Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:33:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 110239 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #330 -: септември 01, 2008, 21:51:28 »

Чакай де, те другите още не са имали време да се усетят  Wink
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: септември 01, 2008, 21:52:56 »

 А не, не е само Инчето  smile Качвай го да му се радваме  smile
Май не успях да кажа - Колко сте красиви и щастливи и двамата  blush Много романтични снимки  heart
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: септември 01, 2008, 21:59:09 »

И аз, и аз съм любопитна и искам да видя клипа (даже и милото разглежда с мен. Този форум са му уроците по български  girl_wink). Гери, много ви се радваме и благодарим, че споделяш с нас!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 01, 2008, 22:09:42 »

И аз, и аз съм любопитна и искам да видя клипа (даже и милото разглежда с мен. Този форум са му уроците по български  girl_wink). Гери, много ви се радваме и благодарим, че споделяш с нас!


Оф как бих искала и аз да кажа че Матиас използва форума за учене на български ама за жалост не е така и да поздравиш твоето мъжле за желанието. Моя е на етап Знам всички мръсни думи на български (ама то аз съм си виновна че го уча), че даже сега и българската граматика учи с тези думи. Някой път като почне да ге реди докато сме на улицата и ме е страх да не мине някой българин от някъде , че ще потъна в дън земята от срам.

Та Матиас е в командировка но се връща довечера и ще го питам дали можем да сложим клипчето в youtube, защото не ми се иска да го сложа без да съм го питала. Така че малко търпение.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #334 -: септември 01, 2008, 22:30:21 »

Ние сме търпеливи, когато трябва (подмазващо се човече) (не намерих такъв емотик)

И имате късмет и двете - Фабс дори и мръсните думи не ги знае (което си има и добри страни хихихи). Ама пуска лафове като "прасковица", "аз ше поГаМа" (помагам) и "лигльове"  biggrin
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: септември 01, 2008, 22:36:51 »

Гери, все пак щом сте стигнали и до граматиката - браво! Вили ходи на курсове по български тук( аз им викам клуб на българските зетъове), та покрай тях научи доста -чете и разбира. Но на мен ми е много трудно да му говоря винаги на български, но така с форума става... И той нали е любопитен...
За клипа - наистина трябва да питаш главния герой.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #336 -: септември 02, 2008, 09:25:45 »

И аз ще гледам с  интерес, ако се навие главния герой де  Wink
А това за клуба на българските зетьове направо  funnytooth Поздравления на мъжете ви, че поне се опитват да научат езика  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: септември 02, 2008, 16:58:26 »

Хихи, и аз слагам едно "подмазващо се човече" като Инка, дано Матиас се навие  banana

Гери за мръсните думи, въобще не се притеснявай, винаги съм намирала за много сладко като ги чуя от устата на някой чужденец, въобще не ми звучат "мръсно", а е много забавно даже... lol
Много се смях на лафовете на Фабио обаче, ако се сетиш за още, Инка - давай! lol

 Offtopicelanida, аз пък даже не съм разбрала, че си омъжена за чужденец  blush
Например Матиас от пръв поглед бих го разбрала, че не е българин, за Фабио - може би само за момент бих се позамислила, а твоят човек направо си ми изглеждаше нашенец, а и името Дани...
Извинявам се за любопитството, ама все пак какъв е по националност...  blush

А току-що ми хрумна, че можете да си спретнете темичка на омъжените за чужденци българки, ама не да разисквате само правни или религиозни въпроси, ами емоционалната страна на един такъв брак и всички сладки нещица като ученето на български и т.н.

Ще е много забавно да си имате такова клубче и аз нищо, че не съм от вашите редици, ще го посещавам редовно smile
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: септември 02, 2008, 18:39:36 »

Гери, извинявай за  Offtopic Kiksi, намирам идеята ти за чудесна, но трябва и другите момичета да се навият! Другите отговори на лични!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: септември 02, 2008, 22:59:15 »

Абе кво да се замисляме.Правим си тема и готово.Ако не има хресва или не и е мястото тук те модераторите ще я изтрият.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: септември 02, 2008, 23:02:21 »

 Ето я и нея


http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13587.0.html
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: септември 03, 2008, 16:21:45 »

Скъпа моя Гери, покрай моята сватба и емоцийте съм изпуснала разказа и снимките, чаках чаках преди 23, но уви!!!! Както ти каза, всички булки през 2008 и аз ги чувствам близки и с нетърпение чаках да се появиш, толкова бях изчела за подготовката!!! Снимките са страхотни!!! Много сте хубави, особено ти!!! Прическата ти е станала много по-хубава от първата!! Букета е жесток, украсата, абе всичко!!!! А за медената седмица като четях, сякаш чета приказка!!! Искрено ви завиждам за приятелите!!!Направо чудесно са се справили!! Искам и да ти кажа, нали си откраднах от речта ти момента с богатия мъж, всички започнаха да пляскат в този момент, а милото се е разплакал!!!
Успех с всичко!!!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: септември 03, 2008, 18:37:06 »

О милата ми Ванили, как ти се зарадвах на милите думи.Много се радвам че всичко ти е харесало.За приятелите какво да ти кажа наистина без тях сме загубени.Пожелавам ти искренно да си най щастлива и много обичана жена което си личи толкова много от погледа на съпруга ти. И много благодаря още веднъж.

Аз само да кажа че Матиас го досрамя и не иска да слага клипа от ергенското парти в youtube. Но уважавам решението му все пак.Карай ако си промени решението ще сте първите които ще знаете.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 04, 2008, 10:59:43 »

Гери, малко се забавих с честитката, но....
ЧЕСТИТО на младото семейство! Нека никога не угасва пламъкът в очите и любовта в сърцата ви!!!

Разгледах снимките и направо ахнах! Много сте хубави и двамата и много хубава сватба сте организирали! Приятелите ви са избрали страхотно място за медена седмица!
абе  Bravo  Bravo  Bravo   Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: септември 08, 2008, 16:59:08 »

Честита първа месечинка! give_rose
Бъдете все така влюбени и щастливи заедно!  heart
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines