Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 109037 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 02, 2008, 17:56:37 »

здравейте мадамки, ами аз такава каквато сте сложили и предложих с лек бритон ама тя нали уж "знаела".Знае,колкото и аз знам. А имат салон за обучение на студенти по фризорство.Луда работа  crazy.

Ама на тази мадама от снимката лицето и не е ли дълго и то или на мен така ми се струва.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #46 -: юли 02, 2008, 18:16:26 »

Гери, идеята на снимката, която постнах е ... именно в пуснатата коса, която пада на раменете отпред.
На теб ти трябва нещо такова според мен, даже по-добре, ако кичурите почват от бретона, всмисъл да замениш зализания бретон от снимката с два хубави кичура (може с път по средата или път от едната страна, което ще направи единия кичур по-голям от другия). Ох, ама и аз как го обясних  crazy
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 02, 2008, 18:25:12 »

Като това ли


* hair_very good.jpg (31.39 KB, 320x427 - видяно 1929 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 02, 2008, 18:30:24 »

аз и на това се бях спряла но разбира се само отпред.някак си ми изглежда много нежно


* long hair3.jpg (24.77 KB, 240x344 - видяно 1950 пъти.)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #49 -: юли 02, 2008, 21:16:56 »

Да, нещо такова ще омекоти "кръглостта" на лицето smile Дори втората снимка ми харесва повече, защото има малко повече небрежни кичурчета. В твоя случай може да дадеш и малко по-смело с дебелината на кичурите, ако косата ти няма да пада свободно по раменете. Ако косата ти ще е като на снимката, която аз постнах, тогава и по-нежните кичурчета ще са много подходящи smile Просто е желателно да имаш косица като те гледат отпред, за да издължава оптически лицето ти. Ако имах дълга коса, щях да се направя и да ти покажа ...
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 02, 2008, 21:32:38 »

Оф направо като темеруд съм.Сума хора ми обяснявате аз най накрая да взема да се направя ама като ми е дълга косата и имам нужда пон енякой да придържа ама може и Матиас да накарам да си поиграем.
мерси пак  give_rose
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 03, 2008, 11:45:44 »

Здравейте, малко информация за мястото на сватбата и снимков материал. Та сватбата решихме да е в родното градче на Матиас в което са направени и едни от най големите находки на материали от периода на викингите. От тяхно време е останало и едно малко селце.То е около 6 къщи които са реставрирани с голяма поляна и един викингски кораб. Та първата идея беше сватбата да е там и просто да наемем шатра/палатка ,столове маси и т.н. Но не бяхме сигурни дали ще ни разрешат.Попитахме уредника на музея и ни казаха че не само нямало проблем но и е безплатно. Дори уредника се съгласи да даде и тур на гостите след църквата и преди вечерята ,което е перфектно защото мислехме да сервираме шампанско и хапки и така ще си уплатнят времето а и ще научат нещо много интересно.
Палатката и другите мебели сме ги капарирали а приборите за хранене вкл чинии,чаши,покривки си идват от кейтъра.


* Wedding reception 2.jpg (66.01 KB, 512x384 - видяно 260 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 03, 2008, 11:46:19 »

и...


* Wedding reception 6.jpg (51.83 KB, 600x450 - видяно 283 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 03, 2008, 11:46:46 »

последно


* Wedding reception 7.jpg (65.35 KB, 384x512 - видяно 261 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 03, 2008, 11:47:53 »

А това е църквата.Избрахме я защото има сантиментална стойност за Матиас ,тъй като е кръщаван в нея.


* Solleron_kyrka2.jpg (9.99 KB, 186x272 - видяно 1918 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 03, 2008, 11:54:34 »

За хотела вече знаете че по слушайност го намерихме,тъй като знаех че миналото лято не работеше но са го купили през зимата едно семейство и сега е отворен пак. Та той е 8 малки къшички със всичките му бани тоалетни и всекидневна.На 10 мин максимум пеша от църквата и мястото на партито което е идеално за хората.Решихме че ще е най добре да кажем в хотела че хората сами ще се обаждат да си резервират за колкото време си искат но все пак хотела да е в течение и да запази няколко къщички. Последния срок за потвърждаване на присъствието е след седмица но повечето хора вече са си резервирали хотел така че поне този момент с хаоса кой къде ще спи го няма. Ако случайно пиенето не им е достатъчно на сватбата в хотела си има бар и ресторант и могат да продължат и там.

Не е хипер лукс,но все пак е много традиционно и автентично и се надявам на гостите да им е удобно и интересно. А и повечето са решили след сватбата да останат за уикенда на разходка.


* house.jpg (20.23 KB, 231x159 - видяно 1898 пъти.)
« Последна редакция: юли 03, 2008, 11:57:30 от Gery79 » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 03, 2008, 11:55:06 »

и вътре


* house2.jpg (21.33 KB, 251x201 - видяно 1893 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 03, 2008, 11:55:32 »

последна


* house3.jpg (19.52 KB, 282x216 - видяно 1897 пъти.)
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 03, 2008, 11:59:47 »

Гери, изглежда прекрасно .... спомням си и преди си показвала снимка на кораба и съм сигурна, че ще бъде много хубаво и гостите ви със сигурност няма да са присъствали на по - интересна и необичайна сватба  Bravo
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 03, 2008, 12:27:55 »

Да бе да, аз съм далеч от мисълта че тази сватба ще е седмото чудо на света но поне да стане добре и както съм запланувала защото украсата на масите ще дам на сестрата на Матиас да я прави в деня на сватбата (то каква окраса да сложи нещата по масата ) и се надявам да не се обърка нещо.

Ние днес заминаваме да замъкнем сватбените багажери и съм си наумила да направя една пробна маса как трябва да изглежда и да видя дали ще е хубаво.Ще направя снимки и ще и ги дам и по тях да се ръководи и за украсата в палатката. То пък и колко сложно е все пак  crazy. Но за украсата като се върнем.

То вие вече май всичко сте виждали и не е много приятно тук да слагам стари работи нали?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines