Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:17:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 104868 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« -: юли 02, 2008, 01:36:24 »

krasunkata, и твоят ред дойде да си имаш темичка.  yahoo
Хайде, разказвай, докъде си стигнала? Какво ти остава да подготвиш? Твоите красоти нямат край, сигурна съм, че завладя всички във форума с творчеството си и чакаме с интерес твоето събитие!  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #1 -: юли 02, 2008, 06:20:09 »

Ама какво сте се наговорили всички за 9-ти август  blum Честита темичка, красунка, и аз нямам търпение да видя повече от твоите красоти  give_rose
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 02, 2008, 07:56:30 »

Честита темичка и от мен give_rose ще я следя с интерес като знам какви красоти твориш...поздравления за всичко до сега, очаквам продължение  yahoo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 02, 2008, 09:04:32 »

Честита темичка  give_rose

Сигурна съм, че ще е изпълнена с много красоти и интересни нещица  girl_wink

Нямам търпение да видя до къде си стигнала ... пък и самият ден на "слънчогледовата " ви сватба  Girl_hide
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 02, 2008, 09:10:06 »

леле мале, каква приятна изненада  Girl_hide за което много ви благодаря  give_rose give_rose give_rose

това е една голяма прегръда за всички ви yea

аз набързо сама ще се включа че трябва да събирам багаж- след 2 часа ми е полета до БГ и се почва голямото обикаляне  tease  Тъкмо навреме дойде тая темичка, че от тук нанатък всеки ден май ще има с какво да се хваля- трябва да си купя рокля, обувки, жартиер, да ангажирам фризьор, гримьор и още куп неща, ама по- късно ще разпрявям за тях  smile

Няколко дни ще се изгубя от погледа ви, но обещавам да дам подробен отчет smile

Поканите още не сме дали (а пък хората започват да ни потвърждават  funnytooth) и понеже ще остана в София само за 2 дни- та си мислех да спретна една среща на 40 човека пред НДК   insane и да раздавам покани като топъл хляб  funnytooth
хайде сега ви оставям , но не задълго  butterfly
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 02, 2008, 09:33:06 »

Ще чакаме снимки в такъв случай smile А за поканите - ние имаме едно клипче, сглобено от голямо количество снимки. Представлява нашата покана, която постепенн се отваря, текста се приближава и може да се прочете. Качена е на сайт в интернет и има парола, която раздадохме на гостите, на които не можахме лично да дадем покани.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 02, 2008, 09:37:20 »

Честита темичка и от мен! Звучи много интересно всичко, тепърва те чакат толкова ного неща, но иамш време, споко!!Ще чета с интерес, успех!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 02, 2008, 10:18:29 »

Честита темичка, Кrasunkata!
Хайдееее не остана до заветния ден!  Girl_hide
Въпреки, че не си купила още доста неща, вярвам че ще се справиш! good

"мислех да спретна една среща на 40 човека пред НДК и да раздавам покани като топъл хляб"  - освен да дойдем и ние да си вземем по една  girl_wink blum
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 02, 2008, 17:26:50 »

На добър час и чакаме включване от България. Успех с всичко!  give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 02, 2008, 22:56:55 »

rasunkata, честита темичка и от мен!
Ще следиа темичката ти.Ти си много креативна личност и поднасяш куп прекрасни идеи и изненади:)Успех в бг:)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 02, 2008, 22:59:40 »

честита темичка мила, чакаме да се отчиташ редовно до прекрасния ден , а и след него  yahoo
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 03, 2008, 00:21:48 »

Ето че дойдоха и моите няколко свободни минути за днес  smile

Полета мина добре и семейството на Тони ме посрещнаха топло . После директно всички  на гости на  едни братовчеди- дадохме поканата и побъбрихме доста. Оттам отидох на друга среща, за да дам поканата и да се видим за час с приятели които много обичам и се прибрах. И хубавите емоции не спряха дотук- с големи вълнения разбрахме резултата от изпитите на сестрата на Тони  danceg- тя завърши 7 клас- представила се е блестящо  yahoo и се започна с едно целуване и честитене- абе радост голяма danceg. Показах пръстените ни, кошничката на шаферката, кутията подарък за кумувете ни (ох много ме сърбят ръцете да ви напиша какво има вътре, ама искам да изчакам да си я получат първо  pardon ) и разни малки нещица- беше много забавно,къщата се напълни с радост. Дойде ред да дам и поканата на родителите му- а вътре прикрепихме едно малко писъмце с няколко мили думи  smile А бъдещата ми свекърва го чете и плаче от радост - успях да ги снимам- всички се надвесили да я чуят я тя хлипа милата и едвам говори - айде пак се започна с целувките   air_kiss air_kiss air_kiss infatuated Снимка от писмото ще пусна тия дни.

Бърборихме допреди малко и айде всички по леглата sleeping

Ето как изглеждат опаковани поканите ни



Само за сведение да кажа че пликовете ги правих сама, понеже не успях никъде да намеря нашия размер, но да ви кажа никога не правете тая грешка- егати кърския труд pleasantry

Утре имам плътна програма- раздаване на покани, козметик, магазини за бельо и обувки(ако остане време), ще пращам и колетчето на кумувете  Mail . Сега лягам да събирам сили  Sleep
« Последна редакция: юли 03, 2008, 00:27:02 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 03, 2008, 23:33:32 »

Ето така изглеждаше поканатa за родителите ни: хем като на всички останали, хем по- специална

« Последна редакция: юли 03, 2008, 23:35:17 от krasunkata » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 03, 2008, 23:46:00 »

Ето така изглеждаше поканатa за родителите ни: хем като на всички останали, хем по- специална



Изключително артистични са, както винаги!  Bravo  Bravo Много ми хареса пликът как е вързан като подарък!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 04, 2008, 23:23:50 »

Мила krasunka, честита тема!
Както винаги имаш страхотни идеи, при това много красиво реализирани!
А тази покани и тези мили думи за родителите, направо нямам думи.
На нас с любимия много ни харесаха!
Страхотна си! Bravo Bravo Bravo
Надявам се да споделяш с нас още страхотни идеи и приятни емоции около сватбата и подготовката, а и след това!  smile smile smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines