Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:20:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 42141 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 21:24:37 »

kopche, ти беше изчезнала съвсем последно време от хоризонта, но гледам днес си активна тук, което означава, че подготовката трескаво продължава и след малко повече от месец Е ТВОЯТА СВАТБААААА !!!
Казвай, какво остава, докъде си стигнала, чакаме снимки, ако имаш на неща, които не си ни показвала.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 22:39:37 »

Благодаря, ели  heart Поизчезнах, защото бяхме малко на ваканция и почивка и нямахме Интернет. Сега сме в България за няколко дни и веднага се включвам във форума smile И аз си имам темичка значи, много мило, благодаря  give_rose

Сега ще бъда кратка, защото ни се приспа и мислим да си лягаме, но утре ще ви пиша повече smile Иначе с пазара сме готови, купили сме всичко, което ни трябва, само халките останаха, те ще станат готови в сряда. Съвсем обикновени и изчистени халки с гравирани имената ни от вътрешната страна. Взехме му черен костюм от Парушев с риза цвят шампанско (като моята рокля) на Аполон и стилна вратовръзка с преобладаващо черно. В началото ми се стори много тъмно и черно, но като видях как му стои ...  girl_in_love Комбинацията е правена за него просто. Той си го избра и според мен направихме много сполучлив избор с тези неща. Тортата е уговорена - с мус от пасифлора и горски боровинки, на три етажа, ужасно вкусна, с топ сватбена двойка отгоре. Храната ще е от кетъринг фирма, разнообразни плата и всеки гост да си взима от което иска, колкото иска. Десертите ще са приготвени от гостите (явно им е традиция тук) плюс сватбената торта. Една семейна позната на  свекитата ще помага със сервирането и отсервирането (сватбата няма да е в ресторант, а в къщичка под наем с градина). Приготвила съм три игри за гостите, сега мислим нещо "щуро" за кума, който според младоженеца е много луда глава и с удоволствие ще направи нещо смешно-шантаво за забавление на гостите. Още си нямаме песен за първия танц (който задължително трябвало да е валс), вече се научих как да танцувам валс (младоженеца ме научи). Професионален фотограф ще има само за церемонията, която ще бъде филмирана и после всеки гост ще получи по 1 ДВД със запис (по 1 на семейство). На самото хапване-пийване ние и гостите ще снимаме и филмираме и после ще отсеем най-доброто за сватбения албум. Бижутата са от свеки (не е ясно подарък ли са или само за сватбата, но аз тайничко се надявам да са подарък, защото много ми харесват).

Утре ще продължа, вие можете да задавате въпроси, че току виж съм забравила нещо важно. Благодаря  give_rose

П.П. Снимки другата седмица като се приберем, защото повечето от нещата не са тук, а и забравихме апаратчето  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #2 -: юли 01, 2008, 10:34:05 »

Халките ни са готови още днес!  yahoo Страхотни са! Тъкмо си ги взехме  danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2008, 11:45:34 »

Честита тема от мен! Хайде чакаме снимки на всички неща! give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #4 -: юли 01, 2008, 11:59:21 »

Добре  good Да ви питам ,къде в София продават топ за сватбена торта? Защото от кетъринг фирмата имат много беден избор и хич не ми харесват, искам да е по-малък и елегантен.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2008, 15:17:40 »

Копче, честита темичка и от мен! Много интересно и романтично звучи всичко, което си написала! Чакаме още!! какви са игрите за гостите,ако не е тайна??
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2008, 15:24:19 »

Честита темичка, Кopche!
Кажи как е настроението?
Относно фигурките разгледай в ebay.com, има много забавни!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 17:31:13 »

Ванили, първата игра ще е с обещанията, които ще си направим един на друг, втората игра ще е за децата - нещо като томбола с малки награди, ако отговорят правилно на елементарни въпросчета (така че да спечелят), а третата ще е за желаещите да танцуват (гостите се делят на двойки и танцуват на фона на някоя песен, а ние с младоженеца ще сме в ролята на журито). Двойката-победител има право да ни зададе два неудобни въпроса, на които аз и младоженеца трябва да отговорим  girl_wink

Ели_м, благодаря. Настроението е приповдигнато, ще разгледаме в ebay.com, но искахме да си купим готова от магазин, а не по Интернет.

А книга за гости от къде сте си взели, момичета? blush
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2008, 17:37:46 »

Мила след като имаш достъп до ebay ето разгледай тук
http://stores.ebay.de/Maxelmaus-Gastebuch
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #9 -: юли 01, 2008, 17:48:51 »

Благодаря, майче  good ЩЕ разгледаме с половинката да си харесаме нещичко  Yes На пръв поглед изглеждат изискани  good
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2008, 20:12:42 »

 kopcheр честито и от мен! Избрала си много интересно място за сватбеното тържество, за което те поздравявам. И идеите за игрите са интересни good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2008, 22:52:20 »

kopche, тези в ebay, които е показала maj4eto хич не са лоши.
Аз моята книга ще я връщам - не ми харесва и не е толкова хубава, колкото на картинката и ще вложа малко време този уикенд да обиколя магазини, в които може би има подобни неща. Искам да я пипна и да я видя - писна ми вече да пазарувам по снимка и да връщам като лудите, един пощенски клон трябва да работи само за мене  crazy
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 01, 2008, 22:55:33 »

копче, честита темичка  give_rose

всичко звучи супер  good и съм сигурна, че ще се получи денят на мечтите ви! после да не забравиш да показваш  girl_wink

а сватбата ви в българия кога ще е? май аз нещо съм изтървала  crazy
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #13 -: юли 01, 2008, 23:07:34 »

Благодаря, Ел smile Надяваме се времето да е слънчево и приятно, все пак имаме и план Б, ако вали. Просто масите ще се пренесат вътре в къщичката и купона ще продължи!  tease За песен за валса на младоженците май ще се спрем на песента, която Кларафина е имала - Елвис Пресли, Just pretend май се казваше.


Младоженецът решил днес да прояви самоинициативност и си е харесал тези две книги за гости. Та утре май ще поръчаме едната, дано дойде навреме за сватбата. Макар че свеки даде една нелоша идея - да вземем един голям лист бял картон, да лепнем в средата една наша снимка и гостите да пишат пожелания по картона. След това ще го сложим в рамка и ще си го закачим на стената  huhhuh.gif На мен ми прозвуча доста революционна идея, но не е чак толкова лоша! Ако останем без книга за гости, ще имаме един бял картон в резерва  Girl_hide Ели_бели, напълно те разбирам, аз също съм много скептична спрямо пазаруването по снимка и искам да видя и пипна продукта, сърцето ми подскачаше дали халките ще станат, сега пак съм малко с резерви за книгата за гости ... Иначе в Осло видяхме едно магазинче за декорации, където имаше всякакви джунджурии и щуротии за сватбена украса, но и цените бяха едни ...  nea Дано си намериш книга за гости, аз мисля да огледам в петък из сватбените магазини и книжарниците. Виенерин, благодаря, мила, стараем се всичко да е както си го представяме, дори моето момче само ме бъзика, че започвам да се стресирам laugh Разбира се, че ще постна снимки след сватбата! А българската сватба ще е през септември. Тогава ще си взема рокля под наем за един ден (да си направя удоволствието). Почти сме избрали ресторанта, където ще е събитието, менюто още го бистрим ... Май ще отложа организирането на българската сватба за след първата, че иначе много ми идва две сватби наведнъж  girl_impossible
« Последна редакция: юли 01, 2008, 23:11:17 от kopche » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2008, 23:15:58 »

На мен втората повече ми харесва. Ще ти кажа опасенията си - първата прилича на моята малко, корицата и облицована със сатен, под които има дунапрен и самата книга прилича на възглавница  crazy (това на снимката не се забелязва), а отвътре за тази незнам, но моята е залепена от някой нефелен китаец, който си е оставил ръцете с набръчканото лепило.
Това, което свекито ти е предложила, може да стане много красиво - нещо като това:

На мен лично много много ми харесва, но за мен не става - няма място за на 100+ човека пожеланията, а твоята сватба знам, че е малка
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines