Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:41:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 109025 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« -: юни 30, 2008, 19:05:58 »

Мила Gery79, след като заля форума със стархотни идеи, мисля, че много от момичетата тук сме в очакване на сватбата ти.

Разказвай как върви и до къде е стигнала организацията.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 21:19:44 »

Аха, 2 дни след нашата  Bravo Сега като се замисля, не е останало много време ... 5 седмици! Разказвай до къде си стигнала да сверя часовника  girl_wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 21:21:50 »

Gery79, честита темичка!
С нетърпение очаквам и аз твоята сватба!  yahoo
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2008, 10:31:26 »

Здравейте милички сладурки, току що видях че си имам темичка и много се зарадвах  yahoo. Върнах се от конференция в петък а след две седмици се прибирам в България за 2 седмички да се видя с роднините и да взема родителското тяло към Швеция.

От деня на предложението на 07.07.07 мина почти година и тогава си казвах леле ма тва е една година колко ли бавно ще мине, а ето че има един месец до сватбата.

В интерес на истината организацията беше много забавна и лесна от една страна и трудна от друга. Лесна и забавна защото обожавам да се занимавам с майсторене на дреболийки и организация- то и за това работата ми е такава. А трудна защото когато Матиас ми предложи да се оженим бях в Германия и работех по един проект там а сватбата решихме да не е в Стокхолм където живеем а в Мора (малко туристиеско градче на около 400 км от Стокхолм и от където Матиас е родом).Та да организира6 сватба от друга държава е едно но и на място където по принцип нокой не може да ти даде инфо или помощ да свърши нещо на място не е много лесно.

Тук може би е мястото да спомена че не знам дали тва са нравите в Швеция или просто семейството на Матиас е такова но в интерес на истината и до ден днешен никой не ни е попитал: Ама имате ли нужда от помощ,да ви помогнем да направим или да попитаме за информация? Брат му и сестрата му със семействата си живеят там и родителите му.Но пък се успокоявам, че по добре така от колкото да ми се бъркат постоянно.

Сега например имаме толкова неща които сме приготвили за сватбата- украсата за столчетата, чашите, роклята ми, подаръци за гостите и т.н които трябва да се превозят до Мора и трябва с влак защото нямаме кола.А брата на Матиас работи по проекти и често идва в Стокхолм ама нито се обажда да се видим...Абе какво да ви занимавам с глупости.По добре да си направим всичко сами и да не се чуставаме задължени на никой.Но ми става болно някак си че сина им или пък брат им се жени а те някак си и капка не се вълнуват. Моя и шефа на Матиас повече се вълнуват от тях даже. crazy
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2008, 10:47:28 »

Та с подготовката сме свършили вече.Всичко е подготвено (и трябваше да е така) защото с тези постоянни пътувания на мен и Матиас просто ако бяхме оставили за последния момент нямаше до никъде да стигнем.

Започвам да разказвам по тематика за да е по лесно разбираемо пък и има месец до сватбата все с нещо трябва да запълвам страничките до тогава,още повече че нещата вече сте ги виждали pardon

РОКЛЯТА
[/b][/color] и ОБУВКИТЕ

Роклята е купена още от месец някъде.И повечето от вас сигурно знаят че стана по случайност , тъй като аз бях се нагласила да си я шия за 2 седмици в България. И сега направо се чудя с какъв акъл съм ги мислила тези неща. Ама нали уж да спестим от тук от там по нещо ,но както казват мъдрите хора то евтиното излиза най-скъпо накрая. Wink

А и аз до към Май месец не бях пробвала и булченска рокля.Не знаех какво ми отива на фигурата и какво не. Защото не е като да съм 60 кг с мокри дрехи funnytooth Та си мислех че то рокля с моите размери няма да има особенно пък в Стокхолм (повечето мадами са слабички и финни) ама в първия магазин в който влязохме имаше само една рокля мой размер, пробвах и заспа,леко беше дългичка отдолу ама тва беше просто нищо.Матиас беше с мен и каза че изглежда много добре.Поговорихме си в къщи след това и решихме че няма смисъл да се правят всички рокади със шиенето а да отивам и да копувам роклята. Да обаче нали Матиас ме видя с нея и като почнах да си правя филми в главата че не е вече изненада и т.н и на другия ден аз росна росна преди да е отворил магазина стоя и чакам да отвори и да меря нещо друго с надеждата че ще ми стане и ще е рокля която не е виждал. Е, нямаше само една и моята.Имали обаче още два магазина и аз давай газ и пара до там.

В първия нямаше във втория имаше една яко принцеска рокля ама много тежка бе дявол да го вземе.Аз направих две три кръгчета с нея и се изморих. Но пък видях че има намаление на сватбени обувки.Само два чифта -едните 35 размер а другите 40. Вторите ми станаха точно, същия цвят като роклята която първо пробвах и такива каквито исках.Струваха 30 евро а преди 90.За това не се и замислих извадих парите и готово. Върнах се на първото място, пробвах роклята с прясно закупените обувки и дължината беше перфектна. Мисля ,че това просто е била роклята за мен и това.Купих и воал и си тръгнах щастлива.
Матиас че ме е видял не мога да го променя този факт,поне знам че ме хареса с нея и все пак се надявам да е поне малко или много изненада все пак като ме види накипрена.

Следващия път ще ви разказвам за бижутата  smile

целувки много и на всички.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2008, 11:05:53 »

Сладурка миличка честита темичка. На един дъх изчетох какво си написала. Само да кажа че роклята е много красива и ти седи много добре, обувките, тиарата и обиците също са страхотни. И изобщо всичко свързано със сватбата е много красиво и изискано. Целувчициии  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2008, 11:19:05 »

О милата ми Ели, всичко щеще да ужасно скучно ако нямаше с кой да го споделям, а ти винаги беше готова да ме изслушаш.Много те обичкам и целувам (въпреки че е само виртуално)  air_kiss
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 11:28:02 »

Честита темичка и от мен!  give_rose
Относно роклята и това, че Матиас те е видял с нея - не се притеснявай. В деня на сватбата ще е безкрайно изненадан, защото ще те види не само в роклята, а и в обувките, и с прическа, и грим, и бижута и........както обикновено се случва в този ден -  няма да те познае! Така, че елемента на изненадата си остава.  Wink
За това, че неговото семейство не пита имате ли нужда от помощ - ти сама го каза, няма да се чувствате длъжни на никой.
Пожелавам ти безоблачни последни месец и дни! Почивай си и ........чакам с нетърпение да видя карайния резултат. blum
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2008, 15:28:33 »

Ехо, честита темичка и от мен!! И аз се радвам, че споделям всичко във форума и винаги има кой да ме изслуша и подкрепи! Винаги с интерес чета какво става при теб! Роклята и на мен като на другите много ми харесва и мисля, че ти стои страхотно!!!Много подробно си описала всичко, чакам и другите обяснения...Успех!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2008, 15:31:34 »

О милата ми Ели, всичко щеще да ужасно скучно ако нямаше с кой да го споделям, а ти винаги беше готова да ме изслушаш.Много те обичкам и целувам (въпреки че е само виртуално)  air_kiss

Това е много мило. Благодаря ти. Нали знаеш винаги съм тук и съм готова да те изслушам въпреки че напоследък все ме хващаш в банята или преди да си легна blush blum
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2008, 15:44:49 »

Честита темичка и от мен! Искам и аз да те успокоя, че мъжът ти със сигурност ще бъде изненадан макар и да е виждал роклята, защото в комбинация с всичко останало, прическа и грим, просто е страшно различно. Ще бъдеш принцесата от приказките в неговите очи и в очите на всички, които те обичат и уважават!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2008, 15:47:16 »

Хайде едно честито и от мен, Gery79! С радост ще следя темичката ти!
Какво остана още за купуване и доорганизиране?
П.С. Не спирай с разказите! Пиши ни още за организацията! Толкова увлекателно разказваш, че искаме още.......
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 01, 2008, 18:42:48 »

Елинце само да искаш сладурче.Сложи си ушенцата че тва ще е разказче на ушенце  funnytooth

Та днес Матиас получи бележка за колет (тва не е най съществената част на разказа ама нали все почвам от два километра та докато стигна до същината вие вече едвали четете smile Та отидохме да вземем колета и то такъв дъж се изля не е истина.И аз джавакам из улиците и гледаме на витрината на един една прекрасна кала в саксия.Ама точно цвета на букета който искам за сватбата. А ние без това отдавна искахме да си вземем една.Оказа се доста добра цена и веднага си я прибрахме.Даже съм си ч кръстила Лили ,че то цветята разбирали като им говориш и аз вкъщи съм като "лудото Ленче",говоря им като ги половам. Но идеята на разказа е че снимах цветовете да ви покажа защото са едно към едно с тези на букета. Роклята е шампанско и се надявам да си паснат ама и да паснат все тая аз нали съм си наумила да съм с тях и тва е.Инат бе  crazy

Та първата е на букета а следващите са на моето цветенце


* bride_bqt_calla_purp.jpg (40.79 KB, 480x480 - видяно 446 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2008, 18:44:16 »

и моите


* Calla lilly1.jpg (38.34 KB, 402x600 - видяно 465 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2008, 18:44:59 »

от близо


* Calla lilly2.jpg (23.08 KB, 402x600 - видяно 468 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines