Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 105901 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #300 -: август 25, 2008, 10:02:02 »

Всичко е супер !!
Специални комплименти за цялата декорация по сватбата - шампанското, венците, късметите...  god god god Знам каква им е цената, но си е струвало всяка секунда, която си вложила  judges judges judges

С теб двете се раздадохме напълно за организацията и изтощението си каза своето. Но както и да е минал Денят - това е вашият ден и той е незабравим, и уникален, и различен.

За снимките ти завиждам от дълбините на сърцето си - не успяхме да се доберем до Любен. Фотографът ни беше просто селско момче, резултатът е плачевен ( и доста си поплаках като го видях).
 
Останали са ти великолепни спомени !!

И разбира се : ЧЕСТИТО !!!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 30, 2008, 22:13:46 »

Аз като тръгнах наред да пиша (след кратко отсъствие) та и до тук стигнах...

Bybet0  smile  как така сме заели Любо за вашата сватба?  pardon И вие ли сте мислели на 9.08 да се жените  crazy ?

Благодаря на всички Ви за високите оценки и милите комплименти - признавам си,  blush  погъделичкахте ми егото   girl_wink  Flower Flower Flower

Сега си препрочетох разказа и ми стана едно такова мило и мъчно- независимо че имаше неща дето не се получиха както исках на 100 %, то това си беше моят ден с хората покрай мен които си обичам. Реални и истински, с техните си недостатъци и хубави страни. Ако имах възможността да повторя този ден не бих променила нищичко, защото това е живота ми- много щастие, но и малко тъга, за да се науча да ценя всеки миг на наслада. А повярвайте ми на сватбата тези мигове не бяха никак малко... Една ситуация винаги може да бъде разгледана от 2 страни- от позитивната и от негативната. Радвам се на себе си че успях да погледна и от двете страни- сега мога да оценя още по добре всеки един миг на щастие...и се радвам на това което имам... някъде по света има хора които и толкова си нямат

Това например са кумуве заради които човек си заслужава да се ожени
« Последна редакция: август 30, 2008, 22:23:46 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 30, 2008, 22:46:10 »

И след като бях хваната в крачка от Инчето- ще споделя набързо как се развиват нещата покрай нас.
В друга тема бях писала по- рано че си купихме апартамент. Решихме да направим козметичен ремонт- нова боя и нови мебели (понеже собствениците си взеха всичко- даже и трите лампи  biggrin ) Ето къде се загубих  pardon  Междувременно се оказа че комшиите са ни наводнили спалнята докато си бяхме в БГ и сега чакаме да минат и да оценят щетите и едва тогава започваме с ремонта там. Иначе аз вече брах ядове с боядисването- аз боядисвам, след мен пада боята (и старата и новата)  tease  луда работа ... вече се пооправяме горе долу, ама после започваме и другата стая.  Погледнато от хубавата страна изкарахме няколко дни като на къмпинг, докато си купим новите мебели- спане в спални чували, ядене на земята като на пикник и разбира се много емоции  Sunshine Никога няма да забравя тия първи младоженчески дни в нашия си апартамент  Sunshine Има и голямо търчане по оправяне на документи всякакви, ама това не е особенно интересно.

Тия дни чакаме фотокнигата от сватбата ни да пристигне  Eeager
С нетърпение чакаме да се обадят и от филмовата къща че клипчето ни и DVD-то от сватбата са готови

Ами това е май в общи линии. Ние сме си все същите- нищо не се е променило след сватбата  Sunshine
« Последна редакция: август 30, 2008, 22:48:40 от krasunkata » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #303 -: август 30, 2008, 22:50:50 »

Супер !! Все така да сте !!

Няма по-хубаво от това да си правите заедно гнезденцето и то веднага след сватбата, когато сте в любовно-романично настроение (по себе си съдя де  Girl_sing ) Само с любов да го напълните (и с малко бебчета) !!

Много се радвам за вас.

Разбира се трудностите с ремонта и пораженията в спалнята не са от най-романтичните преживявания, но са просто нови спомени във вашата кутия, за които ще си спомняте с умиление по-късно.

Целувам ви и двамката !!

И наминавай като можеш, да не ни забравиш  girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 31, 2008, 07:06:59 »

И аз много се радвам за вас!
Винаги се радвам на такива положителни хора и се надявам да стават все повече и повече!
Така, че ви пожелавам много бебчета, на които да се радвате и да дарявате обичта и слънчевото си настроение! Kinder
А що се отнася до апартамента, пожелавам ви всичко да се нареди! И така ще стане! good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: септември 02, 2008, 16:40:17 »

Аз като тръгнах наред да пиша (след кратко отсъствие) та и до тук стигнах...

Bybet0  smile  как така сме заели Любо за вашата сватба?  pardon И вие ли сте мислели на 9.08 да се жените  crazy ?

Благодаря на всички Ви за високите оценки и милите комплименти - признавам си,  blush  погъделичкахте ми егото   girl_wink  Flower Flower Flower

Сега си препрочетох разказа и ми стана едно такова мило и мъчно- независимо че имаше неща дето не се получиха както исках на 100 %, то това си беше моят ден с хората покрай мен които си обичам. Реални и истински, с техните си недостатъци и хубави страни. Ако имах възможността да повторя този ден не бих променила нищичко, защото това е живота ми- много щастие, но и малко тъга, за да се науча да ценя всеки миг на наслада. А повярвайте ми на сватбата тези мигове не бяха никак малко... Една ситуация винаги може да бъде разгледана от 2 страни- от позитивната и от негативната. Радвам се на себе си че успях да погледна и от двете страни- сега мога да оценя още по добре всеки един миг на щастие...и се радвам на това което имам... някъде по света има хора които и толкова си нямат

Мила Краси! Както винаги, твоите думи направо стигнаха някъде много дълбоко в душата ми...Както винаги, казват само истини и носят невероятен заряд от положителна енергия...

Много ме трогнаха и ги приемам като личен подарък за себе си, защото достигнаха до мен в подходящия момент...
Ох, малко объркано стана...но ще се опитам да обясня...
Тези дни, като показвах албума (хартиения smile ) на хора, които не са го виждали и пак разказвах за сватбата, а и сега като прегледах темичките на бъдещите булки, пак взеха да ме връхлитат едни мисли...
Колко ме е яд, че не успях да си направя всичко, което исках и както исках поради липса на време, а в един момент и на стабилна нервна система...Колко ме е яд, че пропуснах да се сетя за доста неща на сватбата като реч на булката, танц на булката с баща й и т.н....та аз дори забравих да си направя снимка само двете с майка ми...

Остави това, ами и самата сватба, с хилядите издънки, с този дъжд, с това неподходящо за сватба помещение вътре...Казвах си - е, как 3 пъти валя това лято и единият път - точно на моята сватба...Сещах се за тъгата и напрежението, които изпитвах в доста моменти от сватбата, за сълзите ми - за съжаление не от щастие или прекомерно вълнение...

Пиша ти това, защото емоционалното ти състояние на сватбата е било едно към едно с моето - микс от щастие и тъга, в един момент не знаеш кое е повече, чак после си даваш равносметка и затова знам, че ще ме разбереш най-добре...

Казвах си - ех, защо не беше така или така, ами трябваше да се случи това или онова, най-вече дъждът (всичко друго можех да го преживея) и неусетно негативните спомени тези дни пак взеха надмощие...И това тези дни - когато си мислех, че съм го преживяла вече...Може би защото много хора, гледайки албумът ми казваха - сега разбираме, защо си плакала като е завалял дъждът...Наистина е било голяма красота вън, а вътре... sad

Но ето че прочетох твоите думи и изведнъж получих невероятно прозрение...че ако я нямаше тази тъга...едва ли щях да ценя толкова миговете на щастие, които всъщност бяха много...И разгледала вече собствената си ситуация от 2-те страни, успях да оценя хубавите моменти на моята сватба по-силно от всякога - миговете, в които усещах, че съм като в приказка...

Благодаря ти за хубавите думи, които достигнаха до мен в подходящия момент!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 04, 2008, 00:49:47 »

Kiksi радвам се че си погледнала и от тая страна на нещата  girl_wink и че съм помогнала без да искам  girl_wink

Инче и Дори мерси за пожеланията- от вашата уста в божиите уши  smile

Аз се включвам за малко за да ви покажа ония безбройни мигове щастие и веселие, за които говорех

http://www.victorpopov.com/videos-family.php?id=144    под номер 53   yahoo

Мигът когато видахме как кучето яде от току що направената шаферска кошничка  biggrin, мигът когато Тони си навил крачолите да се обуе и така се измачкал че кумата го гладила в движение с ютията, мигът когато минути преди да тръгнат се усетили че никой не може да връзва вратовръзка  funnytooth мигът когато ме целуваше любов заедно , мигът когато отпивахме от чашите си и не знаехме кога да спрем  CHEERS, та си допивахме smile мигът когато ме понесе на ръце,мигът в който гледах как майка се опитва да преглътне декоративното листо от детелинката на баницата ни (което май не беше за ядене biggrin ), мигът на нашата песен   Dance, мигът в който видях швейцарец да играе 21-на минутно хоро и то в правилния такт  Oh my ... ,мигът в който видях че до всички момичета желаещи да хванат букета се беше наредил и един приятел  goody  goody goody goody goody hurrah    ROFL    мигът когато танцувахме с нашите кумуве и приятели на песента "Клетва" и още толкова много мигове които за неописуеми
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: септември 04, 2008, 07:06:11 »

Имам само една дума:

СТРАХОТНО!

 yeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayeayea
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: септември 04, 2008, 09:56:13 »

Страхотни сте! Сладури невероятни!!!!!!!!!
 danceg danceg danceg danceg danceg danceg

Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 04, 2008, 10:13:08 »

Красункатаааааа, искрено се забавлявах на клипчето! Страхотни сте и влюбениии!  hiphip hiphip hiphip yea yea yea hiphip hiphip hiphip
Страшно се възхитих на нечия баба, която танцуваше с толкова енергия!!! Браво на нея!!! Bravo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 04, 2008, 10:16:19 »

Красунка, до сега не успях да се включа, но по-добре късно, от колкото никога.
ЧЕСТИТО! Да сте винаги така влюбени един в друг и усмивките никога да не слизат от лицата ви!

Току що гледах клипчето и направо се разтопих. Голям купон е било и просто нямам думи да ти кажа какво почувствах...
  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: септември 04, 2008, 10:19:24 »

Чак сега успях да видя роклята ти в целия й блясък!  Bravo Неотразима си била!  give_rose Клипчето е толкова забавно, направо не ми слиза усмивката от лицето! Искрено се забавлявах с вас! Купона е бил голям!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: септември 04, 2008, 10:23:11 »


Bybet0  smile  как така сме заели Любо за вашата сватба?  pardon И вие ли сте мислели на 9.08 да се жените  crazy ?


Това съм го пропуснала някъде  crazy Много съм разсеяна наоследък, моля простете. Имах предвид Снежито  girl_wink Нали и тя е на 21 септември и е с Любо. Наистина е много добър!
Активен
branny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Най-доброто ми слънчице!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: септември 04, 2008, 11:07:15 »

Краси, поздрави за сватбата. Да сте много много щастливи...now and forever! Видях ти клипчето в страницата на Виктор Попов. Много е сладурско. Нашето е също там под номер 36 (ако искаш да го видиш). Сватбата ти е станала чудесна...с тези прекрасни слънчогледи. Много ми хареса и роклята ти. Направо е страхотна много добре ти приляга. А и изглежда много удобна за носене  smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: септември 09, 2008, 09:01:34 »

Честита първа месечинка, слънчева Краси!

 Flower Sunshine Flower Sunshine Flower Sunshine  Flower


* bouquet.jpg (26.26 KB, 265x265 - видяно 2317 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines