Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:10:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 110218 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 03, 2008, 13:39:16 »

Това, което разказваш ми създава една представа за красива като в приказките сватба. Мястото е страхотно, а относно лукса в хотела - на кой му е притрябвал? Важно е удобството. Мисля,че гостите ви ще си изкарат страхотно. А ако някой случайно има претенции, ти не му обръщай внимание. Те са там, за да те уважат и споделят щастието ти!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 03, 2008, 13:44:56 »

Гери, и на мен ми звучи като сватба от приказките , наистина ще е разкошно , свежо , зелено и красиво  girl_in_love
А за хотела - никой не идва на почивка и не търси лукс , важното е че ще имат къде да спят и то съвсем близо до мястото на събитието , всичко върви като по вода , пу-пу  give_rose
Разбира се че ще чакаме снимки на готовата маса , няма значение че сме виждали това и онова , хайде успех  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #62 -: юли 03, 2008, 17:18:18 »

Гери, искам и аз да присъствам на сватбата ти, толкова е завладяваща атмосферата  blush
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 03, 2008, 19:59:41 »

Gery, местенцето изглежда страхотно,много добре ще се получи,страхотен замисъл!! Bravo
Аз вчера се рових из нета,т.к си тарсих разни работи за нашата сватба и се натакнах на едни красоти като за теб,нали една от темите на сжатбите ти е шоколад:)Ще опитам да прикача снимчиците,ако не стане ще ги сложа в моята галерия.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 03, 2008, 20:07:16 »

http://www.target.com/Mocha-Dream-Wedding-Accessories-Collection/dp/B000RPZ5Q2/sr=1-12/qid=1215108352/ref=sr_1_12/601-1256417-3868945?ie=UTF8&index=target&rh=k%3Awedding&page=1
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 03, 2008, 20:12:08 »

ето още едно предложение:)

http://www.target.com/Jean-M-Wedding-Accessory-Collection/dp/B000RT8T0W/sr=1-8/qid=1215108615/ref=sr_1_8/601-1256417-3868945?ie=UTF8&pricerange=&index=target&field-browse=1038576&rh=k%3Awedding&page=5
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 03, 2008, 21:22:42 »

Леле, Гери колко е напреднала темата. Аз съвсем съм и изтървала края  tease Аз всичко съм виждала(нали съм с връзки  blum) но не спирам да се възхищавам на всичко, свързано с твоята сватба. Всичко е страхотно, изчистено, красиво  girl_in_love Има си идея, сантименталност, нежност във всеки един детайл. А цветовете го правят много модерно от друга страна, супер шикозно и леко екстравагантно. Изобщо всичко е подбрано с много вкус и е съчетано модерното с класиката, което според мен трудно се постига.  Bravo Bravo Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 04, 2008, 23:30:37 »

Честита тема, макар и със закъснение!
Ще бъде много интересна сватба!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 05, 2008, 00:06:38 »

Здравейте сладурки, Едва сега се добрах до комп и Матиас е така добър да ми прави масаж на гърба докато ви осведомявам за новостите.Даже каза 4е искал и той да си има форум:)Ама като този тук едва ли има друг.

Та днес исках да се видя със мадамата за косата но я няма днес в салона ,но утре от 9.30 д0 12.30 била на работа да прави една булка и е идеално.Утре хем ще се видя с нея ,хем и ще видя и булката която е направила. Стискайте палци да не е с вдве леви ръце. Аз там и грима ще си правя и поне тва да избистрим с нея.

Хайде цункам ви за Лека Нощ. Утре дано да остане време и да ви осведомя за новостите. Сестрата на Матиас и семейството и са ни на гости утре и сме разпределили задълженията с Матиас: той готви а аз правя масата за сватбата.Нали ви казах че искам да си наредя една пробна маса и да видя кое как изглежда и дали джунджуриите дето накупих си пасват.Стискайте палци:)

А сега роклята виси на една закъчалка в стаята на Матиас и го питах дали си е предствял как един ден в стаята му виси булчинска рокля.Много романтично ми се стори.Ама той си каза: Ми май не.  Oh my ... Кво да ви разправям - МЪЖЕ  smile

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 05, 2008, 00:15:11 »

Gery, местенцето изглежда страхотно,много добре ще се получи,страхотен замисъл!! Bravo
Аз вчера се рових из нета,т.к си тарсих разни работи за нашата сватба и се натакнах на едни красоти като за теб,нали една от темите на сжатбите ти е шоколад:)Ще опитам да прикача снимчиците,ако не стане ще ги сложа в моята галерия.


Миренце, мерси много за предложенията. То ние като решихме да сме със шоколадова тема и веднага на гугъл за кафява тема излязоха тия кафеви нешица.Много са сладки но ми се стори прекалено вдълбаване в детайлите  funnytooth (кви ги говоря и аз) и си викам хайде сега пък и кафяв химикал и кафяв жартиер.Моя е най обикновен бяло и синичко и даже не знам дали да го слагам.

Обаче днес като говорих с жената на брата на Матиа си тя ми спомена че много интересно било ако има и бг ритуали и аз си викам ми то какво какво най много да взема една питка да разчупим (къде ли Ще я търся и аз тая питка) а майката на мАтиас да ни захрани ама не знам дали Ще се навие пък тя.
А тя пък е в болница (счупи си крака преди месец) и ходихме да я видим и тя като разбра че Матиас е видял роклята като опули едни очи като каза (ама съвсем сериозно ) Аааа не ,това не е на хубово .И двамата с Матиас се спогледахме и и викаме и какво сега нова рокля ли да купуваме заради това? crazy Обясних и че тва са остарели вярваници и тва.Ама не предполага че и тя е в отбора на суеверниците:)
Луда работа...
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #70 -: юли 05, 2008, 10:22:21 »

Гери, и роднините на милото искаха някакви български ритуали, ама не знам кои да включа. Мислех си за питката и захранването и освен аз да омеся една, пък каквато стане. На младоженеца му разказах някои ритуали от български сватби и той опули ей такива очи  shok и каза, че не е сигурен че иска такива неща на сватбата. Аз съм сигурна, че не искам, така че  good "Българският" елемент в сватбата ще бъдат гостите от България и игрите  blum
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #71 -: юли 05, 2008, 10:23:24 »


Миренце, мерси много за предложенията. То ние като решихме да сме със шоколадова тема и веднага на гугъл за кафява тема излязоха тия кафеви нешица.Много са сладки но ми се стори прекалено вдълбаване в детайлите  funnytooth (кви ги говоря и аз) и си викам хайде сега пък и кафяв химикал и кафяв жартиер.Моя е най обикновен бяло и синичко и даже не знам дали да го слагам.

Обаче днес като говорих с жената на брата на Матиа си тя ми спомена че много интересно било ако има и бг ритуали и аз си викам ми то какво какво най много да взема една питка да разчупим (къде ли Ще я търся и аз тая питка) а майката на мАтиас да ни захрани ама не знам дали Ще се навие пък тя.
А тя пък е в болница (счупи си крака преди месец) и ходихме да я видим и тя като разбра че Матиас е видял роклята като опули едни очи като каза (ама съвсем сериозно ) Аааа не ,това не е на хубово .И двамата с Матиас се спогледахме и и викаме и какво сега нова рокля ли да купуваме заради това? crazy Обясних и че тва са остарели вярваници и тва.Ама не предполага че и тя е в отбора на суеверниците:)
Луда работа...

Gery, пак взе да се вманиачаваш с тия суеверия. Като ходих да гледам рокли, половината булки си пробваха роклите пред младоженците.

А свегершката ти (сестрата на Матиас май такава ще ти бъде) е права за някой бг ритуал. То не е само захранването, може друг ритуал да си изпълните. Тези дни разбрах, че пред църквата хвърлят само жито или ориз, те си нямат като нашите късмети. Аз мисля, че ще им е интересно, ако хвърляте късмети.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 05, 2008, 10:31:59 »

Гери, и роднините на милото искаха някакви български ритуали, ама не знам кои да включа. Мислех си за питката и захранването и освен аз да омеся една, пък каквато стане. На младоженеца му разказах някои ритуали от български сватби и той опули ей такива очи  shok и каза, че не е сигурен че иска такива неща на сватбата. Аз съм сигурна, че не искам, така че  good "Българският" елемент в сватбата ще бъдат гостите от България и игрите  blum

Копченце, то на края може майка ми д анакарам да замеси една питка ама поне малко големичка трябва да е че нали все пак се чупи  smile. А то май накрая само питката 6е оставя а за захранването и без него.Копуване с пари и бутане на врати и дума да не става. Ти какви игри си запланувала че тва ни е слабото място за момента. Аз съм измислила само една с обувките на младоженците като им задават и да двамата въпроси и те вдигат съответно женската или мъжката обувка вместо отговор но ми се иска и други.

Доста тостове 6е имаме- то не е единия му брат,другия брат,сестра му,моите родители,неговите родители, best man, сигурно докат ги обиколим и сме пияни със сигурност ROFL.

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 05, 2008, 10:35:56 »

Gery, пак взе да се вманиачаваш с тия суеверия. Като ходих да гледам рокли, половината булки си пробваха роклите пред младоженците.

А свегершката ти (сестрата на Матиас май такава ще ти бъде) е права за някой бг ритуал. То не е само захранването, може друг ритуал да си изпълните. Тези дни разбрах, че пред църквата хвърлят само жито или ориз, те си нямат като нашите късмети. Аз мисля, че ще им е интересно, ако хвърляте късмети.

Ами аз моите късмети ги направих в кутийки като подаръци на гостите и май не ми се иска да се занимавам да правя и други или пък ако ми доскучее в България може там да направя няколко.Колко му е,плат ориз ибонбонки и стотинки.

След малко отиваме да говоря с мадамата за косата.Тя има една булка да прави днес ама като гледам какво е облъчно ,направо съжалявам булката.Вчера едно слънчево топло а днес студ и дъжд.

Аз да не се обагдам че ако и при мене вали -елате да видите каква картинка ще бъдем.Омази в кал.Ама така е като искам градински истории така ми с епада сега да ви се оплаквам crazy
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 05, 2008, 10:42:48 »

Сутринта рано рано сън не ме лови да си направя масата и да видя как изглежда.И да ви кажа че добре че го направих´сълфетките с еоказаха май черни а не тъмно кафяви(не знам на мен ли така ми струва ама егати сега трябва да търся а така се бях зарадвала че ги намерих (то какво търсене падна).Ами ако не намеря тогава в другия цвят- цикламено или там както се води. Ама пък някак си кафявия тон се губи. Абе прибираме се в неделя в нас и пускам снимки че тук компа е стар и не мога.

Но като цяло не съм доволна от масата .някак си ми простее ли и аз не знам.То освен тва ио използвах правоъгълна маса а не кръгла каквато ние ще  имаме ама едва ли само от формата на масата ми се губи някак си идеята. Абе ще  ви покажа в неделя и да видим ,може дзаедно да измислим.

Май нещо друго исках да ви питам ама забравих  crazy. Аааа да сетих се  Bravo. Някой знае ли какво се казва на захранването за какво е солта и меда. Ако има някой готов текст ще съм му много благодарна.

И за идеи за игри  give_rose


Мерси предварително муцки.Следобед като се върнем от салона може да ви драсна някой ред
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines