Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 02:29:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 112325 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 08, 2008, 20:47:22 »

Булка, ами ти много си напреднала с разказите, аз не мога да смогна да прочета и да разгледам всичко  Oh my ...
Гери, ти ме убиваш с тези истории, голям смях.  ROFL
Образ неземен си направо  blum
Сега насериозно - речта е  Oh my ..., падна ми шапката, много добре си казала всичко, браво  Bravo
(само да ти поправя един спелинг ерор - в първото изречение вместо quite трябва да е quiet  blush)
Аз също искам да кажа нещо на сватбата ми, но не съм го измислила още и хич не обичам да говоря пред големи групи хора, та ще видим.
Всичко друго е - абе свалям ти шапка - фонтана  good, подредбата на масата  good (недей да режеш цветята, високи са много добре).
Тук тези фонтани са по $40 - направо без пари, но не мога да го включа в тока в Б-я  angry

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 08, 2008, 20:57:44 »

Булка, ами ти много си напреднала с разказите, аз не мога да смогна да прочета и да разгледам всичко  Oh my ...
Гери, ти ме убиваш с тези истории, голям смях.  ROFL
Образ неземен си направо  blum
Сега насериозно - речта е  Oh my ..., падна ми шапката, много добре си казала всичко, браво  Bravo
(само да ти поправя един спелинг ерор - в първото изречение вместо quite трябва да е quiet  blush)
Аз също искам да кажа нещо на сватбата ми, но не съм го измислила още и хич не обичам да говоря пред големи групи хора, та ще видим.
Всичко друго е - абе свалям ти шапка - фонтана  good, подредбата на масата  good (недей да режеш цветята, високи са много добре).
Тук тези фонтани са по $40 - направо без пари, но не мога да го включа в тока в Б-я  angry




Абе Ели тва с фонтана недей да сë отказваш просто си шземи един адаптър.Аз като пътувам за USA по работа винаги си нося един.Без пари са и са супер удобни и така ще можеш да си използваш фонтанчето.

А за подготовката може така да изглежда просто защото какшото и да направя показвам а може другите мадамки да са по свинливи.

Мерси за грешчицата.Аз още правя грешки.Срам и позор.

Баща ми ми прати неговата реч с желанието да я преработя и добавя че той милия речи кога е държал а се смята за много важна на сватбата и аз я преработих и може утре да я пусна да кажете какво мислите.

Иначе имам една голяма молба.Искам да поздравя родителите си с българска песен на която да танцуват. Имате ли идеи и ако се спра на някоя песен дали ще може ако имате на мп3 да ми ги пратите на е-майл. Много ще съм ви благодарна че аз нямам много бг песни пък за хора да не говорим.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #137 -: юли 08, 2008, 21:16:32 »

Моите приятели като се женеха, майката и бащата на булката си поръчаха специално "Люлякови нощи", на тази песен били танцували като млади. Ако ти допада, ще ти я пратя. Имам много български. Свиркай ако се сетиш друго.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #138 -: юли 08, 2008, 22:25:36 »

Гери, какво направи ти, бре, нямаме ме 2 дена и си изписала 5 страници  laugh Но пък какви постове само! Първо да ти кажа, че прическата ти се очертава да бъде много хубава  good Гледам сте коментирали цените - моите прическа + грим + пробните на двете ще излезнат малко над 400 евро общо. Не е много евтино, но какво да се прави  pardon Идеята за шоколадовия фонтан много ми харесва, сигурна съм, че ще се получи страхотно! И за книгата много добре си я избрала, семпло и изчистено  good а речта ти е  girl_in_love Очертава се една зашеметяваща сватба с незабравими спомени за всички! Bravo
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 08, 2008, 22:51:21 »

Ми кво да правя пиша ли пиша.  writer

На Матиас му е писнало да ме слуша Read и вече си има система съм забелязала-кима с глава и си мисли за негови неща или се прави че ме слуша а гледа телевизия. Та за тва си пиша тука пък който иска да ми чете глупостите. Аз като Лудото Ленче  chee

Ма поне има редовни сладурки да ми пишат и аз много се радвам  butterfly
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 08, 2008, 23:09:42 »

Уху, привет от фен клуба! danceg

Владо и той я прилага таз система - явно е интернацинална! laughlaughlaugh





Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 08, 2008, 23:14:39 »

Гери, то и у нас май е сащата картинка smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #142 -: юли 08, 2008, 23:18:14 »

Гери, пиши си, душко, колкото искаш  give_rose То и аз да се присъединя към твоя клуб, понеже моето и той взе да кима повече, отколкото да ме слуша, а дори сърце не му дава да ме прекъсне - само направи един жален поглед и аз сама се сещам  laugh
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 08, 2008, 23:22:16 »

Оф душа кво да ти разправям.Жалния поглед и моя го умее.Ама е примесен с оттегчение и аз знам че ако го видя това просто ще се ядосам че не ме слушаи става данданиата а е негова сватба все пак.И за това съм казала аз организирах и превех до сега а ти седмицата преди сватбата.Тогава не искам да ме закача въобще.Той да се оправя.Имал е една година спокойствие аз искам от него една седмица.Мисля че е справедливо като се има предвид че всичко е готово.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 09, 2008, 08:47:34 »

Гери, ама твота темичка освен супер информативна е и адски забавна  laugh

Речта ти е много хубава ....и хич не ми се струва сухичка  good  Аз каквато съм "ревла " незнам дали бих могла да я изкажа цялата  pardon

И аз искам да кажа неща на нашата сватба , ама още не съм решила .... 100% ще се просълзя и т.н.

Поздравления за всичко и продължавам да надничам  тук с най - голям интерес  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 09, 2008, 08:53:41 »

Да си кажа и аз мнението (не че ме питаш ама...) много добре си го замислила за едната седмица, само дето не знам дали ще стане без теб. Те мъжете са си така. Не могат нищо да сършат, ако не им държим ръката, а относно слушането, ами той и моя го хващам, че ме изключва понякога. То си им е природа, не му обръщай внимание.
Да ти кажа и за речта - страхотна е! Бях мярнала нещо граматическо някъде... май за advice ставаше дума. То е uncountable и не може да му слагаш s за множествено число  Ashamed Май и нещо подобно още имаше, но в крайна сметка тези неща нямат такова значение. Важно е, че речта ти като цяло ме трогна страхотно и направо настръхнах. Браво!  Bravo
А, и още нещо... в един момент ми се стори, че като че ли сравняваш Матиас с Джордж Клуни и понеже онзи не те иска си избрала него...  Tc знам, че нямаш това в предвид, но така ми прозвуча на мен и може би си заслужава да го погледнеш това място.
Извинявай, ако съм те засегнала с нещо, не е това целта ми, надявам се да съм от полза просто!  Flower
P.S.  quite и quiet и аз сигурно ще ги бъркам цял живот. Точно тези думи не мога да ги запомня коя как се пише и това си е.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 09, 2008, 09:16:36 »

ДобрЮтрУ smile

Гери, абе да те питам, ти в Сливен ли си завършила гимназия?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 09, 2008, 09:27:02 »

Здрасти и от мен! И аз съм от редовните ти почитателки!!! Много подробна и интересна темичка, и страшно идейна! За речта, нямам думи, много ми хареса мястотос  богатия мъж и мисля да си го открадна, ако нямаш нищо напротив!! Аз също имам реч, която ще държа на сватбата, щото си е традиция в нашата рода, за всеки празник пиша нещо! Но милото хич не обича такива неща, та той няма да има!Иначе и ан него му е писнало от моите сватбени щуротии и вие сте ми най-верния слушател! Историята с корема  е много смешна! Ама да не ти пука кой какво си мисли!  Wink
И за песента си го решила супер! много мило, а и съм сигурна,че ще се стегнеш иняма да се разплачеш!!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 09, 2008, 09:40:43 »

ДобрЮтрУ smile

Гери, абе да те питам, ти в Сливен ли си завършила гимназия?


Здрасти мацки бацки.Снеже ДА, в Сливен завърших Природо -математическата гиманзия.Випуск 1996.Да не сме от една партия. Аз във форума вече открих една стара приятелка от Университета сега може и съученичка да намеря  funnytooth
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 09, 2008, 09:46:59 »

Да си кажа и аз мнението (не че ме питаш ама...) много добре си го замислила за едната седмица, само дето не знам дали ще стане без теб. Те мъжете са си така. Не могат нищо да сършат, ако не им държим ръката, а относно слушането, ами той и моя го хващам, че ме изключва понякога. То си им е природа, не му обръщай внимание.
Да ти кажа и за речта - страхотна е! Бях мярнала нещо граматическо някъде... май за advice ставаше дума. То е uncountable и не може да му слагаш s за множествено число  Ashamed Май и нещо подобно още имаше, но в крайна сметка тези неща нямат такова значение. Важно е, че речта ти като цяло ме трогна страхотно и направо настръхнах. Браво!  Bravo
А, и още нещо... в един момент ми се стори, че като че ли сравняваш Матиас с Джордж Клуни и понеже онзи не те иска си избрала него...  Tc знам, че нямаш това в предвид, но така ми прозвуча на мен и може би си заслужава да го погледнеш това място.
Извинявай, ако съм те засегнала с нещо, не е това целта ми, надявам се да съм от полза просто!  Flower
P.S.  quite и quiet и аз сигурно ще ги бъркам цял живот. Точно тези думи не мога да ги запомня коя как се пише и това си е.

Абе душа, как може да ти хрумне че ще ти се разсърдя.  NO

То това са конструктивни критики и такива ги уважавам много.Тъй че хич не се притеснявай ми критикувай,че то само с харесван не става. За поправките ще ги оправя а тва за Клуни имач предвид че  тъй като никога не съм се и надявала че Матиас ще преодолее страха си и ще ми предложи брак, съм се надявала на уреден брак с Клуни ама той и идея си нямал за това (малка шегичка)  blush

Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines