Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:43:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zahira - 03.08.2008  (Прочетена 76167 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 10, 2008, 09:12:52 »

Определено се снимайте!!!!! Иначе и на мен ми харесва тоалета, може наистина да сложиш цветна риза, червено, розово или каквото ти харесва!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 10, 2008, 09:13:01 »

Ами  blush те всъщност не знаят, че ще се разписваме предварително и че това в ресторанта ще е за пред гостите, а ако разберат ще се обидят. Сега обмислям варианта дали да не кажа на моите родители, но вчера така ме ядосаха, че може и да им спестя тази подробност.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #47 -: юли 10, 2008, 09:30:50 »

Zahira, тоалета със сукманчето е хубав. Ако имаш време, разгледай рокли, сега е пълно навсякъде, лято е. В Monro има хубави рокли - къси и дълги, цените там са приемливи. Също и по Графа ако минеш, по витрините има изложени много красиви модели.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 10, 2008, 09:31:37 »

Ами  blush те всъщност не знаят, че ще се разписваме предварително и че това в ресторанта ще е за пред гостите, а ако разберат ще се обидят. Сега обмислям варианта дали да не кажа на моите родители, но вчера така ме ядосаха, че може и да им спестя тази подробност.

е щом ще има друго подписване в ресторанта !! това е друго !!!!! smile

а на родителите - какво да ти кажа ами нормално е !!! баща ми беше изперкал два дни преди сватбата и знаеш ли какъв рев му ударих и му се развиках, цял ден плаках!!! но сега се смея на тези неща тъй като тогава беше доста изнервена ситуацията и много неща се бяха натрупали !!!! smile не им обръщай внимание !!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #49 -: юли 10, 2008, 09:43:34 »

Квато съм смотана и твоята тема съм изпуснала, но сега наваксах. Чашите са прекрасни !! А пък украсата която си показала ме остави без дъх... Наистина ли такава точно ще бъде ?? Ти си щастливка !! Излязла е от мечтите ми !!

Само, ако мога да си позволя - не ми допада тоалета за подписването. Няма да давам съвети, защото всеки е с различен вкус, пък и дори не те познавам, но този тоалет  nea

Всичко останало е  good good good
Ухаааа искам да видя снимките после....

И разбира се, дано не вали !!  Clover Clover Sunshine Clover Clover
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 10, 2008, 12:20:06 »

Zahira, ние също подписваме преди сватбата и ще имаме изнесен ритуал. Мислехме да сме само четиримата с кумувете, но родителите на младоженеца пожелаха да присъстват и решихме, че след като е важно за тях ще поканим и родителите. За повече хора в никакъв случай, защото ще се развали емоцията в самия ден, ако половината гости са присъствали на подписването предния.

Мислим да не се снимаме там, дори фотографа на няколко пъти ни пита дали да идва, без да ни поиска допълнително пари, но ние преценихме, че не искаме снимки там, сигурно ще се щракнем от вън след това. Ако вие решите друго, мисля, че трябва да отидете да платите такса за снимането.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 10, 2008, 13:13:54 »

Арлина аз май подписах една декларация, но тя беше за това, че не искаме озвучаване в деня на разписването, а не за снимките. За това не се бях сетила - иначе в съвета всичко е безплатно - още повече, че е делничен ден. Пък и мисля, че не биха имали нищо против вече пред свършен факт да се щракнете вътре дори и да не сте плащали таксата.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 10, 2008, 13:56:15 »

Ами аз не съм сигурна в това. Била съм на сватба, на която младоженците бяха платили само за камера (извадиха си после снимки от кадри на филма) и имаше някакви лелки, които вървяха и подред се караха на гостите с фотоапарати да ги приберат angry

И знам, че по принцип в делничен ден без музика и без снимане е безплатно. Но не съм питала за нашия случай с изнесения ритуал, защото ние не харесваме тези снимки с подписите в залите, иначе не е проблем да се плати, те са 20-30 лв. ако не се лъжа. Според мен ако решите да се снимате е по-добре да се обадите да питате дали трябва да се доплати нещо, от колкото да има грозни сценки после.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 21, 2008, 07:44:02 »

Да дам отчет за роклята - в събота бях на последна проба, но явно само аз съм си мислела, че е последна. Роклята не беше готова и имаше разни дребни нещица за доизкусуряване като цип, презрамка, коланчето, отдолу трябваше да се изреже излишния плат, трябва да се оправят шевовете тъй като от едната страна са набрани и изкривяват кройката на солея. Роклята е различна от модела, който ви паказвах, но пак е хубава. Малко не ми хареса това, че целия солей се е измачкал и е загубил красотата си и се чудя как ще го оправя - мисля да сложа роклята да виси на закачалка пък дано се изпъне, тъй като не може да се глади. Имам назначена проба за сряда последно.
Писах по съответните темички за това, че избрахме менюто в ресторанта - няма да е на блок маси както беше по предварителен замисъл, ами ще се сервира на всеки поотделно.
За медения месец също писах - вече всичко е уредено!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 21, 2008, 07:54:39 »

Нещо не звучиш ентусиазирано за роклята? или не съм разбрала правилно. Дано се оправят нещата и на края много да се харесаш с нея. Понякога като съм в командировка и нещо трябва да се поприглади, пълня ваната с гореща вода, и закачам закачалката над нея. Има ефект, но не знам как ще се отрази на солея. Все пак прецени и може да пробваш. Успех!!!  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 21, 2008, 07:59:06 »

Не че не съм ентусиазирана - харесвам се в нея, но лошото настроение идва от това, че още не е готова и от измачкания солей на който толкова държах.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 21, 2008, 08:39:25 »

Добре де, а няма ли начин да се изглади това нещо. Извинявай за тъпият въпрос, ама не разбирам. И моята рокля като ходя на проби е в ужасно състояние и като я питам примерно - това така ли ще е набръчкано или това тука защо се издува и т.н. тя ми се смее и ме гледа "лошо", демек - "Стига глупости ся, разбирам си от работата". И наистина, като отида следващият път на проба - всичко е ОК. Та за това питам - няма ли шанс да се изглади?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 21, 2008, 08:49:41 »

Солея изглежда като плисиран плат и е правен именно с преса на тези ситни ивички - ако се мине с ютия ще остане едно гладко парче шифон, а все пак дадох 120лв. само за солирането. При намокряне и гладене ивичките просто изчезват.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 21, 2008, 09:53:33 »

А ако се напръска съвсем леко с вода пак ли ще изчезнат? Или, бях чела тук във форума, че някой момичета си закачат роклите в банята където от влагата се оправяли.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #59 -: юли 21, 2008, 13:00:08 »

Zahira, съжалявам да прочета, че плата така се е изменил, но можеш да попиташ шивачката да ти компенсира ефекта като ти заплати солея и ти можеш да го занесеш пак при дядото да го поправи. Може би това ще е вид решение. Ти ще си прецениш. Но все пак, дано крайния резултат те зарадва най-много, защото това ще е най-важното за теб, нали така  good Относно Радост, тя и нас ни мота ужасно много пъти на проби и всеки път нищо ново нямаше, а на место шиеше докато сме там новите корекции и така до следващата проба. Но пак казвам - важен в случая ще е крайния резултат  good Сандалките са ти много хубави  girl_in_love поздравления за избора  Wink Ще бъдеш прекрасна булка, сигурна съм  give_rose give_rose give_rose  А аз ще продължавам да следя подготовката ти с интерес  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines