Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 07:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 110509 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 07, 2008, 08:04:50 »

Еха, всичко звучи по план!! Браво на теб! Нямам търпение да видя новото бюстие!! Приятни полседни приготовления!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 07, 2008, 08:20:14 »

Красунка,вече ще спим спокойно щом всичко се нарежда и е под контрол kiss2 Приятно последни дни на неомъжена и най-прекрасната сватба в събота girl_in_love
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 07, 2008, 08:56:45 »

Красунка  Bravo

Все още си спокойна ....пък и всичко ти е по план  Bravo

Най - много се радвам, че вече си имаш бюстие, което харесваш на 100 % и ще се чувстваш прекрасна с него  girl_wink

Приятни последни приготовления и един прекрасен и вълнуващ ден в събота  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 07, 2008, 09:04:53 »

Красунка, ти не спиш ли вече нощем? Като гледам в колко часа са постовете ти... Много натоварена програма си си направила преди сватбата. Оставяй някой отговорник за част от задачите и гледай да си починеш малко. Все пак булката освен естествената си красота има нужда да е и свежа за празника.
Иначе смятам, че роклята ти е просто мечта и ти изглеждаш много добре в нея. Радвам се, че си се оправила и с бюстието, защото и аз съм така - като не харесам нещо от първия път, дори и според всички да е перфектно, мен продължава да ме дразни вечно.
Така като гледам ти май само днес си още госпожица? Останах с впечатлението, че подписването ви е утре.
Спокойни последни приготовления и само хубави емоции!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 08, 2008, 08:24:00 »

krasunkata,

Бързам да пожелая на всички момичета,на които денят е УТРЕ....най-щастливия и усмихнат ден! Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 08, 2008, 08:33:04 »

Скъпа Краси, бъди утре най-красивата и най-щастливата жена!!!! Предай се на хубавите емоции и греби с пълни шепи любов!!! Ти ще си утре слънчогледовата ни принцеса. Дано и денят да е така слънчев и слънчогледов!! Нямам търпение да те видя вече...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 08, 2008, 08:47:23 »

Мила ми, Слънчогледке, изживей най-сънчевите си слънчогледови емоции утре, нека всичко върви по вода (това не означава да вали обаче  girl_wink), бъди ми щастлива, усмихната, грейнала, стискам палци give_rose

А за роклята - страхотна е, и аз имах притеснения за моята, в магазина всикчо беше ок, после нещо не можахме да се опрвим с това пристягане на бюстието и само проблеми ми създаваше по време на сватбата, но ти наистина изглеждаш  Oh my ...

Щастлив, прекрасен и много усмихнат ден утре!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 08, 2008, 09:16:34 »

с пожелания за прекрасен сватбен ден утре give_rose give_rose give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 08, 2008, 10:07:52 »

с пожелание за весела и незабравима сватба !!!! бъдете щастливи  heart heart heart

 Сватбаааа weddingday wedding Party time
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 08, 2008, 10:26:17 »

Ейй сланчугледово-слънчева  хубавицеееее пожелавам ти един незабравим празник...........................бъди много обичана и щастлива и любимия човек да е винаги до теб............ give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 08, 2008, 16:43:33 »

Красунка, дойде и твоят ден! Пожелавам тиедна неабравима сватба с много положтелни емоции, любоввввввв и анци манци до зории cap cap
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 08, 2008, 20:02:00 »

Красунка, нека утре бъде за вас един незабравим ден,изпълнен с веселие и усмивки!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 09, 2008, 00:13:25 »

Момичета кокичета добрах се за 2 минути до компютъра и искам да благодаря за пожеланията Ви  give_rose Днес подписахме- вече съм госпожа Ганева  Sunshine

Лудницата е пълна- всички се прескачаме и се питаме по хиляда пъти едни и същи неща, ама горе долу планът се спазва  girl_wink Беше голяма веселба днес на подписването, ама ще ви разправям след няколко дни че сега едвам успявам да смогна с другото и не остава време за компютър  pardon  Стискайте палци за хубаво време - другото ще се нареди  girl_wink айде да ви оставям да поспя че пак стана никое време  pardon
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 09, 2008, 09:43:52 »

Аз пак да се вклуча за 2 минутки- след малко заминавам на фризиор и гримьор, и после всичките му работи там дето следват- малеееееееееее колко ми е развълнуваноооооооооо Eeager Eeager Eeager

Радвам се че времето е добре- дано и довечера пак да е така за рутуала в градината поне, после докато сме в ресторанта може да вали  girl_wink

Не мога да си намеря мято от вълнение и само се чудя какво да правя  tease абе луда работа е това  tease smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 09, 2008, 10:40:40 »

Мила Слънчогледке, и аз се вълнувам от твоите 2 минутни добирания до компютъра!
Използвам да ти пожелая още по-страхотни преживявания!
Сватба по-красива и прекрасна от мечтите!
Сватба от приказките!
Ти озаряваш деня и хората около теб като Слънце и заслужаваш всичко това!
А после ти си знаеш! Чакаме снимки и много вълнуващи разкази! Sunshine Sunshine Sunshine Good luck Good luck Good luck weddingday weddingday weddingday
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines