с такъв интерес се разрових из сайта и разгледах нещата, свързани с вашето тържество - че сега - след като и изчетох много , останах с затаен дъх...  Bravo
Изглежда като една невероятна приказка - дай Боже всеки му такива емоции! smile
Щастлив семеен живот!!!  smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 09, 2009, 14:36:24 »

Честита годишнина!

Пожелавам ви още много дълги години щастлив и безоблачен брачен живот, все така да се обичате и да си останете все такова готино семейство!
Много успехи ви желая и весел празник!


« Последна редакция: август 09, 2009, 14:39:35 от StAsSi » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 09, 2009, 17:21:12 »

Честита първа сватбена годишнина, мила ми Слънчогледке!  heart
Пожелавам ви връзката помежду ви да бъде все така слънчева, а любовта ви - все така гореща и тези ваши чувства никога да не изстиват дори и в най-студените житейски бури!

Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 09, 2009, 17:28:50 »

Честита годишнина и от мен! give_rose Още мнооого години да се обичате, да се покрепяте и уважавате и да изживявате всеки следващ ден с повече оптимизъм, вяра и обич! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines