Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:35:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 45109 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 12, 2008, 13:35:01 »

Честита темичка от мен малко късно  blush
редовно те следя да знаеш  girl_wink (нищо че почти не остава време да пиша )
Справяш се супер с всичко, не спирай и с почивките  girl_wink това е пътя на щастието
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #46 -: юли 13, 2008, 22:10:07 »

Красунка, благодаря, преди малко си дойдохме и първо в темичката на ина влетях да видя как е минало!  yahoo Изкарахме си страхотно, времето беше хубаво и правихме дълги походи в гората, романтика навсякъде girl_wink Поговорихме си за сватбата, той най-после си призна, че адски се вълнува и няма търпение, ама не си показвал много, защото искал да изглежда спокоен  tease Кого заблуждава, не знам  pardon Нямам търпение да отида на пробни прическа и грим и да видим какво ще направим там с фризьорката. Свеки започна да ме навива, че вместо було, по-добре щяло да ми е да имам само цвете (или букетче цветя) в косата, защото булото само ме "скривало", а съм имала хубава коса и лице. И започвам да се чудя да ви кажа. Ще решим с фризорката кое и как стои най-добре.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #47 -: юли 16, 2008, 18:37:32 »

Много готино звучи планът на деня, нали е различно от всички други и ми е много любопитно  blush  Брей колко е интересно, това, че се омъжваме в различни страни и на всеки протича по раличен начин сватбата... Страшно ми е любопитно и ми доставя огромно удоволствие да чета всички "на кой - как...".

Пък ти завиждам, че го даваш релакс дните преди факта. Има си нужда, аз съм разбита.

А да ти кажа за за булото, може да си го сложиш само долу под прическата, не е нужно да те закрива. Ако ти допада тази мисъл де. Аз в Бг така ще правя. Първо не щях въобще було, но като се видях с него, ми се видя много булченско такова едно и реших да си го сложа все пак. Та ще го пъхна под кока, просто да пада по раменете и да булчи  Wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #48 -: юли 16, 2008, 21:41:48 »

Разбирам какво искаш да кажеш, да. Ама аз няма да имам кок, ще съм с пусната коса и не знам. Ще видим как стои най-добре с фризьорката, аз тук меря всякакви варианти и ако не се харесам с нищо, просто ще съм без було. Иначе днес гледах по телевизията един сериал с една песен, която адски много ми хареса за валс. Сега се чудим между песента на Елвис Пресли, за която ви споменах и тази. Тя е на Франк Синатра и се нарича "Винаги".
Ето го текста:

I'll be lovin' you, always
With a love that's true, always
When the things you've planned need a helpin' hand
I will understand always, always

Days may not be fair, always
That's when I'll be there, always
Not for just an hour, not for just a day
Not for just a year but always

Days may not be fair, always
That's when I'll be there, always
Not for just an hour, not just a day
Not for just one year but always 
« Последна редакция: юли 16, 2008, 21:44:23 от kopche » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 17, 2008, 09:28:47 »

Копче, и аз да ти кажа, че всичко е супер! Много добре звучи! Ще бъде страхотна сватба, обожавам на зелено и открито!!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #50 -: юли 17, 2008, 23:00:06 »

Vanilly, благодаря, радвам се, че ви харесват идейките ми до момента  give_rose Започнахме да получаваме подаръци от хора, които не могат да присъстват на сватбите и отсега пращат подаръци и картички.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #51 -: юли 17, 2008, 23:50:27 »

Супер !! И ние всеки ден имаме картички от хора, които дори не съм виждала. Много е приятно. Разправяй, какво ви подариха (това, което е предметно де)?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 18, 2008, 01:28:59 »

Копче, с какво се занимаваш тези дни? Имаш ли още детайли да уточняваш?
Аз ще се отбия през темата ти следващата седмица от България да те проверя  tease
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #53 -: юли 18, 2008, 02:07:32 »

inaxastra, получихме една хубава сокоизтисквачка, един хубав пасатор, две луксозни хавлии и по една златна буквичка (нашите си буквички, де). Подаръците са при свеки, та няма снимки  pardon Много приятно се изненадах, че получаваме подаръци и от хора, които дори не сме поканили! Задължително ще има почерпки след това  girl_wink Ели_бели, в момента довършвам кутийките за подаръците на гостите (онези с шаблончето в темата за подаръците), че бяха останали осем за правене и се уча да танцувам валс blush Репетирам речта ми пред огледалото (имам чернова, върху която работя, но няма да ви я казвам, ще ви напиша крайния продукт накрая), защото нямам много опит в говоренето пред публика, където 35 чифта очи ще ме гледат  huhhuh.gif Също така си взехме гравираните халки от магазина, мноого красиво са ги гравирали с ръкописен шрифт и ситни буквички и обикалям магазините за декорация да разгледам какво още може да взема като декорация за масата. Не искам да е прекалено претрупано, нито пък празно ... трябват ми четири красиви свещника най-вече. Мисля другата седмица да уредя и цветята за масата, моя букет ще е от него, такава им била традицията, та да видим какво ще избере. Не си мислете, че не съм дала инструкции какъв да НЕ бъде  laugh Храната е уредена, тортата, гостите, ритуала. Другата седмица ще запишем два диска с подходяща фонова музика, а сме казали на гостите, че те също могат да си носят дискове, ако мислят, че ще им трябват. Мисля, че в голяма степен сме готови. Аз не се шашкам много, защото свеки каза, че сватба може да се организира и за една седмица при наличие на помощници и желание  give_rose Нямам никакви гримове вкъщи, защото не ползвам такива, но мисля да обиколя и да си купя туй онуй да се намацам самостоятелно пред огледалото и да видим какво ще излезе  sarcastic Снимки не чакайте обаче, няма да се излагаме публично, я   pardon Покрай мен няма много булки, та и не получавам много съвети - вие сте ми надеждата  Wink Малко среднощно писах, но не ми се спи, имах вълнуващ ден днес с добри новини от личен характер и не ме свърта в леглото особено  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юли 18, 2008, 10:04:59 »

С една дума, (почти) всичко е готово и само чакаш деня. Браво  Bravo Bravo Bravo

Така трябва !
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #55 -: юли 18, 2008, 17:38:07 »

inaxastra, да, така се оказа  girl_wink Опитвам се да бъда "в крак" с другите булки и да се шашкам и панирам, ама няма за какво  pardon Сигурно ще изпадна в предсватбен стрес като останат 2-3 дни до деня Х  sarcastic Всички около мен са толкова спокойни за всичко, че някак ще е неестествено да съм нервна.  Пожелавам на всички булки моето спокойствие и ви черпя с по една купичка от него tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #56 -: юли 18, 2008, 17:55:57 »

Не мисля, че ще се панираш непосредствено. Особено последните дни минават като мигване на окото, няма да има време за паника. Пък и причина няма. Само, за да си в крак не е достатъчно мотивиращо  girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #57 -: юли 18, 2008, 20:46:10 »

Сигурно темичката ми е много скучна така  sad Но тук нещата са наистина спокойни и без стрес. Не можах да намеря свещници и май ще направя нещо сама ... сега търся в Интернет снимки на нещо подходящо, та да ми дойде вдъхновението  Wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #58 -: юли 22, 2008, 04:40:41 »

Какво ще кажете за ето този грим?






« Последна редакция: юли 22, 2008, 04:58:00 от kopche » Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #59 -: юли 22, 2008, 06:43:42 »

Втория ми се струва прекалено син, но другите два са добре. Какъв цвят са ти очите?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines