Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:32:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 104766 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 06, 2008, 09:05:09 »

И двете сте златни  kiss2

Bybet0  това нещо като възглавнички ли са? и как се закрепят? Веднага започвам да си ги търся  smile И ориентировъчно като цена нещо да ми кажеш да не вземат да ме метнат, че в моя град тия "бутиковите" (казвам бутикови защото тук обикновено имат само по 1 бройка  lol  ) неща ги продават на космически цени
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 06, 2008, 17:14:53 »

Хахах. Тук в София са към 8-9 лв. До колкото помня.....Не са скъпи. Представляват силиконови меки прозрачни подложчици. Те сами залепват за обувката, поставят се долу, където са възглавничките, където пада тежестта, когато си на токчета.Не се вижат. Съвсем леко ще повдигнат крачето ти, дано не ти стеснят обувките. Много малка е разликата. Можеш да си ги местиш и на други обувки после, но не много често да не спрат да лепят.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 06, 2008, 22:01:16 »

Мерси многоооооо  good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 07, 2008, 23:01:01 »

Да, и аз ти ги препоръчвам. Купих си такива и даже след ден два изобщо спех да усещам, че ги има в сандалите, а наистина краката по-малко се уморяват с тях!
Роклята за шаферката е страхотна.
А за теб бих ти препоръчала горната част на роклята да е корсетен тип - изобщо не мърда. Но и ти самта ще го разбереш след като изпробваш няколко различни модела. Аз имах съвсем различна визия за роклята си, но при пробите ми хареса рокля, за която не бих си и помислила преди това! Така, че пробвай и сама ще усетиш!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 08, 2008, 08:40:51 »

Мерси много за полезните съвети  give_rose

Аз вчера бях в Асеновград и вече поръчах роклята. По принцип много избирам и се двоумя ,ама вчера си я поръчах от втория магазин след много малко проби. Бях си набелязала Сияна и Нели Праматарова- ама първо минах през Нели и така и не стигнах до Сияна. Жената ми направи много добро впечатление и роклята ще е готова на 11.07 (след 1 седмица) Мерих само няколко с кринолин и определено на мен  ми седи ужасно такова нещо. Поръчах роклята по 2 снимки- втората и третата от предната страница. Горнатата ми част ще е като третата както и самото разкрояване надолу (да ме издължава), а полата ще е като втората снимка-с много поли. Ето от къде се вдига и цената- ще имам 6 поли една върху друга направени от нещо като тюл , ама много по фино и пада много по-добре. Ще имам и орнаменти от дантела върху полите и вместо коланче на снимка 3 ще имам колан от дантела. Цвета е много странен- нещо като шампанско или екрю- дето се връзва със сандалите ми. Дори докато я поръчвах и  ми скроиха тая част дето ще е за основа- от креп сатен- и я пробвах със стохиляди карфици- много ми хареса как пада. Айде скоро да мога да се похваля и с това smile

Иначе ми е малко криво че сестра ми нищо не си хареса, а тя ще ми е шаферка. Сега ще правим една сложна врътка да и поръчаме роклята от София (модела вече е харесан- другата ми шаферка си купи такава) и да и я пратя до Варна - луда работа...ама не намерихме нищо дето да ни хване окото и да и седи добре едновременно  :-(

Аз утре ще ходя до Стара Загора- да си търся някоя рокличка за подписването (ще се подпишем предния ден на 8.08.08  :-) ), и майка да си избере облекло. Там ще потърся и тия възглавнички  за сандалите че по нашите аптеки "бутици" ги няма  :-))
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 08, 2008, 08:50:27 »

Браво, krasunkata  Bravo .... пък и много бързо ще стане  smile

Колко бързо си се справила и с тази важна задача  Bravo

Нямам търпение да я покажеш след една седмица  give_rose
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 08, 2008, 10:18:05 »

 Ей, krasunkata , браво...това с 6-те пласта тюл звучи добре...и аз исках такава и пробвах тук в София - стоят невероятно, но бяха много скъпи. Колко парички ще ти излезе на теб, ако не е тайна... И сандалите са ти такива каквито исках - изобщо май ще бъдеш булката, която аз си представях че ще съм, но на мен не ми стигнаха нервите да обикалям и накрая взех първото, което ми хареса....Нямам търпение да видя крайния резултат на роклята smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 08, 2008, 11:20:06 »

Gerka и мен вече едвам ме свърта на едно място- само за нея мисля  tease ще се побъркам от вълнение

vanyusha то не е баш тюл, ами едно много тънко и меко май се казва "скин" и още един подобен плат с малко по едри дупчици smile  Казаха ми около 690 лв. Разбрах се с Нели Праматарова че като ида да си я вземам и ако ми се стори много надута от тия 6 поли може да махнем една две  girl_wink


изобщо май ще бъдеш булката, която аз си представях че ще съм

А тука не съм съгласна- имаш толкова красива рокля и съм сигурна че когато видиш очите на бъдещия ти съпруг как те гледат с възхищение , ще осъзнаеш че всъщност си булката която цял живот си си представяла  kiss2
« Последна редакция: юли 08, 2008, 11:31:44 от krasunkata » Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 08, 2008, 12:04:12 »

хехе, надявам се да е така, krasunkata smile Това, което исках да кажа е, че наистина адски много ми харесва роклята - така, както я описваш и обувките и всичко останало.....и ако не бях си купила моите и сега почвах да избирам, най-вероятно щях да се консултирам за всичко с теб  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #39 -: юли 08, 2008, 12:44:59 »

Красунка покрай нямането ми съм изпуснала, че имаш тема и се включвам почти навреме.

Честито !!

Ти си опасна, за нула време толкова работа си свършила, браво на тебе  good

Сандалите са блаженство и разкош ! А като имаш рокля свиркай веднага. Много ти се радвам  girl_in_love
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 08, 2008, 12:55:49 »

Здрасти и от мен! Прегледах какво со споделила с нас и искам да ти кажа, че ще имаш най-страхотната рокля, за която съм чувала9още не съм я видяля, но като я видя ще е и виждала:))) good Всичко звуи страхотно, дано да я направят както си я представяш...А сандалките са убийствени....Ех, нямам търпение вече!!! Приятни емоции покрай последните приготовления!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 08, 2008, 13:09:30 »

vanyusha  така ме трогна с тия думи- няма по- хубаво нещо да знаеш че някой някъде те цени  give_rose give_rose
Vanilly да знаеш само как мечтателно ми подейства girl_in_love

Инче,   smile то както се вика умря циганката дето ме хвали та чакай аз сама да се похваля  funnytooth , но наистина съм горда със себе си как за 6 дни раздадох всички покани (бях в София при семейството на Тони, сега съм при майка, а ходих и до селото ми),бях на козметик, купих си бельо (което на другия ден смених че се оказа че са ми объркали номера), сандали, почти и рокля, уговорих фризьор, бях в ресторанта за доуточнения, и разни малки дреболийки... Ех само като го чета и ми става блажено на душицата  Sunshine

При тебе "служба вече не остана"  smile има няма и след няколко дни ще си  "Г"оспожа. После трябва да издаваш малки тайни как си се справяш с вълнението преди сватбата  girl_wink .

Аз отсега сияя и ще се пръсна от кеф, а до тогава незнам, пък и не ми се иска да си представя самия ден- когато съм много щастлива започвам да плача.... пък тя и родата всички са прочувствени и да не се прочуя с най-ревливата сватба  smile


« Последна редакция: юли 08, 2008, 13:22:11 от krasunkata » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #42 -: юли 08, 2008, 13:18:11 »

Мани, мани, толкова се изхабих предните дни, че вътре всичко ми е празно  crazy Даже се оплаквах на Фабио, че преди само като си помислех, че ще се омъжвам се чувствах специална, а сега не ми трепва, съвсем обикновена си се чувствам и много ме е яд !!

Наслаждавай се на пеперудите в стомаха, това е най-голямото блаженство!

А иначе и аз съм супер емоционална и винаги съм си мислела, че ще има ред сълзи, ред сополи. Даже като пишех поканата на брат ми плаках страшно от разчувстване  blush
Лошо няма, важното е да е от щастие  butterfly
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 08, 2008, 13:29:31 »

малко късно, но честита темичка и от мен!
Справяш се блестящо със задачите си и направо  god  god  god
Роклята ти звучи страхотно. Разбирам те като казваш, че нямаш търпение да я видиш. А сандалите са супер!!!
Леко и успешно доорганизиране!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 08, 2008, 13:49:51 »

svetli  мерси за пожеланието, дано всичко да е по план че най необичам да изпусна края на нещата и да нямам контрол (ама и аз съм един организатор по душа- всико си има план, място и време  girl_wink как ме издържа тоя моя човек незнам  pardon )
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines