Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:57:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 110205 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #75 -: юли 05, 2008, 10:44:25 »

Гери, това с питката ще е интересно мисля smile Нашите игри ги описах в моята темичка, но ще ти копирам текста и тук: Първата игра ще е с обещанията, които ще си направим един на друг, втората игра ще е за децата - нещо като томбола с малки награди, ако отговорят правилно на елементарни въпросчета (така че да спечелят), а третата ще е за желаещите да танцуват (гостите се делят на двойки и танцуват на фона на някоя песен, а ние с младоженеца ще сме в ролята на журито). Двойката-победител има право да ни зададе два неудобни въпроса, на които аз и младоженеца трябва да отговорим.

Купуване с пари, бутане на врати и гонене на печени пилета ... тия неща не се вписват в манталитета и културата на гостите. Това с обувките може да е интересно smile Преведох на английски Семейната конституция, която Виенерин ми даде и мисля да я прочета на сватбата (ще я променя леко с министерствата в Норвегия, за да им е по-разбираемо).
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 05, 2008, 10:50:26 »

Гери, това с питката ще е интересно мисля smile Нашите игри ги описах в моята темичка, но ще ти копирам текста и тук: Първата игра ще е с обещанията, които ще си направим един на друг, втората игра ще е за децата - нещо като томбола с малки награди, ако отговорят правилно на елементарни въпросчета (така че да спечелят), а третата ще е за желаещите да танцуват (гостите се делят на двойки и танцуват на фона на някоя песен, а ние с младоженеца ще сме в ролята на журито). Двойката-победител има право да ни зададе два неудобни въпроса, на които аз и младоженеца трябва да отговорим.

Купуване с пари, бутане на врати и гонене на печени пилета ... тия неща не се вписват в манталитета и културата на гостите. Това с обувките може да е интересно smile Преведох на английски Семейната конституция, която Виенерин ми даде и мисля да я прочета на сватбата (ще я променя леко с министерствата в Норвегия, за да им е по-разбираемо).


Леле копче ама и аз съм една заспа.То нямам време да разгледам и да посетя някоя и друга тем аама дано другата седмица остане време. Мерси че толкова бързо се отзова.Ама какви булки сме с тебе като запретнем ръкави и почне да месим едни питки едни чудо.  funnytooth Туй то българскт емоми са най чевръсти затуй и Матиас ми вика че съм Duracell rabit smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #77 -: юли 05, 2008, 11:03:49 »

Гери, и аз нямах много време напоследък да чета повече теми във форума, но сега се прибрахме и вече мога по-спокойно да следя обстановката smile Решила съм другата седмица да го дам малко по-спокойно откъм подготовката и да се занимавам с други неща, че прегрявам вече  pleasantry Иначе по мое мнение сватбата трябва да бъде забавна за гостите без да е прекалено шокираща или неприятна дори за един от тях. И понеже никой не ми казва кое е традиционно за тук и кое не (а всеки ми казва да си направим партито, както на нас ни харесва), ще дам свобода на въображението си smile Е, знам къде са границите, разбира се. Моят все се изумява как имам нерви, търпение и желание сама да си правя всичко, тейбъл картичките за децата са с едни малки зайчета, които сама нарисувах, а той като ги видя и каза: "Ти ли ги нарисува? Ама че те са страхотни!" Което ми напомни да ги снимам и пусна в моята темичка.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 06, 2008, 05:21:31 »

Гери, давам ти  judges за подробните обяснения за всичко - супер си!
И аз мисля, че ще е хубаво да имаш питка - нека майка ти я направи. Пък за солта и меда, незнам точно какво се казва, някоя булка, на която и е минала сватбата ще трябва да е....  blush
Много ми е интересно как ще изглеждат масите и ще чакам снимка, пък и мнението да си дам де  tease
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 07, 2008, 09:27:13 »

Здравейте мили ми сладурки  yahoo. Аз се завърнах и бързам да ви напиша до къде стигнах.

Първо обаче искам да ви благодаря за интереса и подкрепата която ми давате. give_rose

Та срещнах се с фризьорката.Много стабилна мадама.На около 40 но с голям хъс и желание и се работи. Аз исках да се видя с нея за да и покажа снимка на прическата и да ми види все пак косата на дължина как е. А тя милата като грабна гребените разни мрежички и прическа ще прави.И пари не иска даже. Жалкото беше че имахме уговорка и нямах възможност да остана ,но се уговорихме за 4 Август с тиарата и булото и да пробва.
Пускам ви снимки на какшо се спряхме.Изглеждаше доста добре.

Значи първата снимка е каква е прическата. А от втората ще взема може би къдриците. Съжалявам за ка4еството но снимах от списание да ви покажа  blush


* hair.jpg (67.9 KB, 256x382 - видяно 1964 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 07, 2008, 09:27:37 »

и втората


* Hair 2.jpg (66.88 KB, 256x382 - видяно 1936 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 07, 2008, 09:31:09 »

Сега за грима.
Пак от списание и харесах и просто исках да има на представа какво искам. Знам че едва ли ще изглежда така грима ми като се иома предвид че и кожата ми е ряазличен от на мадамат цвета но все пак искам да е много нежен и лек грим. Аз ще и занеса на Канебо спиралата 38 градуса, и силиконовия праймер а другите наща тя си ги има.Като отида за прическата ще пробваме и грима.
Ето и снимчица


* make up.jpg (65.12 KB, 256x382 - видяно 1975 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 07, 2008, 09:32:00 »

Страхотни са и двете прически! И я ги пратете насам тез фризьорки дето не искат пари за пробната прическа, хехе smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 07, 2008, 09:34:56 »

Страхотни са и двете прически! И я ги пратете насам тез фризьорки дето не искат пари за пробната прическа, хехе smile

Снеже мила,недей да ги искаш тези фризьорки че тук може пробната да ми е без пари ама те взимат на час работа 60 евро.А моята прическа ще докара към 2-3 часа работа.И като сметнеш-сташа мале мила. Но съм предупредила Матиас че аз от прическа няма да спестявам и ако ще и 5 часа да работи ще имам точно това което искам.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 07, 2008, 09:39:39 »

Гери, Bravo
много добра работа си свършила мила и добър избор и много хубаво ще съчетаеш двете прически  give_rose
А грима е страхотен, и аз точно такъв искам в тези цветове  good
Ще станеш бижу!!! girl_wink
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 07, 2008, 09:43:49 »

Оф ама съм и аз едно пате, искам да ви почерпя по случай една година от предложението на Матиас.  yahoo
Мисля да резервирам една маса в един ресторант който отдавна се каним да посетим. Имал 2 звезди от Michellen guide та да видим за какво става на въпрос 


* desert.jpg (19.12 KB, 427x282 - видяно 1950 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 07, 2008, 09:48:35 »

Та сега за подаръците за гостите.
Кафявите кутийки вече ги знаете.Та ги направих вече в завършен вид с перличките.

Няма да слагам тейбъл картички защото ще има едно табло с имената на хората на всяка маса, а те да си избират къде точно да седнат.
Някак си ми се искаше да им дам поне свободата да си изберат къде да седнат. То иначе на коя маса ,та кой до кого да седне- стори ми се прекалено  като на казарма. А и по този начин спестявам труда за тейбъл картички а и няма и къде да ги слагам и без това.


* Present for guests.jpg (60.15 KB, 256x382 - видяно 1962 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 07, 2008, 09:50:21 »

Снеже мила,недей да ги искаш тези фризьорки че тук може пробната да ми е без пари ама те взимат на час работа 60 евро.А моята прическа ще докара към 2-3 часа работа.И като сметнеш-сташа мале мила. Но съм предупредила Матиас че аз от прическа няма да спестявам и ако ще и 5 часа да работи ще имам точно това което искам.

Въъъй... Аз си мислех, че в Германия са скъпи, ама ти ми скри шапката. Но пък в края на краищата, веднъж се жениш! Според мен за 2 часа една сръчна фризьорка трябва да се справи.
И като си помисля, че не мен сигурно ще ми иска 100 лв. - сравнено с БГ стандарта - почти същото си е...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 07, 2008, 09:56:38 »

Браво Гери Bravo че наистина знаеш какво искаш  smile
А кутийките ти са станали  good и моите са нешо подобно Wink но червени.
А това за тейбълките ...и аз съм на твоето мниние good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 07, 2008, 10:08:04 »

Не сварвам да следя постингите. Подаръчетата са чудни! И аз такива смятам да спретна, ама да видим. А това с тейбъл картичките е много разумно, и аз няма да имам. Била съм на сватба с картички и ми беше терсене. Само номера ще има и една приятелка ще разпределя гостите по маси.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines