Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:28:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zahira - 03.08.2008  (Прочетена 76255 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 21, 2008, 13:14:05 »

Да и мен това много ме учудва, че всеки път като отида няма кой знае какви промени по роклята при условие, че ходя през 2-3 дни. Сега последно в сряда съм на проба сутринта и каквото има да се прави по роклята ще го направят в същия ден и обещаха да си я взема  тогава. Иначе собственичката Ради излезе в отпуска в неделя и ще разчитам на нейните шивачки. Като отношение са много мили, но за мен най-важното е роклята да стане. Горната част и бюстието е доста различна от оригиналния модел, но пък оптически гърдите ми изглеждат огромни  yahoo blush Панделката под бюста ще е сатенена. Да се надявам, че ще оправят страничните шефове на роклята, защото стои като набрана, а пък за солея може би прекалено много се вторачвам в детайлите.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #61 -: юли 21, 2008, 13:57:01 »

Zahira, малко късно но и аз да се включа в темичката ти. Първо нещата ти са невероятни. Второ - за подписването не се безпокой толкова за тоалета. На мен лично сукманчето ми харесва (всеки с мнението си), при положение, че ще подпишете по този начин - много популярен на последък. В Бургас за "тайното" подписване дори не те вкарват в централната зала. Влизаш в една малка стаичка и само слагаш подпис. Това е безплатно, а ритуала с цялата му тържественост е на открито или в ресторант. Да ти кажа честно моя приятелка подписа сутринта преди сватбата с дънките и потника, с които беше тръгнала на фризьор.
За роклята - надявам се да се оправят нещата. Ти попита ли там където ти я правят. Предполагам имат идея как се оправя това - все пак това работят.

Ще следя темичката, че ми стана интересничка.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #62 -: юли 21, 2008, 14:42:35 »

И аз мисля, че не е чак толкова важно какво ще облечеш на подписването, стига ти да си се харесваш. А и ако няма да се снимате, то няма и да се види. Ние като бяхме кръстници, също ходихме два дни преди сватбата да подпишем и бяхме облечени доста семпло, но бяхме само четиримата с младоженците. И въпреки, че те вкарват в малка стаичка и не си с булченска рокля, като чуеш как жената говори и пак ти става едно такова... развълнувано. И това си личеше после на снимките - колко сме ухилени и доволни, а не толкова как се бяхме облякли  girl_wink
Но пък знам, че ние жените нали сме много суетни и после ще си гледаме снимките хиляди пъти, ако все пак държиш да е нещо "по-така", сега тъкмо е сезона на сладките роклички, а и без да харчиш много пари.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 21, 2008, 14:47:09 »

Захира , сукманчето е хубаво и с някоя по набиваща се на очи ризка (да не е бяла) ще стане  good А и не е задължително да използвате услугите на фотограф за подписването , просто след него помолете някой да ви щракне с кумовете , да си имате снимка за спомен от този ден  girl_wink
Всички останали неща за сватбата са чудни  Bravo
Все си мисля че шивачките ще приведат роклята в перфектен вид , така че не се безпокой  Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 21, 2008, 15:25:53 »

Момичета благодаря за полезните съвети. В сряда като взема роклята мисля да ви я покажа барабар с бижутата danceg и без това младоженецът вече я видя така, че няма от кого да се крия. smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #65 -: юли 21, 2008, 16:34:22 »

Той модела ли видя или самата рокля при някоя от пробите? Абе, така или иначе ще ми е много интересно да я видя в завършен вид, а също и бижутата   good
А с каква прическа мислиш да бъдеш, че не видях по-назад в темата  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 21, 2008, 16:48:53 »

В събота беше с мен на проба и остана ето така като ме видя Oh my ...!
Бижутата са перли на Майорика в екрю - по една по-голяма перла са обиците, а колието си е стандартно. Ще видя само как ще стои роклята с колие и дали няма да бъде претруфено.
Прическата, която ми се върти из главата е нещ ето такова:



с един лилиум отстрани, само, че още се опасявам да не уплаша гостите sarcastic ROFL
Та може и да е нещо в римски стил - леко прихваната отгоре и свободно да пада останалата част.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 22, 2008, 07:21:19 »

Миличка прическата е страхотнаааа  tease
Аз бях с подобна на бала и не уплаших никой или поне ......ги беше стрях да избягат  funnytooth
Шегувам се чудесна е и мисля,че ще ти отива
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 22, 2008, 08:54:16 »

Прическата и на мен много ми допада. Милиш ли да ходиш на пробна?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: юли 22, 2008, 11:30:27 »

С лилиума ще стои страхотно  Bravo Обемът може да е леееко по-малък good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 23, 2008, 16:15:01 »

Още не мога да си намеря къде да ми направят косата. Днес ходих в "Магама", но се оказа, че в неделя не работели.
Отделно роклята не е готова още  crazy и почвам  малко да се ядосвам. Уж щяха да бъдат само 3 проби, уж в събота щеше да е готова, после пък за днес се отложи, днес отивам и почти няма съществена разлика от събота освен, че беше направен гръб, който ми беше малък и коланче каквото не исках - пришито за роклята само отпред, а аз исках да минава през цялата рокля и просто да я пристяга. Всичко останало - гръб, цип, подгъвите, едната презрамка, отстрани където се усукваше солея остават за утре и дано вече да е последна проба.
В Асеновград хората шият рокля за 1 ден, а от събота до днес са минали 4 дни и само 1 гръб да е готов и едно коланче nea
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 23, 2008, 16:18:36 »

Това е ужасно аз бих побесняла  beating
Дано само се справят навреме и така както искаш иначе ще ходя аз да се разправям,вземи ме и мен следващия път diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 23, 2008, 16:25:05 »

Пу, ако не бяха в отпуска, щях да те пратя при мацките дето шият моята рокля. Тя дето си е баш шивачката е в отпуска, ама е в София и само вика - "Да си ти връча всичко на закачалка, че да мога спокойно да си изляза в отпуска" и сега идва от време на време за последни проби и разни доуточнения. Да ти кажа, като отчета това, че моята я отложиха с 1-2 дни заради роклята на мама, я направиха за не повече от 10 дни - бюстие, пола с шлейф и къса поличка (която само трябва да се подгъне). И ако не бяха тъпите бродерии и коланче (което аз искам blum), мога да кажа, че е готова. yahoo

А е лошо за теб, защото ти се притесняваш така, защото няма много време. Аз като знам, че имам 2 пъти повече време от теб и се притеснявам blush Хич значи никой не ти влиза в положение около тия сватби. Дано всичко да е ОК.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 23, 2008, 16:30:19 »

Аз се ядосвам, защото роклята е хубава и виждам, че става добре обаче в този полузавършен вид... и то някакви дребни неща остават да се направят. И за тях ще е по добре и за мен да я приключат и повече да не се занимават с мен. В крайна сметка и аз ще бъда доволна и те ще си вземат парите.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #74 -: юли 23, 2008, 16:40:14 »

Брееей, какви са тия безобразия ?!

Аз имах три проби общо. На първата роклята беше абсолютно готова. Просто ми я коригираха на широчина, определиха, че яката трябва малко да се скъси и ми взеха мярка за подгъва. Извън това очаквах да я видя на парцали и карфици, но не - напълно готов вид ви казвам.

На втората проба само се увери, че всичко е Ок (дори не знам защо имаше втора - сигурно за да си нащракам снимки). На третата я облякох, свалих я, минаха я на пара и след 10 мин си я взех.

Те какво толкова правят ? Нали това им е работата в крайна сметка, тоя месец заплатата им е само от теб  beating beating beating

А вземи Данитка с тебе и идете да се разберете. Време е да повдигнеш тона  beating
« Последна редакция: юли 23, 2008, 17:09:41 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines