Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:20:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 109021 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 01, 2008, 18:50:01 »

и роклето.

Мислех и аз като Арлина да снимам само плика  funnytooth или ципа на плика на роклята, ама къде ти то аз тайни не мога да пазя. А и като се има предвид че и младоженека знае за какво става въпрос.Айде да не издребняваме, аз ако на вас не покажа на кой  blush


* Dress2.JPG (24.67 KB, 800x600 - видяно 413 пъти.)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #16 -: юли 01, 2008, 19:25:02 »

Гери, браво, напредваш smile Изобщо не се тревожи, че Матиас е виждал роклята. Моят също я видя на закачалката и така после имаше идея какъв костюм и риза да си вземе  good Аз не вярвам в суеверия, че не било на късмет, едно семейство, на което родителите ми са кумували, са все така щастливи и заедно вече 20 години - хем заедно са си взимали роклите и костюмите.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: юли 01, 2008, 19:28:26 »

Хей, Гери, страхотни лилави лилии  girl_in_love Може би съм пропуснала по темичките идеята ти за букет и сега като го виждам, много ми харесва  Bravo Ще следя темата ти с интерес. Продължавай все така и ще чакам с нетърпение снимките след шоколадовата сватба  girl_wink
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 01, 2008, 19:37:36 »

Копченце, и аз си мисля че няма смисъл от това да си мисля че я е видял.То тези суеверия са измислени да държат хората в подчинение ии страх или от църквата или от държавата. Всеки избира да вярва или не но май е по добре да не се обръща внимание на тези неща толкова.

От друга страна брака все пак е голяма крачка в живота на човек и предполагам понякога се появяват и съмнения дали сме избрали подходящия човек ,дали ще сме щастливи цял живот и остареем с него и някак си си мислим че ако спазваме всичките му там обреди и поличби ще ни се грантира всичко това.

Аз затова споделям всичко с Матиас,заедно избираме ,въпреки че май аз правя избора и го питам дали е съгласен ама като има много работа какво да правя.

И така утре ще ви разкажа и за джунджурийките и много ви благодаря че се спирате тук от време на време и проявявате интерес.Целувчици и питайте ако нещо изпусна или забравя.

Аз ще си проверявам темичката но на 19  заминавам за България и интернет достъпа ще е ограничен а после на 2 август от летището в Стокхолм към Мора за уточняване на подробностите,така че ако не съм тук не се шашкайте  pleasantry

« Последна редакция: юли 01, 2008, 19:43:12 от Gery79 » Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 01, 2008, 20:02:05 »

  И аз да се включа, макар че съм новичка give_rose
  Честито Гери, малко остана good Да ти кажа изобщо не се замисляй за това, че Матиас е видял роклята. Това поверие е абсолютна заблуда и измислица. Пък и според мен, най - важното, най - изключителното и неповторимото ще бъдат очите ти girl_wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #20 -: юли 01, 2008, 21:24:39 »

Gery, какво стана с грима, упражняваш ли се?
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 01, 2008, 22:15:54 »

Оо със грима имам голям напредък.Е,голям и аз да не казвам голяма дума все пак ,но в сравнение с преди което беше нула съм по напред. Преди седмица си взех от MAC пример със силикон и съм адски ама адски доволна. Грима ми издържа много по дълго дори като бях в Италия на конференцията го тествах.Дори и в жега от 38 градуса и потене грима ми не мръдна а кожата ми е една гладичка.Абе струваше около 24 евро за 30мл но се слага по мъничко и издържа доста. Грима ми за сватбата ще го правят където ще ми правят и прическата.Аз не ги знам колко са навътре в техниката в тва малко градче но този четвъртък ще ходим да замъкнем нещата за сватбата и ще се срещна и с миичето което ще ми прави грима и тва за прическата и да се уточним кой кога и какво:)

Прическаат честно казано не съм я измислила.тази която ви показах преди някак си ми беше опъната както и вие забелязахте та не знам.Косата ми е доста дълга вече (до към средата на гърба) и доста ама доста плътна та за тва не искам къдрици че тук се плаща на час и струва 100 евро за час.представете си тва косище ако се къдри какво чудо ще трябва да се плаща.А и ми се иска да е вдигната косата и прибрана та да не ми жили на врата и да ми е по свободно. Ще занеса снимки на мадамите пък да видим.

Ето как изглеждаще пробната прическа тук в Стокхолм и някои на които съм се спряла. Вие какво мислите кое ще е най добре като се има предвид че то лицето ми кръгло ли едълго ли е ,и аз вече не знам ама маий със сигурност се води пълно  funnytooth


* DSC_0205.jpg (39.06 KB, 600x402 - видяно 411 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 01, 2008, 22:17:00 »

И отпред. Да кажа че ще имам тиара и обички.И снимка ще сложа.


* DSC_0212.jpg (49.36 KB, 600x402 - видяно 429 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 01, 2008, 22:19:20 »

това е май което съм харесала за сега.Малко се притеснявам дали ще могат да го измасторят.А прическата я взех от форума и се надявам да не ми се разсърдят че съм я взаимствала и я пускам пак.


* 43413_1105764.jpg (52.97 KB, 480x640 - видяно 418 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 01, 2008, 22:19:57 »

и още


* 754 (399 x 600).jpg (42.25 KB, 399x600 - видяно 385 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 01, 2008, 22:22:21 »

и тиарата с обичките. А и да кажа че може да имам едни малки цветчета стефанотис в косата -изкуствени си взех но не съм сигурна.май ще стане натрупано.Но пък като махна воала ще съм само с тиарата и цветчетата ще стоят добре.Тук там само.


* DSC_0004.jpg (29.98 KB, 600x402 - видяно 419 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #26 -: юли 01, 2008, 22:23:05 »

Не, че съм много компетентна, но ми се струва, че каквато и прическа да избереш, трябва да имаш обем в предната част. Ти не си ли пробваш сама пред огледалота - вдигаш, прибираш, усукваш, гледаш се от всички страни и виждаш как се харесваш най-много.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 01, 2008, 22:36:14 »

Гери, всичко ще бъде много хубаво! Кокът ти е станал добре отзад, може би аз го бих променила отпред, но незнам точно как, само че аз не разбрах - ти не си сигурна дали искаш да си с кок, двоумиш се между него и тези пуснатите коси ли? На мен също много ми харесва тази на момичето с орхидеята  heart. А лицето ти се води с кръгла форма, ако не се лъжа. За тиара + цветчета не съм сигурна - аз бих избрала или едното, или другото.
Като споделяше за родителите на Матиас, че не се трогват - ами изобщо не се учудвам. Американците са същите - и да ти кажа, така си спестяват много нерви и в крайна сметка нещата се уреждат - те отиват на сватбите на децата си като гости и това е. Има си плюсове, има и минуси. От една страна знаеш, че не можеш да разчиташ на тях, но от друга пък няма да ти се намесят, ще си запазиш добрите отношения с тях винаги, ще се усмихвате любезно и това е. Сигурно си даваш сметка, че не го правят, защото не си обичат детето или имат лоши чувства към теб, а защото те просто така функционират и си държат да са дистанцирани. Това ти дава възможност за цялостна изява в случая и в крайна сметка заслугата за красивия ви сватбен ден ще е само твоя и на Матиас. Така че good
За роклята, аз вече си дадох мнението още като я купи -  judges
Разсмя ме с това, че говориш на лилиите (много красиви са!, говори им  tease)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #28 -: юли 01, 2008, 23:51:54 »

Гери, не спазването на суеверията и традициите правят брака стабилен наистина, а уважението и любовта между двамата - това е спойката на успещния брак според мен  give_rose Иначе за прическата ... Аз си мисля, че ще е добре да имаш малко коса и отпред, нещо като два красиви свободнопадащи кичура, така ще удължат лицето ти. За широките лица се препоръчва да имат обем отпред и да не са с изцяло открити лица. Иначе си постнала интересни модели. Аз не че съм революционер, но ако имах дълга коса, щях да я вдигна нагоре красиво с някаква шнола, щеше да сложа диадемата отпред и да пусна два кичура да висят около бузите ми, а косата от опашката да пада свободно леко накъдрена. Не е голяма философия за правене, а изглежда красиво. Виждала съм нещо подобно, но не мога да намеря снимка сега.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 02, 2008, 07:53:59 »

и според мен трябва нещо да се промени в прическата ти отпред. Много ми харесва тази с орхидеята, но е важно как ще пасне от пред на твоето лице.
Калите са просто страхотен цвят. Поздравления! Аз май нещо не разбрах. Ти тези от саксията ли ще ползваш за букета? blush  Малко ми се виждат, та за това
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines