Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:08:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 105025 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #60 -: юли 09, 2008, 20:21:27 »

Това дето сте написали звучи страхотно, остава и да е истина....

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 10, 2008, 11:41:07 »

krasunkata аз с леко закъснение виждам темата. Всичките ни неща са страхотни, още повече че са плод на твоя труд. Това ги прави още по-значими и уникални според мен.

Относно позитивното мислене, като малка прочетох една книжка, в която беше обяснено със съвсем прости думи как децата трябва да мислят положително, точно това за отрицанието в мисленето, че не трябва да се използва не в никакъв случай и разни подобни. Много хубава книжка, за съжаление ч взех от библиотеката на село и колкото да не ми се искаше ч върнах.

А за филма Тайната и аз съм си го дръпнала, но още не съм го гледала. Занм че е повлиял на живота на много хора и дори и физическото и материалното им състояние да не се е променило, виждането им към заобикалящия ги свят е станало по-различно и духовното и емоционалното им състояние се е подобрило.

Стига толкова отличане от сватбената тема. krasunkata кажи как върви подготовката? До къде я докарахте?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 10, 2008, 17:00:58 »

Ели сега май сме малко в застой- по принцип трябваше да си вземам роклята утре, ама се оказа че няма с какво да идем- колата ще е заета, после Нели Праматарова излиза в отпуск,и се разбрахме да ида на 29 юли да я взема. Иначе сега се захващаме да нахвърлим грубо разположението на масите и гостите. Повечето потвърдиха. Дала съм задача на Тони да избере сватбени чаши и да ги купи и в общи линии за тия дни е това. Аз сега съм се захванала да си избирам прическа , ама така като гледам фризьора ще я мисли, че нищо готово не мога да харесам- само знам че искам да имам някави плитки- по- големи, ама дали да е рибена кост или нещо друго незнам- важното да е плитка  smile

Кумувете ни вече си получиха колетчето с поканата и кутийката, ама имам малък проблем със снимките и се надявам тия дни да успея да разкажа с картинки какво имаше в кутийката и как реагираха  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 11, 2008, 09:59:46 »

Кrasunkata, сандалите ти са много хубави. И шаферската рокля е много красива! 
Ти вървиш много добре с графика....и ще имаш време за всичко! good
Така като гледам малко неща са ти останали! Успех!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 11, 2008, 12:56:49 »

eli_m радвам се че ти харесват, аз упорито ги разносвам та да няма изненади вечерта  girl_wink

Днес даже чистих и ги бях обула... и като изкарах прахосмукачаката бях точно копие на Фреди Меркюри  ROFL
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 11, 2008, 14:36:04 »

eli_m Днес даже чистих и ги бях обула... и като изкарах прахосмукачаката бях точно копие на Фреди Меркюри  ROFL
sarcastic ROFL ROFL
Гледай да не се налага да търсиш други обувки в последния момент! blum
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 12, 2008, 13:12:59 »

Гледай да не се налага да търсиш други обувки в последния момент! blum

права си  good




Днес открих един проблем който нямах досега и ми трябва вашия съвет - ужасно топло е и като  обух сандалите и ми се изпотиха краката- взеха да се плъзгат и ми е неудобно да ходя (по нестабилна се чувствам)- знаете ли някакъв спрей или друго решение дето да ми помогне (например мислех за чорапи , ама май ще се сваря  crazy )

Още една питанка имам- колко време преди сватбата да поръчам питките и дали някой от вас може да ми препоръча изпитано място в София. Аз си мисля че от всяка хлебарница или баничарница може да стане, ама да питам за всеки случай  blush
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 12, 2008, 16:23:15 »

Момичета ето какво имаше в кутийката за нашите кумуве (на които пък ние миналата година бяхме кумуве smile ) :

-покана
-писъмце за тях
- част от общите ни мигове, на фона на песента "Клетва" (сякаш писана за нас- защото бяхме не само колеги в университета, но и съквартиранти 5 години )



Това са едни от най скъпите за нас хора и правейки това клипче изживях отново всичко...

http://www.youtube.com/watch?v=gIGuwutP9NY

Ако се чудите какво пише на късметчето от новогодишната баница (седмица след като Тони ми направи предложение smile )- "Пада ти се ненадейно много щастие семейно" lol  Всички късмети които изтегли миналата година бяха такива

« Последна редакция: юли 12, 2008, 17:31:19 от krasunkata » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 12, 2008, 21:13:56 »

krasunka страхотно сте се справили със всички неща за кумовете. Ще направите тези ваши приятели много щастливи с това клипче. Аз настръхнах като го гледах, а ако и човек е бил там - незнам как трябва да се почувства.
Супер си!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 14, 2008, 12:00:21 »

Направо настръхнах от клипчето ти. Всичко е страхотно!  Bravo  Bravo   Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 14, 2008, 12:39:25 »

Аз харесвам тези на този сайт: http://www.unipek.com

А ето ти и линка към темата за сватбените погачи!
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,9846.15.html

П.С. Клипчето е страхотно! Bravo
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 14, 2008, 12:45:18 »

Нашите погачи бяха от Унипек! good
Бяхме взели две ПОГАЧИ НА ТОПЧЕТА - много удобни при делбата на питката над главите, така се вижда кой колко парчета има и съотетно в кой е по-големият дял. А също и модел  - ПОГАЧА БОГАТИЦА, много красиво изработена!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 14, 2008, 17:31:38 »

Ех, Красунке, направо настръхващ е този клип. И това, което сте написали звучи много топло, от сърце, много е хубаво, че сте си толкова близки приятели с кумовете. Сигурно сте им напълнили душите с този подарък.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 14, 2008, 20:37:45 »

клипчето е невероятно Bravo :bravo:Вашите кумове явно го заслужават.Поздравления
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 14, 2008, 21:32:33 »

Красунка, клипчето е много мило. Много ти се радвам на всичките неща, но това надмина всичките ти страхотни идеи. Върха е!  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines