Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:11:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 104102 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 08, 2008, 19:22:20 »

svetli  мерси за пожеланието, дано всичко да е по план че най необичам да изпусна края на нещата и да нямам контрол (ама и аз съм един организатор по душа- всико си има план, място и време  girl_wink как ме издържа тоя моя човек незнам  pardon )

Добре дошла в клуба! smile Полудявам, ако не мога да проконтролирам всичко.  diablo Wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 08, 2008, 20:20:30 »

хи хи  Xixixi  Снежи, какво да се прави- човещинка е  pleasantry , дано и ти да си случила на разбран човек като моя- че не ми се мисли какво ще става ако и двама в семейството са така - казарма отвсякъде  biggrin
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 08, 2008, 20:25:13 »

хи хи  Xixixi  Снежи, какво да се прави- човещинка е  pleasantry , дано и ти да си случила на разбран човек като моя- че не ми се мисли какво ще става ако и двама в семейството са така - казарма отвсякъде  biggrin
Най-разбрания и най-търпеливия! Ако и двамата бяхме такива в къщи нямаше да се живее Wink smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 08, 2008, 20:29:13 »

krasunkata, много се радвам за роклята ти - звучи прекрасно!!!  И как само е паснала със сандалите  Bravo
Стискам ти палци!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 08, 2008, 21:18:37 »

ellie_bellie  само мога да кажа че съм голяма късметлийка- ама аз вътрешно в себе си знаех че всичко ще е ок и просто нещата се случват  smile  До голяма степен за това спокойствие сега има заслуга един филм - казва се- The secret (или по точно тайната на живота- това е позитивното мислене и как с положителни мисли човек може да постигне всичко, ама абсолютно всичко )
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 08, 2008, 21:41:25 »

И аз го гледах  girl_wink
Браво на тебе, ще те взимам за пример!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #51 -: юли 08, 2008, 22:04:23 »

Красунката, браво за роклята, да качиш снимка като стане (ако няма опасност мъжа ти да я види, де)  give_rose Иначе и при нас е така, ако той не беше търпелив и спокоен ... сигурно постоянно щеше да хвърчат искри (и любовни, и нелюбовни) Girl_hide pleasantry
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 09, 2008, 14:36:47 »

Аз едно малко отклонение по темата да направя във връзка с тоя филм- след като го гледахме решихме да изпробваме тайната и да започнем да си мислим, че ще си купим апартамент и то не кой да е а точно тоя дето живеем под наем сега в Прага - и познай около 2 месеца по късно хазяите ни извикаха и ни предложиха да си го купим  Girl_hide Онемяхме  Oh my ... от щастие  Sunshine така че смело мечтайте и вярвяйте до край  smile чудесата стават- за около 10 дни всичко се уреди и вече сме собственици smile

kopche  за роклята веднага давам сигнал като я взема- аз не вярвам в никакви суеверия, даже толкова молих Тони да идва с мен на проби, а той не искал да ме вижда в рокля
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 09, 2008, 14:50:23 »

Аз едно малко отклонение по темата да направя във връзка с тоя филм- след като го гледахме решихме да изпробваме тайната и да започнем да си мислим, че ще си купим апартамент и то не кой да е а точно тоя дето живеем под наем сега в Прага - и познай около 2 месеца по късно хазяите ни извикаха и ни предложиха да си го купим  Girl_hide Онемяхме  Oh my ... от щастие  Sunshine така че смело мечтайте и вярвяйте до край  smile чудесата стават- за около 10 дни всичко се уреди и вече сме собственици smile

kopche  за роклята веднага давам сигнал като я взема- аз не вярвам в никакви суеверия, даже толкова молих Тони да идва с мен на проби, а той не искал да ме вижда в рокля

Уаааау, честито! Ах, каква красота е в Прага! Как искам и аз там... Честито, много щастие ви желая в новия дом!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юли 09, 2008, 14:54:10 »

Кой викаш е филма и на какъв принцип действа???

ПП. Аз имам остра и спешна нужда от позитивно мислене.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 09, 2008, 15:06:27 »

Кой викаш е филма и на какъв принцип действа???

ПП. Аз имам остра и спешна нужда от позитивно мислене.

И аз , и аз  good
А филма е "Тайната" - The secret , имам го изтеглен отпреди 4 месеца , но все не го гледам , явно ще трябва  smile Offtopic

По приказките на Красунката роклята ще е приказка , хайде чакаме да я видим  blum

А сандалите са страшни , тока е страшно удобен , но послушай Бубето и си вземи от подплънките за в обувките good good
« Последна редакция: юли 09, 2008, 15:12:38 от Teddy_ » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 09, 2008, 15:27:41 »

Снежи мерси  give_rose Идвай ми на гости   girl_wink
Инче, аз първия път като го гледах и после плаках много- осъзнах колко много грешки в живота ми съм направила мислейки негативно и как уж се стремя към щастие а нямам време да му се насладя... Е нещата не се променят с вълшебна пръчица, но леко полеко започнах да ставам друг човек... а има още толкова много да науча... Но сега съм по- спокойна  и живота ми се струва някак по- лек.  Да кажа че филма трябва да се гледа когато имаш нужната нагласа, и си в оная фаза дето си правиш равносметка - много по лесно е да се разбере. Последната една година беше доста тежка за мен, и в един момент мислейки че съм стигнала дъното, осъзнах как да достигна небесата...

Сега дори и за миг не си и помислям че сватбата ще бъде нещо различно от това което винаги съм си представяла. Аз не просто вярвам, а дори вече усещам щастието от този миг...


Teddy_   гледай го при първа възможност, а за роклята аз вече знам че ще е "моята приказка"   girl_wink
« Последна редакция: юли 09, 2008, 15:39:17 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 09, 2008, 15:36:45 »

Забравих да кажа за принципа:

Научно доказано е че всяка наша мисъл излъчва енергия и има определена честота, съответно позитивната мисъл има различна честота от негативната. Има един всеобщ закон действащ навсякъде- закона на привличането- така че ако излъчваш негативна честота привличаш негативни събития и обратното- ето защо винаги трябва да мислиш позитивно. Нампример ако казваш "Не искам роклята ми да се скъса" самата дума не искам е негативна и обстоятелствата така се стичат че роклята ти ще се скъса... Затова е важно да си повтаряме какво искаме , а не какво не искаме... Повторена една положителна мисъл засилва честотата си и толкова по -голяма е вероятността да се случи това дето го искаш. В общи линии е това  smile

Мога да препоръчам и една книжка на Джон Кехоу- "Подсъзнанието може всичко"

Мале много философски започнах да звуча  girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 09, 2008, 15:45:25 »

 Offtopic
Малко извън темата, но понеже и аз малко се интересувам от подобни неща..... pardon Та за позитивното мислене, по принцип един познат, руснак, който се занимава с източна медицина, ми беше казал, че човешкия мозък не приема частицата НЕ. Както Красунка каза, ако казваш Не искам да ми се скъса роклята, НЕ просто отпада и какво остава като възприятие.......Искам да ми се скъса роклята. Още един пример, който той тогава ми даде. Примерно човек казва Не искам да съм болен, т.е. пак обратното. Правилното е Искам да съм здрав. Т. е да не се позват отрицание на негативните думи, а положителните smile

Красунка аз май и от теб повече подкарах на философия.... Speech Няма повече Offtopic
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #59 -: юли 09, 2008, 15:47:09 »

 Oh my ... брееей де да бях умна като вас...
Но ще се опитам да мисля  butterfly
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines