Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 09:11:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 106439 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 24, 2008, 14:58:21 »

Ами една позната скоро имаше бал и много ми хареса на снимките- даде ми координати на едно момиче дето работи в салон Лита- кв.Надежда, ама се оказа че ще е в отпуска за датата ми. После щеше да ме насочва за друго момиче, ама се оказа че и другото момиче няма да е в БГ... И така останах без грим. Днес видях този линк и като поговорих с жената (много си допаднахме) и направо си резервирах час. Само малко ме е страх че ще се озоря от път- прическата ми ще е в Гео Милев, грима в Лозенец, а сватбата в Красно село... Дали ще успяе незнам  crazy Хубавото е че запазих пробните прическа и грим в един и същи ден и ще мога да изтествам колко време ще ми отнеме...

Успех на теб  Good luck
« Последна редакция: юли 24, 2008, 15:00:42 от krasunkata » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 24, 2008, 15:04:04 »

Цените на мен ми се видяха малко скъпи (на фона на предишните 20 за пробен и 40 за вечерта), ама аз си имам приоритети- решила съм ако се дават повече пари за нещо то това да са Фотограф (трябва да останат хубави спомени), диджей (човека който прави настроението) и гримьор(добрия грим може да изпъкне и на семпла прическа и да направи чудеса с лицето ти).

 Сподели твоето мнение за цената че аз нямам много база за сравнение.

Krasunkata, напълно ти споделям мнението. Аз държа на същите неща. На фотографа особено много. На мен във Варна ми взеха толкова за грим - 20 за пробен и 40 ще е за събитието. Пробвах 2 мадами - първата изобщо не беше професионална гримьорка. От втората съм доволна, много добре се справи, грима издържа цял ден.
Държа също и много и на декорацията на ресторанта, защото 50% от снимките от сватбата ми да са на подскачащи запотени сватбари около претрепани с бутилки и манджа маси, определено не ме устройва.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 24, 2008, 15:05:49 »

Следя с интерес темата ти! Относно тортите и аз съм за втората, дори с тази фигурка отгоре - много свежа и лятна торта. А слънчогледовият ти букет е страхотен - евала на свекър ти за жеста. Малко са такива хора, дано си запазите отношенията!  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 24, 2008, 15:14:53 »

Снежи на едно мнение сме за декорацията също, ама аз май ще посъкратя от там. То нашия ресторант си ми харесва- изчистен, подържан, е не е 5 звезди, ама изглежда добре и ще заложа само на по-високите букети на масите и изчистена и семпла украса. Сега съм в процес на мислене...
Пропуснах да кажа че гримьорката ме увери че грима няма да мръдне 18 часа...

plamik благодаря за думите- дай боже такива роднини всеки му  smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 24, 2008, 15:26:43 »

ще заложа само на по-високите букети на масите и изчистена и семпла украса. Сега съм в процес на мислене...
Пропуснах да кажа че гримьорката ме увери че грима няма да мръдне 18 часа...

plamik благодаря за думите- дай боже такива роднини всеки му  smile

Krasunkata, определно сме със сходни творчески виждания good И аз искам високи букети. Твоите ще са слънчогледи, нали? Аз съм в голяма творческа дилема как да украсявам ресторанта.... Цветовете му са синьо и жълто и щеше да е идеално за морска тема, ама пусто тръгнах вече с други цветове. Дори и за слънчогледи мислех заради ярко жълтото в декора... Дилема голяма. smile

Страшен ще е този грим. Питай я непременно с каква марка гримове работи - те са професионални де, ама все пак за клюката.

А за свекър ти - браво! Моят надали ще се сети за такива неща...  nea
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 24, 2008, 15:36:11 »

Снежи при нас нямаше такава дилема- ние като тръгнахме с тия слънчогледи и казахме че такава ще е сватбата и някак нещата взеха да се избистрят едно след друго. Моят съвет е избери цвета дето преобладава в ресторанта и действай в тая насока, Заложи и на бялото- мисля че внася изисканост и светлина в повечето не толкова просторни ресторанти. Ама ти си знаеш най- добре де..

А иначе гримьорката ми каза че работи само с BOURJOIS. Аз да си призная хич не съм по гримовете (добре че от време на време някоя приятелка се жени да та се издокарам  Ashamed )  Дано да са хубави...
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 24, 2008, 15:40:22 »

Къде в Надежда е този салон ЛИТА   pleasantry,  че аз съм от там и ще ми е много удобно, е разбира се ако е на работа в края на август? И пак извинява че те тормозя Flower
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 24, 2008, 15:41:56 »

А, трудна работа с преобладаващия цвят smile Жълто и синьо преобладават. Ресторантът е доста просторен, от това не мога да се оплача. Ще го мисля. Бяло и екрю ще слагам, иначе ще стане много шарено. Може да бутна и тук-таме някоя мидичка и рапанче по масите smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 24, 2008, 15:53:44 »

Снежи звучи супер  smile Аз обожавам рапнчета и изобщо морска тематика- стискам ти плаци  good

kaktuska ако това е тормоз, то ми се иска да бъда тормозена  smile Ще ми е приятно да помогна с каквото мога и тука да се извиня че съм объркала името  pardon салона е "Лъки", а не "Лита"   blush . Адреса е ж.к. Надежда бл.417, телефоните ще ти ги пратя на лични. Жената се казва Катя и излиза от 7.08 в отпуск ама не питах до кога   pardon  Искаше ми се и снимка да ти пратя на момичето дето ми хареса грима, ама нямам сега. Като ориентир може да погледнеш в темата за грима и да намериш пробния грим на gostenka_82 (ох дано да не объркам името  blush )- почти същия е...
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 24, 2008, 15:57:22 »

Е тогава мога да продължавам да те тормозя pardon, благодаря ти пак, и успех
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 24, 2008, 16:00:08 »

Хи хи  Xixixi по всяко време - само да съм на линия  good
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 24, 2008, 16:01:45 »

Сладука, личи си, че всичко  е правено с много любов......прекрасни са ви нещицата. Пожелавам ви една прекрасна сватба........ give_rose
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 24, 2008, 16:02:58 »

Продължавам с тормоза , ресторанта ви този в бившия хотел Славия ли е, щото ние сме в този на Христо Ботев! girl_wink А между другото и пак сори наистина нещата за сватбата ти са прекрасни и много оригинални
« Последна редакция: юли 24, 2008, 16:04:46 от kaktuska » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 24, 2008, 16:09:25 »

Благодаря ти fiamaa  give_rose. Аз не знам дали съм ти писала,а ма държа да ти кажа че прическата ти беше невероятнааааааа. И това красиво цвете дето имаше (мисля орхидея)- остана ли свежо цялата вечер?

kaktuska ние сме на "Цар Борис 3" 41, ама ме хвана неподготвена че аз не знам кое е бившото Славия  pardon
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 24, 2008, 16:24:38 »

Е това е бившата Славия ,де ! И ние исках ме там ама беше заето
Колко човека ще ви е сватбата?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines