Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:02:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 104105 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 05, 2008, 10:27:47 »

Привет отново на всички smile  Благодаря Ви пак за милите думи   give_rose

Днес пиша от друга точка на България- от моя роден град. Последните 2 дни се движех по разписание- и съм много горда от себе си че свърших ужасно  много работа за супер кратко време-  70 % от поканите са вече раздадени, колетче пътува и за кумувете ни, купих си бельо, сандали за роклята (която още нямам smile ), ходих на козметик, ходих и до ресторанта да за събера необходимата информация за по нататъшната организация, уговорих се с маникюрист, запазих си фризьор (само трябва да уточня кога точно ще си правя пробната прическа), видях се с шаферките ми (е без сестра ми ама с нея тия дни). Едната вече има рокля, но каза че ако си хареса друга може и да е с друга. На най- малката плата за роклята е купен- страхотна светлозелена сурова коприна и скоро ще и я шият. Ето и модела:



Кофти е че останах без фотоапарат и снимки от другите неща може би малко по късно ще пусна  pardon

« Последна редакция: юли 05, 2008, 10:29:43 от krasunkata » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #16 -: юли 05, 2008, 10:31:07 »

Чудесна рокличка! Най-малката шаферка ще се чувства като принцеса  Bravo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 05, 2008, 11:06:29 »




Аууу, красота.  Girl Сигурно ще е на върха на щастието детенцето. Аз още помня като бях шаферка на вуйчо ми - преди някакви си 15 години.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 05, 2008, 11:32:48 »

Тя малката още от сега е много развълнувана, а си представям в деня на сватбата  smile

мислим си с майка й и цвете в косите да има, ама се чудя как ще издържи това естествено цвете?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 05, 2008, 14:19:08 »

много красива рокличка на шаферката, с тези воланчета...като в приказка...
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #20 -: юли 05, 2008, 21:40:13 »

krasunkata, видях ти сандалите в другата тема, много ми харесват. Аз ги виждам розово-лилави, такива ли са или е от снимката и мойте настройки на компа?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 05, 2008, 21:59:05 »

Момичета радвам се че ви харесва рокличката- на мен ми легна на сърцето и много се радвам че и майката на шаферката също я избра  Sunshine

Мерси KlaraFina,  там където пише номера и марката е сребристо( аз защо го виждам златно  crazy) , иначе като цяло цвета е шампанско- слива се с тена на кожата ми, но понеже са от нещо като сатен, леко са лъскави (по скоро е като отблясък), така че си сменят цвета в зависимост до какво си ги сложила. Снимката е ужасна, ама останах без фотоапарат и снимам с телефона си  pardon

Страшно много си ги харсах от пръв поглед и въпреки че нямам рокля реших да рискувам и да си ги купя...

Аз забравих да ги пусна тука



« Последна редакция: юли 05, 2008, 22:10:37 от krasunkata » Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 05, 2008, 22:24:53 »

Много са хубави Bravo,дано да са ти и удобни:)Поздравления за организацията Bravo Какво друго ти остава да приготвиш?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 06, 2008, 00:30:12 »

Много са хубави сандалките и на мен лично ми изглеждат адски удобни честито give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 06, 2008, 05:06:52 »

krasunkata, сандалите са много хубави (на мен биха ми били високи, но много ми харесват). И шаферската рокля е много красива  Bravo
За поканите -  judges
Ти вървиш много добре с графика, ще имаш време за всичко, само да не се шашкаш (като те слушам, си добре)
На мен нещо ми се губи инфото с твоята рокля - какви планове имаш?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 06, 2008, 07:50:33 »

Момичета кокичета smile за високото- високи са  girl_wink за удобното - удобни са  girl_wink
Аз не съм носила висок ток от абитуруентския си бал- тоест преди 7 години и по принцип като тръгнах да меря сандали все ми се клатят краката на тия токчета- докато на тези бях изненадана колко са удобни и стабилни и затова не се поколебах и ги купих. Ще си нося разбира се и резервни ниски "пантофки"  girl_wink

Иначе ellie_bellie  за шашкане наистина няма, ама я има оная пърхаща пеперуда в корема ми дето мира не ми дава и ми е едно такова блажено   Sunshine . За сега съм много доволна че всичко върви по план с организацията и ще имам време за всичко. Днес заминавам до моето село да дам няколко покани, а утре отивам в Асеновград за рокля...Идея нямам какво ще избера защото всеки ден си харесвам различен модел  look. Набелязах няколко дето са ми най на сърцето, както и един по скоро силует (че нито модела нито плата ми хареса), който май ми седи добре и подчертава плюсовете а скрива минусите  girl_wink Пускам няколко снимки...



Тази много ми харесва, ама да не е толкова разширяваща се още от бюста...


Ето това е идеята ми как да се разширява под бюста


Една от любимите ми smile


Още една от любимите ми smile


Ето ме и мен и въпросния силует за който говорех. Само ме притеснява с тоя моя голям бюст да не си опъвам цяла вечер роклята и да се свлича постоянно  crazy

« Последна редакция: юли 06, 2008, 08:41:14 от krasunkata » Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 06, 2008, 08:23:59 »

krasunkata, влюбих се в твоите сандали  Bravo Много са елеганти, тока наистина изглежда удобен...и аз искааам такива - даже и такъв цвят ми трябва (като гледам и номера е моя  Girl_hide) Може ли да ми кажеш от къде си ги взела blush
..а за роклята - моята си я взех миналата събота от Асеновград  - тя е с въпрросния силует, за който говориш. Мене също ме притесняваше това, че ще я подръпвам нагоре през цялата сватба, но шивачката, която ми я корегира (защото беше с един номер по-голяма от моя) каза да не се притеснявам, че ще я направи плътно по мен и че няма да мръдне през цялата сватба...И беше права, защото като се прибрах я пробвах и не я свалих много дълго време - нямаше никакви проблеми със свличането... пробвай смело такива моделчета и си купи без притеснения, ако си харесаш - там наистина са профисионалисти и знаят какво правят. good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 06, 2008, 08:29:31 »

vanyusha  много ме успокои с тия рокли

Сандалите ги взех от София за 40 лв. Магазинчето е по средата между женския пазар и началото на Пиротска, мисля че е Христо Ботев, около него има и магазин за 1 лев, ох дано да го обясня добре че аз не съм много ориентирана)

А ти в кое ателие си ши роклята?
« Последна редакция: юли 06, 2008, 08:45:41 от krasunkata » Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 06, 2008, 08:47:34 »

Александра се казва магазина за роклята (има го и на Пиротска както се оказа в последствие). Само че не съм я шила, а беше готова. Беше ми много широка и дълга, но точно за един час ми я направиха така, сякаш е шита за мен smile Можеш да видиш снимки в моята тема smile
А за сандалите - благодаря! Сега отивам на обиколка с кумата из софийските сватбени магазини, за да пазаруваме дребните неща... ще го намеря този магазин за обувките със сигурност smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 06, 2008, 08:54:06 »

Красунка, поздравления за сандалките. Много са хубави. Аз като профи  crazy да ти препоръчам нещо, което много помага за висок ток и няма и да стигнеш до ниските обувки


много помагат, понеже са мекички и отнемат натиска. Ако не си пробвала, опитай. Има ги в повечето аптеки и козметични магазини. На Dr. Scholl са. То май си пише crazy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines