Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 05:17:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 110460 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 24, 2008, 16:49:46 »

120 души- ще ползваме двете зали на ресторанта
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 24, 2008, 17:23:55 »

На мен ми изглежда супер! Пожелавам ти най веселата сватба а ти да си най щастливата булка, за най красива съм сигурна че ще бъдеш
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 24, 2008, 23:08:58 »

ауууу,

Краси,

мила, чак сега видях, че имаш темичка,

ах ма че съм заспала патка,

така ти се радвам на идеите ...., а проспах,

е нищо де, както и дае, пак ми бе интересно да изчета всичко!!!!

мила, макар и с огромно закъснение искам да ти честитя темичката и да изкажа възхищението си от твоята подготовка и старание!!!!

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 25, 2008, 16:47:00 »

krasunka, страхотни са тортите - аз също съм за втората. Тортата за кумовете също е много красива!
А за свекъра ти- направо нямам думи! Не си спомням ти спомена ли дали ще имате някакво слово като благодарност към родителите на самата сватба. Защото знам, че поканите към тях бяха много специални. Но ако има и такова слово предполагам, че много ще се зарадват, а и като гледам си го заслужават.
Ти как си, как вървят нещата по подготовката?
Ще има ли сватбено пътешествие и къде?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 25, 2008, 23:55:44 »

kaktuska мерси за пожеланията  give_rose А това за най красивата булка е относително - всеки си има различни критерии за красота така че няма как да се харесам на всички  blush (колкото и да ми се иска  smile ), ама за мен е по важно че в очите на бъдещия ми съпруг знам че съм най красивата и това ми стига  smile

Яна заслужаваш мъмрене   - как ще си патка, камо ли заспала.... Разбирам те напълно- времето не стига за всичко. Аз дори вече не мога да си прочета темите като хората, дето са ми най- интересни - все има работа и то не покрай сватбата, ами в двора, и къщата, и на село - абе какво да  ти кажа - искам да помогна на всички докато съм в БГ...
То не му е мястото тук, но само да ти кажа че хвърлих един поглед и на твоята темичка- не отстъпваш по старание... Bravo

Дори, мислехме за нещо подобно, и решихме да кажем с две думи че благодарим на всички, като почнем с родителите, гостите и обслужващия персонал(вкл. фотограф, диджей и други), ама наистина ще бъдем кратки да не отегчиме хорицата... Иначе аз много обичам да показвам и казвам на всички покрай мен че ги обичам и те го знаят. Мисля че няма нищо по хубаво от това да правиш хората покрай теб щастливи всеки ден дори и с по едно обаждане и мила дума ...
Относно пътешествието незнам какво да кажа- след сватбата ще ходим на гости на кумувете ни за няколко дни (те са от друг град) и после стягаме багажа и пак летим за Прага. Бъдещия ми съпруг ми каза че по коледа да очаквам изненада и да не си правя никакви планове да се прибираме пак в БГ. Сподели че това ще си е нашата медена седмичка и нищо повече- а аз нали съм "Къна Конкретната" ще умра от любопитство дотогава... Xixixi

Да кажа две думи и за тортите- получих отговор от нашия познат и бях толкова изненадана че не коментира моите модели изобщо, а ми е пратил линк на техните модели и някакви предложения дето не ни харесаха  sad Преди малко писах на няколко сладкарници в София- дано там да имам по- голям успех. Кофтито е че аз в момента съм си в моя роден град и не мога да се разгледам по витрините  sad

Ох аз пак се отнесох с това писане  badgirl и стана никое време . Оставям ви - утре заминавам отново за моето село- мале счупих се от път  star
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 26, 2008, 14:38:07 »

Благодаря ти fiamaa  give_rose. Аз не знам дали съм ти писала,а ма държа да ти кажа че прическата ти беше невероятнааааааа. И това красиво цвете дето имаше (мисля орхидея)- остана ли свежо цялата вечер?

kaktuska ние сме на "Цар Борис 3" 41, ама ме хвана неподготвена че аз не знам кое е бившото Славия  pardon

Ооо ми да. Цветето си остана живо-нищо му нямаше и букета също.  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 26, 2008, 18:00:22 »

еее,

аз имам още около месец, а ти - доста по-малко!!!!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 28, 2008, 08:22:46 »

Ето ме и мен - завърнах се пак за ден и утре отново заминавам  tease аз какво ви казах че се чупя от път  tease Повода е роклята ми- отивам да я взема от Асеновград и вече ми е едно такова развълнувано yahoo

fiamaa супер звучи това- и аз мисля да имам цвете ама като ида на пробната ще видим какво ще измислим с фризьора...

Мале Яна ами сега като видях то останали само 12 дни  shok до моето "да"... Пък аз още си мисля че имам месец... Колко бързо минава времето...

Я сега пак за тортите да кажа- поръчахме ги  при нашия познат, каза че ще се постарае да ги направи. Вероятно няма да са като на снимката че ми обясни хиляди неща дето си имат логично обяснение защо не могат да станат, ама честно казано не мисля че трябва да издребнявам в подробностите... Понякога е излишно човек да се вманиачава прекалено и му казах че каквото сметне за добре да прави- доверявам му се на 100 %.

И да дам малко инфо което може да е полезно на Гери. Отговориха ми от 2 сладкарници относно наклонената торта със слънчогледите, кумската торта и пастите.


Първата е www.atlantic.bg и техния отговор:
Здравейте Красимира Коева,
 погледнах Вашето запитване и ще разговарям с технолога за други
 уточнения относно изработката на тортата и допълнителните парчета.
 След което ще ви пиша отново.
 Цената на парче е 3.40 лв. в нея влиза и укарата на тортата.
 Фигурките, които ние можем да предложим са по различни /с младоженци/
 - цената е от 20 до 40 лв.


Втората е http://www.laguna-bg.com/ и отговора е следния:
Здравейте
Moжем да изработим тортата както и пастите за гостите ви.
При поръчка в сладкарница “Лагуна “/София,ул.Христо Белчев 13/, цената на сватбена торта е 3.30лв. за 1 парче
За тортите от каталога ,които са поставени на стойка се предвижда заплащането на депозит от 200лв. Депозита за стойката се възстановява след връщането й на следващия ден в изправен вид.
Моля да направите заявката си на адреса на сладкарница Лагуна не покъсно от 7 работни дни предварително- София ул.Христо Белчев 13 ,като при заявката си е нужно да платите стойността на тортата вкл. депозита.Доставката до вашия ресторант в София е безплатен за вас


Моля вижте нашите условия за поръчка на:
http://www.laguna-bg.com/order.html




А сега да ви представя и нашата песен за първи сватбен танц
http://www.youtube.com/watch?v=rCNJBopK25I

ето и текста (изпозвахме част от него за английския вариант на поканите)

You'll remember me when the west wind moves
Upon the fields of barley
You'll forget the sun in his jealous sky
As we walk in the fields of gold

So she took her love
For to gaze awhile
Upon the fields of barley
In his arms she fell as her hair came down
Among the fields of gold

Will you stay with me, will you be my love
Among the fields of barley
We'll forget the sun in his jealous sky
As we lie in the fields of gold

See the west wind move like a lover so
Upon the fields of barley
Feel her body rise when you kiss her mouth
Among the fields of gold
I never made promises lightly
And there have been some that I've broken
But I swear in the days still left
We'll walk in the fields of gold
We'll walk in the fields of gold

Many years have passed since those summer days
Among the fields of barley
See the children run as the sun goes down
Among the fields of gold
You'll remember me when the west wind moves
Upon the fields of barley
You can tell the sun in his jealous sky
When we walked in the fields of gold
When we walked in the fields of gold
When we walked in the fields of gold
« Последна редакция: юли 28, 2008, 08:30:48 от krasunkata » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 28, 2008, 08:44:16 »

уф,

аз не съммислила за първа песен,

нещо там не можем да излезнем на глава с моя човек,

но ... да видим!!!

ми да, то вече си е направо дошло,

ей сега ще отлетят и останалите дни!!!

успех Краси,

стискам палци тортата да стане такава, каквато си я представяш точно!!!!



Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 28, 2008, 20:01:41 »

Яна свиркай ако имате нужда от предложения за песен  girl_wink а тортата каквато стане стане... Стискай повече палци за роклята- там съм по- претенциозна

Аз да не ви отегча с моите писания, ама получих и още един отговор от http://www.djani05.com/djani/ . Знае ли човек може да съм плезна не само на Гери  smile с това инфо.  И отговора е:

Здравейте, Красимира.
Поръчката ви може да бъде изпълнена както желаете.
Предлагаме ви следното:
младоженческата  торта да бъде 50 парчета -> 130.00 лв
кумската 20 парчета -> 50лв
50 пасти по 2.40лв -> 120лв
Доставката е безплатна!
Ако имате други въпроси ни пишете.

Хубав ден!


Да отбележа че съм очарована от следния факт: въпреки че отказах на предните 2 сладкарници- хората са намерили време да ми пишат най искрените си пожелания за сватбата ни.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 29, 2008, 09:27:43 »

Мила поздравявам те за прекрасния избор, за първи танц като младоженци да е на  Sting. Тази песничка е невероятна, а Sting...... Girl_hide  Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 29, 2008, 11:09:03 »

Здрасти и от мен!! Гледам добре се развиват нещата при теб! То наистина не остана!! И ние ще имаме благодарствена реч към гостите, т.е. аз де, пуснах я в моята тема, ако те интересува! Иначе за песен и аз май ще имам нужда от помощ...Успех!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 29, 2008, 12:32:29 »

ами .... да,

не сме избрали още,

направо съм  луднала, даже от време на време забравям ....

приемам предложения, че накрая ще му пусна танго за 1-ви танц и ще се клатим като патки по дансинга
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 30, 2008, 08:22:51 »

fiamaa  мерси  give_rose

Мили и Яна ето една песен която много харесвам и мислех да ни бъде за първия танц преди да се сетя за Стинг...

All for love by Bryan Adams, Rod Stewart, Sting
http://www.youtube.com/watch?v=XszQSfn18m4&feature=related

И още:

Have you ever been in love by Celine Dion
http://www.youtube.com/watch?v=fTjw-XMNPuA

Endless Love by Lionel Richie & Diana Ross
http://www.youtube.com/watch?v=iLN_SVtOhDg&feature=related

When you love someone by Bryan Adams
http://www.youtube.com/watch?v=SDpSLh0m2RE&feature=related


Има и още красиви песни например Огън от любов- Силвия Кацарова и Васил Найденов, още на Селин Дион, на Браян Адамс и  други...  Тексовете ще намерите като в google напишете "името на песента*lyric"  Успех при избора  Good luck
« Последна редакция: юли 30, 2008, 08:37:45 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 30, 2008, 09:50:55 »

Аз се чудих дали да пиша или не, ама съм в такава душевна криза, че трябва да намеря решение скоро преди да съм се побъркала преди сватбата... cray
 Вчера си взех роклята и докато бях с нея се чувствах като принцеса, а като видях после снимки в къщи се скъсах да плача защото установих един голям проблем.. cray cray cray Не искам да ви го казвам а само да пусна снимките и вие ако го видите същото това нещо значи наистина е голям проблем.
Всички ме убеждават че само в моите представи нещата изглеждат така, а в действителност не са (и на мен в действителност ми харесва как ми седи - все пак и аз не съм като модел...), ама какво да направя когато наживо може и да съм ок, ама на снимките които ще гледам после 100 години ще виждам нещо по- различно... Моля за реална и критична оценка



« Последна редакция: юли 30, 2008, 09:52:47 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines