Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:21:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 42142 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #15 -: юли 01, 2008, 23:35:21 »

Мда, ели, това с картона е по-подходящо за по-малко гости. Иначе и на мен втората ми харесва повече, по-изчистена е някак, а и като казваш твоята как е изглеждала ... май ще поръчаме втората. Сега като се замисля си права - с тия Фотошоп и други обработващи програми, и от магарето правят расова кобила вече  crazy На снимка винаги изглежда по-добре, отколкото наживо. Виж каква красота намерих!

Любимото ми цвете и то в цвета на сватбата ни (зелен). Но ако е истинска момина сълза, ще увехне още по пътя до мен ... Ти през уикенда ли ще обикаляш? Аз мисля в четвъртък или петък да видя. Ако намеря нещо, ще пиша  good
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 02, 2008, 00:00:15 »

kopche , и аз да се разпиша в твойта темичка, много интересно сте го замислили и романтично и съм сигурна че няма да има нужда от план Б  girl_wink
последната сватбена книга е страхотна , и на мен момината сълза ми е любимо цвете..ако си нямах вече, щях и аз да искам такава  Bravo
Както разбирам и ти ще си от нас с двете сватби, хаха много се кефя че не съм единствен случай...Може и да си писала някъде, но къде ще ти бъде сватбата сега, нещо не съм разбрала  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #17 -: юли 02, 2008, 00:02:50 »

Тъкмо писах в твоята тема, нашата е в Осло smile Сега сме в България на ваканция и уикенда се връщаме, тогава ще постна снимки на нашите неща  good
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 02, 2008, 00:09:35 »

Да , много забавно, сега го видях, писали сме си едновременно....
ще чакам с нетърпение снимките Bravo
 thank you още веднъж за информацията  give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 02, 2008, 23:08:02 »

kopche, честита темичка! Хаиде показвай и разказвай;)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #20 -: юли 03, 2008, 16:53:48 »

Здравейте набързо! Днес ходих в Сватбен център - София и си купих диадема и книга за гости + възглавничка за пръстените. Те си бяха комплект и не са съвсем лоши. Ели=бели, ако имаш възможност, можеш да идеш и ти до там, имат три различни комплекта книга+възглавница и мисля, че са доста добри. Струват около 40-50 лева май, забравих. Ето сега ще ви покажа снимки на днешните покупки и на халките  yahoo Интернетът тук е ужасен, сега ще се помъча да кача снимките.
« Последна редакция: юли 03, 2008, 16:58:14 от kopche » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #21 -: юли 03, 2008, 16:57:37 »





Само топ за тортата остана, ама тия в Сватбения център не ми харесаха много. Имат красиви сватбени чаши обаче!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 03, 2008, 17:02:45 »

kopche, честито за всичките неща!!!  Bravo
Ами да ти кажа, аз ще гледам тук за тези книги, защото път към София хич нямам. Пристигам в Пловдив и само там и в Асеновград ще ми е търчането няколко дни. Няма как да не намеря нещо тук. Аз не търся и само сватбени книги, просто да е книга за гости, може и с някакво цвете да е и да е с хартия облицовано. Иначе ако е със сатен, не мога да го улуча да ми се върже с цвета на роклята - те са или чисто бели, или слонова кост, а моята рокля е мръсно бяло  crazy
Абе ще докладвам уикенда като я свърша.
Извинявам се, че обсебих темата ти с моите обяснения.  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #23 -: юли 03, 2008, 17:13:01 »

Нямаш никакви проблеми, не си обсебила нищо  good В Асеновград 100% ще има най-разнообразни неща! Аз ако имах време, щях до там да ида, но нямам толкова време. Нашата книга и възглавничката са цвят шампанско като роклята ми, затова ги взехме всъщност. И без възглавничката можеше, но си бяха комплект, та ... и двете Wink Нашите са облицовани със сатен, но не е лъщящ, а съвсем нормален. Вътре е на английски, с редчета и красиво оформена.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 04, 2008, 12:03:02 »

Уху, честита темичка! Я, какви хубави неща от ebay се обсъждали тук. Много са красиви всичките книги.  А, мяркали ли сте из ebay книги без надписи - смисъл без Guest book или Gästebuch отгоре и без родословие вътре?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #25 -: юли 04, 2008, 19:13:05 »

Благодаря, снежи  give_rose И аз исках такава книга, но никъде не намерих и накрая си взех такава с родословие.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 04, 2008, 22:28:46 »

  Копче, книгата ви за гости страшно много ми хареса, точно по вкуса ми е, ти от Осло ли си я взе или я поръча, само не разбр :huh:ах
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #27 -: юли 04, 2008, 22:45:33 »

Ето ги и бижутата smile

обичките





огърлицата, ама нещо много тъмна е излязла ...





*Elle*, от Сватбен център - София в София я взехме! Струва 48 лева мисля. Заедно с възглавничката. Много е нежна наживо. Имаше три модела, и трите са хубави smile знаеш ли къде е Сватбения център? В Младост срещу Бизнес парка.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 04, 2008, 23:38:03 »

Честита темичка!
много красива книга за гости, а и възглавничката за халките по нищо не и отстъпва!
Успех и с останалите неща!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #29 -: юли 05, 2008, 09:56:06 »

Благодаря, дорина!  give_rose Колкото повече я гледам книгата за гости, толкова повече ми харесва smile А ето го и сватбения албум smile Облицовката му е хартиена (макар че не знам точно каква хартия), а малките цветенца в сърцето са толкова сладки (и хартиени)! Много си ми харесва! На всяка страница има място за снимка, покрито с целофан, както и няколко реда за текст към снимката yahoo Нямам търпение да си го запълним със снимки! Мисля да започна с няколко снимки от началото на нашата връзка, после да сложим най-хубавите сватбени снимки, после и снимки на децата (размечтах се ...  LOVING) и да стане семеен албум.

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines