Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:22:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 110397 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 30, 2008, 09:55:02 »

Красунка гледам гледам и нищо ненормално не мога да забележа! Да ти кажа - и по моята рокля има някои неща дето определено не ми харесват, но пък тези детайли явно само ние ги забелязваме.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #136 -: юли 30, 2008, 09:59:50 »

Прекрасна рокля, много ти отива  Bravo! Аз само бих скрила презрамките на сутиена някак си. Бельото леекичко прозира, но това е заради насрещната светлина - и при мен бе така на пробата, но не си личе6е на сватбата и на снимките. Ако толкова много те притеснява пробвай телесен цвят, наистина нищо няма да си личи!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 30, 2008, 10:09:32 »

Красунка, роклята е много нежна и ти стои много хубаво ..... и аз не забелязвам нищо странно  pardon

Единствено това, което и Regina каза за прозирането, но то не е такъв проблем - с подходящо бельо нищо няма да личи  good

Според мен изглеждаш чудесно  give_rose
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 30, 2008, 10:11:05 »

много си красива Красунка.И аз не виждам нещо което де е ненормално.Само презрамките ти се виждат по бели са от роклята ти, но предполагам ти няма да бъдеш със сутиен.И бельото е излязло защото е тъмно помещението.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 30, 2008, 10:12:51 »

Ако проблема е в прозирането на бельото - моята рокля е с хастар, сатен отгоре и отгоре шифон и пак на светлина прозира. Просто белите материи са така, но и аз мисля, че прозира, защото е тъмно помещението.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 30, 2008, 10:17:31 »

Момичета благодаря ви много  give_rose

Проблема не е в прозирането- ще си купя бельо с телесен цвят супер изчистено и няма да си личи. Презрамките също не са проблем- ще сложа силиконови, а на гърба сега не ми е завързана като хората роклята и си личи и част от сутиена , ама като се нагласи и това е ок.

Проблема е в диспропорция. Не ви ли се струва издута неестествено някъде?
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 30, 2008, 10:20:21 »

  Хей, Красунка, не се притеснявай - изглеждаш страхотно!!!!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #142 -: юли 30, 2008, 10:21:12 »

 crazy
Не. честно - не. Къде да гледам по-точно?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 30, 2008, 10:21:57 »

Около талията? Мисля, че роклята ти е чудесна и няма нищо фрапиращо никъде.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 30, 2008, 10:22:28 »

Мила Красунка, това е твоята рокля, толкова си хубава с нея. И според мен ти стои като излята и аз като другите не видях нищо! Единствено сутиена може да не се вижда, но незнам, не си ли сложила някакви банели на самата рокля, ако не бих ти предложила от тези силиконовите, които се лепят на гърдите, за да не се вижда и отзад, а и наистина може би съвсем малко прозира( видях го след обстоен оглед, иначе не личи), но идеята за телесен цвят бельо е страхотна! Не знам какво имаш  в предвид, че на снимки не ти харесва, представям си ако е нещо друго, а ние само още кусури намираме diablo
хайде разкрий какво е, та да те успокоим набързо и да започваш да се наслаждаваш, че иначе бой ще има tease
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 30, 2008, 10:22:49 »

krasunkata,

роклята е прекрасна. Олеее страшно нежна рокля, честно казано гледах, гледах да видя проблема ама  shok май не го открих. Така, че сигурно нещо си въобразяваш, май. Честито още веднъж за роклята, много е хубава, точно мой тип рокля! Браво за избора   Bravo и съм сигурна , че това което си "видяла" все пак не е толкоз страшно че го има. Бъди сигурна, ние всичик си знаем дефектите. Не се вманиачавай за дребни неща....... tease
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 30, 2008, 10:23:55 »

krasunkata, много красива рокля! И изглеждаш просто чудесно в нея! Какъв е проблема? Гледам, гледам ...
и много ми харесва. Освен тези неща, които вече са споменали момичетата - но те в никой случай не са проблем, нищо не виждам.
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 30, 2008, 10:40:35 »

krasunkata, толква дълго гледах снимките че съм пропуснала поста ти! @}->--И пак не виждам нищо. Роклята ти стои чудесно!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 30, 2008, 10:46:56 »

Милааа рокличката ти стои прекрасно. Според мен няма място за притеснение. Чудесна си  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 30, 2008, 10:49:24 »

Благодаря ви пак за светкавичната намеса  give_rose

А проблема е бюстието- незнам от кройката ли е или от набора с този нежния плат, ама така ми уголемява гърдите   shok че приличам на млекоцентрала  sad    cray cray :'(Аз по принцип съм с голям бюст, ама на снимката изглеждам с почти двойно по- голям   cray cray cray Ако ми беше с тези размери като на снимката не бих се косила, защото щеше да си е мое, ама сега като знам че може да не стои толкова издуто само си рева у нас и се чудя какво да измисля....

А иначе роклята е страхотна- толкова нежна и феерична колкото я исках ама явно този тип бюстие не е за мен... Мисля да звъня до Нели Праматарова и да я питам дали може да се ушие ново бюстие и да се смени... Дали е добра идея незнам...
« Последна редакция: юли 30, 2008, 10:52:59 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines