Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 109952 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 02, 2008, 08:32:33 »

Роклята ти е много хубава! И аз мисля че прическата трябва да има малко повече обем. Но не разбирам защо да не могат да ти я направат точно каквато ти искаш crazy.
Букета който си показала е страхотен! Bravo Но наистина ли има лилави кали или тези са боядисвани с нещо?
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 02, 2008, 09:18:41 »

Гери, калите са направо божествени  Bravo .... аз не съм много по лилавото, обаче просто не може да се отрече - изглеждат едно такова .... мистично  pardon

За прическата - аз съм по - скоро за такъв тип като втората или просто нещо не толкова пригладено и опънато като кока ....аз понеже също съм с пълничко лице и ще съм по - скоро с пусната коса или частично вдигната ....

....пък и щом ти е пораснала толкова косата имаш мнгого възможности  good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 02, 2008, 09:27:03 »

Gery79  мила страхотно си се справила до сега с подготовката Bravo Bravo Bravo
И аз съм за втората прическа-прилича като на гръцка богиня Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 02, 2008, 09:28:22 »

Гери, мила, и аз много се кефя на нещата ти! Букета ще е убийствен! Но за прическата наистина помисли и пробвай вкъщи! Рази снимка с орхидеята и на мен много ми харесва!!!Хайде, следя всичко с интерес!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 02, 2008, 09:30:23 »

Мислех и аз като Арлина да снимам само плика  funnytooth или ципа на плика на роклята, ама къде ти то аз тайни не мога да пазя. А и като се има предвид че и младоженека знае за какво става въпрос.Айде да не издребняваме, аз ако на вас не покажа на кой  blush
Ауу, тук виждам се забавлявате за моя сметка tease Искам да кажа, че аз снимки с роклята си във форума съм пускала преди и, който е пише по-отдавна, може да се сърди само на себе си, че не е забелязал  blum, другите имат съвсем точна представа каква ще бъде роклята ми, защото няма да съм първата булка от форума с такава girl_wink

Сега малко по-сериозно, диадемата ти ми харесва много, но съм съгласна с момичетата, че трябва да имаш малко повече обем отпред... чудя се и някой пуснат кичур дали няма да ти е добре? Но не мога да си го представя. И понеже диадемата много ми харесва, аз не бих слагала други украшения в косата, за да изпъква повече. Пък и ми се струва достатъчна.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 02, 2008, 09:40:28 »

Gery79 , и аз да се разпиша в твойта темичка, много са ти хубави нещата ,аз роклята ти нещо я бях пропуснала,много е нежна... girl_wink
втората прическа е страхотна като косата ти е дълга и много гъста,ще е със сигурност супер!!!А и цветята... girl_in_love много екзотично изглеждат и ще си много оригинална...въобще твойта шоколадова тема и всичко което си измислила е  yahoo!!от мене  judges judges judges

и едно въпросче за грима...този пример MAC които е с UV фактор ли или другия,тук има два различни, гледала съм ги и не мога да се реша :girl_impossible:ама като казвах че е добър, ав да питам... какво слагаш над него ?мене ми се иска да съм само с пудра защото в жегите фдт нещо не ме кефи...та дали може над него само с пудра?сподели твоя опит  girl_wink
« Последна редакция: юли 02, 2008, 09:51:46 от marchela » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 02, 2008, 10:32:42 »

Гери, всичко ще бъде много хубаво! Кокът ти е станал добре отзад, може би аз го бих променила отпред, но незнам точно как, само че аз не разбрах - ти не си сигурна дали искаш да си с кок, двоумиш се между него и тези пуснатите коси ли? На мен също много ми харесва тази на момичето с орхидеята  heart. А лицето ти се води с кръгла форма, ако не се лъжа. За тиара + цветчета не съм сигурна - аз бих избрала или едното, или другото.
Като споделяше за родителите на Матиас, че не се трогват - ами изобщо не се учудвам. Американците са същите - и да ти кажа, така си спестяват много нерви и в крайна сметка нещата се уреждат - те отиват на сватбите на децата си като гости и това е. Има си плюсове, има и минуси. От една страна знаеш, че не можеш да разчиташ на тях, но от друга пък няма да ти се намесят, ще си запазиш добрите отношения с тях винаги, ще се усмихвате любезно и това е. Сигурно си даваш сметка, че не го правят, защото не си обичат детето или имат лоши чувства към теб, а защото те просто така функционират и си държат да са дистанцирани. Това ти дава възможност за цялостна изява в случая и в крайна сметка заслугата за красивия ви сватбен ден ще е само твоя и на Матиас. Така че good
За роклята, аз вече си дадох мнението още като я купи -  judges
Разсмя ме с това, че говориш на лилиите (много красиви са!, говори им  tease)

Ели ,винаги много се радвам и чета с интерес твоите съвети и напътствия,на само защото има смисъл в тях ,но и защото имаш поглед върху нещата за които споделих. В началото ми беше малко трудно да свикна с мисълта че не се интересуват и как да обясня на майка ми и баща ми като ме попитат -"А родителите на Матиас вълнуват ли се ,помагат ли и т.н". Ама обясних им че това са нравите и се надявам да са разбрали че не защото не си обичат детето са такива а просто защото си е просто така.Друга държава други нрави. Но като чета колко момичета имат проблеми с родителите и се успокоявам. Права си че по добре да си направиш нещата както ти искаш. Мерси още веднъж за съветчета миличка.

А за косата наистина се двоумя. Кок или пусната долу но все пак прибрана.

Ама аз определно ще ви досадя ако продължавам да ви питам  crazy .Но другата седмица ще ви кажа какво е станало на срещата с мадамата която ще прави прическата и до тогава долу горе трябва да е ясно каква ще е.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 02, 2008, 10:38:16 »

Гери, не спазването на суеверията и традициите правят брака стабилен наистина, а уважението и любовта между двамата - това е спойката на успещния брак според мен  give_rose Иначе за прическата ... Аз си мисля, че ще е добре да имаш малко коса и отпред, нещо като два красиви свободнопадащи кичура, така ще удължат лицето ти. За широките лица се препоръчва да имат обем отпред и да не са с изцяло открити лица. Иначе си постнала интересни модели. Аз не че съм революционер, но ако имах дълга коса, щях да я вдигна нагоре красиво с някаква шнола, щеше да сложа диадемата отпред и да пусна два кичура да висят около бузите ми, а косата от опашката да пада свободно леко накъдрена. Не е голяма философия за правене, а изглежда красиво. Виждала съм нещо подобно, но не мога да намеря снимка сега.

Копченце напълно съм съгласна с теб.За това ако ме чуете да говоря още веднъж за суеверия пращайте виртуални шамарчета да се осъзная и да вляза в правия път.

Знаеш ли кое е интересното, че когато ходих ан пробна прическа и казах че съм разгледала в Интернет и за пълни или кръгли лица като моето,най-добре е косата да не е прибрана цялата отпред и бих искала ако има нещо падащо като кичурче (както и ти предложи), ама мадамата ми каза: "Ааа не така ще ти отива".И аз нали съм боса не само в грима ами и в прическите си викам " Е хайде ,тя разбира повече от мен".Да ама резултата се вижда. Та пробната пприческа явно ще служи повече за това какво да не се прави отколкото как да бъде.Което си е добре като начало:).

Ще взема да се обадя на мадамата днес да й кажа че ще ходим утре и да си уредим една среща да пробва да видим как ще изглеждат вашите варианти.

И не пестете критиките че то с тях се раждат гениалните идеи.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 02, 2008, 10:42:34 »

и според мен трябва нещо да се промени в прическата ти отпред. Много ми харесва тази с орхидеята, но е важно как ще пасне от пред на твоето лице.
Калите са просто страхотен цвят. Поздравления! Аз май нещо не разбрах. Ти тези от саксията ли ще ползваш за букета? blush  Малко ми се виждат, та за това


Ами калиите ще ги поръчам да в цветарския магазин но исках да ви покажа цвета какъв ще е .И по случайност си взехме същия цвят в саксия и за това използвах възможноста да ви покажа. 

 :offtopic:Но интересното е че ни казаха от цветарския магазин ,че Калата когато е на много тясно пространство точно тогава дава цветове защото милата не се чуства добре на толкова тясно пространство и започва да дава цветове за да има семенца и да остане поколение след нея ако умре. И нашата в къщи има 3 цвята ,единия от които е двоен.За първи път виждам кала с двя цвята на едно стъбло. Ако имаше повече цветове можеше направо да отрежа тези от саксията и да ги използвам за букета но няма да има а и по добре така.

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 02, 2008, 10:44:05 »

Роклята ти е много хубава! И аз мисля че прическата трябва да има малко повече обем. Но не разбирам защо да не могат да ти я направат точно каквато ти искаш crazy.
Букета който си показала е страхотен! Bravo Но наистина ли има лилави кали или тези са боядисвани с нещо?

Ами има калии в най различни цветове- бял,оранжев, розов, патладжанов цвят, зелен, жълт.Само да искаш. А моите в саксията са си такъв цвят и не са боядисвани с нищо  smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 02, 2008, 10:56:55 »

Gery79 , и аз да се разпиша в твойта темичка, много са ти хубави нещата ,аз роклята ти нещо я бях пропуснала,много е нежна... girl_wink
втората прическа е страхотна като косата ти е дълга и много гъста,ще е със сигурност супер!!!А и цветята... girl_in_love много екзотично изглеждат и ще си много оригинална...въобще твойта шоколадова тема и всичко което си измислила е  yahoo!!от мене  judges judges judges

и едно въпросче за грима...този пример MAC които е с UV фактор ли или другия,тук има два различни, гледала съм ги и не мога да се реша :girl_impossible:ама като казвах че е добър, ав да питам... какво слагаш над него ?мене ми се иска да съм само с пудра защото в жегите фдт нещо не ме кефи...та дали може над него само с пудра?сподели твоя опит  girl_wink

Марчелче, мерси за хубавите думи.Много е приятно да те похвалят и потупат по рамото.За шоколадвите покани,хората доста време не искаха да ги опитват за да си ги запазят ама сега който и да питаме всичките са ги излапали.Казаха че шоколада е много вкусен ,което ме радва защото ние не сме ги опитали. Имаме една и аз съм я запазила да си я хапнем на първата годишнина със шампанското което ще запазаим от сватбата.

Иначе за праймъра мога да ти кажа че аз го взех защото както се вижда от снимките на прическаат кожата ми е далеч от това да е идеална, пъпчица тук и там а и едни леки вдлъбнатини на кожата около бузките и като гледам снимки на които съм с него някак си поизглажда.А и има малко глитър в него и прави кожата да изглежда свежа.Не е много за да изглеждаш лъскава и за дискотека но някак си те освежава и за снимки било много добре. Това е този който аз си купих

http://www.maccosmetics.com/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY18355&PRODUCT_ID=PROD7953

Само съжалявам че го купих и ми казаха че мога да имам пробен грим за 40 евро от които да купя продукти с тях.И аз си викам ми да запазя квитанцията и като се освободи място просто ще купя продукти за останата стойност до 40 евро.Да ,ама не. То трябвало първо да те гримират и тогава да купиш.Абе както и да аз съм доволна от него и някак си се чуствам по свежа дори и да е горещо.

Аз използвам с него течен фон дотен защото с прахообразната пудра ми изсъхва много лицето.И околококълчетата на бъзките съм много съха и като сложа пудрата съвсем се виждат някак си кожата ми как стои като на квадратчета от епидермиса. Но не мисля че е проблем да си само с пудра върху праймъра.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 02, 2008, 11:01:21 »

Ауу, тук виждам се забавлявате за моя сметка tease Искам да кажа, че аз снимки с роклята си във форума съм пускала преди и, който е пише по-отдавна, може да се сърди само на себе си, че не е забелязал  blum, другите имат съвсем точна представа каква ще бъде роклята ми, защото няма да съм първата булка от форума с такава girl_wink

Сега малко по-сериозно, диадемата ти ми харесва много, но съм съгласна с момичетата, че трябва да имаш малко повече обем отпред... чудя се и някой пуснат кичур дали няма да ти е добре? Но не мога да си го представя. И понеже диадемата много ми харесва, аз не бих слагала други украшения в косата, за да изпъква повече. Пък и ми се струва достатъчна.

Арлинче, не сърди че те споменах.Разбира се че ако твоето мило посещава форума трябва да си по предпазлива ако искаш да е изненада.А не като мен. А то и да видиш роклята на закачалка е много ама мнооого далеч от това как ще изглеждаш в нея с прическа грим и най вече любов в погледа.  А това че няма да си първата с такава рокля то тва нищо не означава. Рокли еднакви колкото си щещ но изглеждат по много различен начин на всяка булка. Абе ти ще си ни красива и в чувал да се облечеш  good

За косата до сега мисля че преобладава, повече обем,може кичурчета и диадем най вероятно без цветя в косата. Ми не звучи зле. Ще докладвам пак.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #42 -: юли 02, 2008, 11:03:40 »

Гери, само така!  good Никакви суеверия. А тази госпожа, която ти е казала, че на твоето лице няма да отиват кичури отпред ... просто нямам коментар NO Но както каза, резултатът говори сам за себе си. Не че прическата е лоша, напротив, но е по-подходяща за слаби и издължени лица. Лично на мен тази много ми харесва:

Ако имах дълга коса, щеше да искам такава прическа. Ще се поровя в Интернет за снимка на това, което имам предвид и ако намеря, ще постна по-късно  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 02, 2008, 17:23:10 »

ох, kopche, направо в десятката удари с тази прическа! И аз много я харесвам и нея, и мацката!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #44 -: юли 02, 2008, 17:39:32 »

ели, нали  danceg И аз много харесвам такава прическа, а и гримът й е много хубав smile Даже тази прическа няма нужда от диадема и воал ... самата тя е достатъчно красива с ефектни бижута и примерно едно цвете  girl_in_love
« Последна редакция: юли 02, 2008, 18:14:19 от kopche » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines