Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:19:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zahira - 03.08.2008  (Прочетена 76330 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 31, 2008, 08:17:14 »

Вчера бяхме в ресторанта и решихме, че стратегически е по-добре да сме при това разпределение на гостите. Няма да се  взимат шатри. Подписването е на 1ви обаче впредвид това, че в ритуалната зала леко ни вгорчиха живота съвсем осъзнавам, че не искам да имам никакви допирни точки с дъжавните институции. Ако направят така както е в Пловдив наистина да се подписваш извън ритуалната зала би било чудесно. За тоалет още не съм решила - може и да сложа някоя рокличка.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 31, 2008, 08:35:00 »

Захира, многос е радвам, че и така става в ресторанта без шатри и най-вече без допълнителни проблеми около наемането и намирането им! А за рокличката, те подкрепам с две ръце!! Абе както и да си ще си хубава!!! От сега ти пожелава утре хубав ден и не оставяй на държавната администрация да ти съсипе деня!!! Готови ли сте за неделя??
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 01, 2008, 13:05:19 »

Пак съм аз, за да не пропусна, още от сега ти пожелавам стахотен ден в недля!! Ще си страхотна булка, сигурна съм! Нямам търпение да видя роклята и прическата!!! И после да не ни забравиш, чакаме снимки и разказ!!!Всичко най!!! give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 01, 2008, 13:12:29 »

Захира нали днес е подписването - вече сте семейство, хайде разказвай !!!!!! smile

 :wedding:а за неделя ти пожелавам само положителни емоции, забрави за подготовката и се отдай само на хубави мисли, на много снимки, целувки и любофффф , ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ  Сватбаааа weddingday  marriage Party time nazdrave wedding
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 01, 2008, 13:16:15 »

Честито и от мен на младото семейство!!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 01, 2008, 14:39:11 »

честито и от мен, мила,

много-много любов ви желая, здраве и дечица;

искам и за неделя да ти пожелая едно наистина незабравимо тържество, само весели емоции!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #111 -: август 01, 2008, 14:47:43 »

Честито, вече си госпожа!!!!! Сега остава приятната част с веселбата  danceg Със сигурност ще си най-красивата, най-щастливата и най-влюбената булка  give_rose
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 01, 2008, 14:52:33 »

Честито от сега, Захира  give_rose

Наистина оттук нататък ви остава веселбата ....и в неделя и попринцип след това  girl_wink

Пожелавам ти да се чувстваш най- красивата, най - обичаната и най - щастливата жена  smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 01, 2008, 15:16:07 »

Честито, Zahira!!!  :flower:Вече си госпожа!!! yahoo
Желая ти много дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много ЛЮБОВВВ! twohearts
В неделя да е  Sunshine Sunshine Sunshine време и да има много  Party time Party time Party time!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 01, 2008, 15:29:18 »

Хайде, Захира, вече ти официално си госпожа  danceg chee chee
Надявам се с подписването всичко да е минало добре и ти пожелавам един много слънчев, щастлив и изпълнен с любов и приятни емоции сватбен ден  wedding weddingday
Чакаме с нетърпение да видим снимките  Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 01, 2008, 16:03:17 »

Честито госпожо yahoo Желая ви един щатлив и изпълнен с радости и любов семеен живот!!! Понеже пак заминавам за няколко дни ви пожелавам едно прекрасно и весело сватбено празненсвто с песни и танци до зориииииии Party time Party time Сватбаааа
После чакаме снимкииии Eeager
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 01, 2008, 16:19:23 »

 weddingday Честито скъпа приятелко!  heart
        Много здраве,щастие и късмет да вървят ръка за ръка до вашето младо семейство!               Целувам те силно и те обичам !
 
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 01, 2008, 18:18:04 »

Честито и от мен smile Ако ти остане време ще ми напишеш ли ходихте ли някъде да се почерпите с кумувете след това, защото ние се чудим какво да правим.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 01, 2008, 18:32:35 »

Честито  weddingday Пожелавам ви много семейно щастие! Приятно изкарване в неделя  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 01, 2008, 18:53:00 »

Vanilly, Ели ., gostenka_82 , Слънце , Gerka , eli_m , d_petrovska, Bybet0 , Danitkaaa , Арлина , dani81

Благодаря Ви от сърце момичета! Трогнахте ме! Вече наистина съм госпожа. Беше много хубаво макар и неофициално - пак си имаше разни речи и на мен по едно време ми се насълзиха очите cray
От самата ритуална зала ни снимаха и утре ще си вземем снимките. Арлина ходихме на пицария с кумовете и сега се прибрахме. Противно на очакванията ми си беше доста тържествен момент!
Ето една почерпка:




Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines