Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:55:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gery79 - 08.08.08  (Прочетена 111210 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 08, 2008, 10:31:49 »

Гери, страхотно се развиват нещата покрай теб!!! Това с шоколадовия фонтан е страхотна идея, и тортата, която искаш много ми харесва, и звучи мнооооого вкусно! И сватбената книга изглежда супер, особено идеята за същата химикалка като корицата! А да не говорим за изработените от вас фигурки!!!!!Ех, нямам търпение да те видя булка!!!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 08, 2008, 10:59:03 »

Ето ме и мен. Фонтана е лесна работа.предварително си разтапяш шоколада във микровълнова печка или на водна баня и се изсипва във фонтана. Добавя се малко олио за да е о течен и да не се втърди.

И аз вече нямам търпение да съм булка и то най вече заради партито.И двамата сме на мнение че това не е стрес а да се съберем с приятели и да се налудуваме на воля.

Та да ви покажа най накрая какво сътворих с масата. Оказа се че най добре е да го направиш и да видиш кое как стои ,защото на идея всичко е много хубаво но като подредиш и се окаже че не всичко си пасва така както си го мислил.

Например аз като отворих пакета със сълфетките и вместо кафяви се оказаха черни. Но пък намерих в интернет къде могат да се поръчат и поръчах и да ги надпишат с нашите умена и датата на сватбата.Което както хората са казали се оказа всяко зло за добро. А и няма как да го оставя.майка ми и баща ми имаха голям проблем да приемат защо шоколада на поканата е кафяв ами не бял,тва да не било погребение.И може би и бях прави но тогава като поръчвахме поканите не стояха така добре с бял шоколад и кафяв текст. Та затова и ще сменя сълфетките пък и не си пасват с темата а и наистина е прекалено пък черни сълфетки.

Ето снимка отблизо на сълфетките


* Table set up2.jpg (74.2 KB, 256x382 - видяно 2033 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 08, 2008, 10:59:51 »

и на новите които поръчах.Разбира се с нашите имена и датано сърцето ще е същото


* Napkins.jpg (38.55 KB, 509x510 - видяно 200 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 08, 2008, 11:07:07 »

Сега за масата. Оказа се че някак си шоколадовата тема се губи и най вече кафевия цвят. Аз направих на фотошоп едни тейбъл номерца но става много цикламена масата и затова ще се откажа от тях и ще взема едни шоколад (има едни които са като квадрат и отгоре със две сърчица.Много стилни и ще напиша номера на масата на тях.продават едни тубички с хранително желе за окраса на торти и с тях.Така поне ще има и шоколад да напомня за темата.

А с тзи вариант и измислих игра-която маса изяде шоколада първа ще има някаква награда- може би целувка от мен за мъжете и от матиас за жените.По бузките естествено  blush

Цветята ще ги ги одрежа малко че са дости високи а може и да ги оставя така.

Имайте предвид че масите ще са кръгли и може би визията се променя- разбира се и приборите и чашите.Тва бяха тези които намерих в бъдещата свекърва.


* Table number.jpg (50.15 KB, 402x600 - видяно 218 пъти.)
« Последна редакция: юли 08, 2008, 11:11:04 от Gery79 » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 08, 2008, 11:12:05 »

и цялата маса


* Table set up3.jpg (56.86 KB, 402x600 - видяно 208 пъти.)
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 08, 2008, 11:43:21 »

Герка, украсата се е получила страхотно! Цветовете си пасват много добре, стилна и изчистена. Браво! Bravo И аз мислех моята нещо подобно, но или с бели кали, или с бели гладиоли.
А по принцип ми направи впечатление, че в другите страни си има доста черно по сватбите. И не го приемат като за погребение. Просто ние така го възприемаме. pardon Традиции...
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 08, 2008, 11:51:51 »

Страшно стилно. Калите са МНОГО красиви и специални. Относно салфетките - чудя се дали ще могат да ми ги надпишат на кирилица.. В ebay има такава услуга и не са кой знае колко скъпи салфетките, а ще са чудесен акцент...
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 08, 2008, 11:54:40 »

Страшно стилно. Калите са МНОГО красиви и специални. Относно салфетките - чудя се дали ще могат да ми ги надпишат на кирилица.. В ebay има такава услуга и не са кой знае колко скъпи салфетките, а ще са чудесен акцент...

Снеже,не се чуди ами изпрати файл на фирмата която ги предлага в ebay и ги попитай дали могат да ги надпишат на кирилица както на файла който им изпращащ.И не забравяй все пак да ги питаш за колко време биха ги направили все пак.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 08, 2008, 12:02:28 »

Снеже,не се чуди ами изпрати файл на фирмата която ги предлага в ebay и ги попитай дали могат да ги надпишат на кирилица както на файла който им изпращащ.И не забравяй все пак да ги питаш за колко време биха ги направили все пак.

Уф, тез доставяли само в Канада и САЩ. Това със сватбените аксесоари си е страшна пазарна дупка.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 08, 2008, 12:08:40 »

Гери супер е масата, много е елегантно и семпло. Наистина като смениш салфетките ще стане още по-добре. Само не знам дали някой ще посмее да използва такава хубава салфетка. Ами те са си подходящи и за спомен на гостите  girl_wink
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 08, 2008, 12:15:32 »

Снежи,Бубе радвам се че ви харесва.
На мен първоначално малко ми простееше и се чудех дали пък не е много празно,но като се има предвид че ще има около 6 човека на маса и за всеки чаши и чинии и няма да има много място за други неща. На масата има и две свещички, но те май не се виждат (около вазичката).
Тук в Швеция се стъмнява поне сега в полунощ и през Август ще е някъде към 23-23.30ч,  но мисля все пак да запалим свещичките защото ще създаде повече уют.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #116 -: юли 08, 2008, 12:31:19 »

Гери, да ме прощаваш, но темичката ти е създадена по време на моето отсъствие и не съм успяла да се включа навреме  blush

Ресторантът ти е божествен !! Комплименти !!  good good good И аз искам да дойда на сватбата  blush blush Просто е супер...

Разгледах подробно всичко - доста се отличава от баналните сватбени цветови комбинации, чак ме хвана яд на мене си, че не се спрях на нещо по-оригинално.

Идеята да си направите фигурка сами ме шашна. Никога не бих се сетила нещо подобно - гениално е! Пък за фулмастери (Боже как се пише тая дума ?!), които пишат с хранителна боя, дори не бях чувала. За всеки случай съм много впечатлена.

А за масите да ти кажа, задължително правя проби предварително. Хубаво, че си сетила, така се виждат недостатъците, а ако не го направиш после е твърде късно да се поправя каквото и да е.

Ауу ще е страхотна сватбата ви !  danceg danceg danceg
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 08, 2008, 12:45:06 »

Гери, да ме прощаваш, но темичката ти е създадена по време на моето отсъствие и не съм успяла да се включа навреме  blush

Ресторантът ти е божествен !! Комплименти !!  good good good И аз искам да дойда на сватбата  blush blush Просто е супер...

Разгледах подробно всичко - доста се отличава от баналните сватбени цветови комбинации, чак ме хвана яд на мене си, че не се спрях на нещо по-оригинално.

Идеята да си направите фигурка сами ме шашна. Никога не бих се сетила нещо подобно - гениално е! Пък за фулмастери (Боже как се пише тая дума ?!), които пишат с хранителна боя, дори не бях чувала. За всеки случай съм много впечатлена.

А за масите да ти кажа, задължително правя проби предварително. Хубаво, че си сетила, така се виждат недостатъците, а ако не го направиш после е твърде късно да се поправя каквото и да е.

Ауу ще е страхотна сватбата ви !  danceg danceg danceg


Ама как може да ми се извиняваш че не си видяла темичката .Ще ядеш бой да знаеш.Знам колко сме заети аз съм така и гледам да напиша нещо в мойта че после като замина и аз като теб няма да имам време и чак след сватбата.


Ina, да не си посмяла да кажеш че е можело да избреш нещо по оригинално. Та твоята сватба е толкова оригинална.Толкова стилни и нетипични за сватба нещица си имаш. Абе само като споменеш че е в Париж и другите неща направо бледнеят.Страхотни смики ще станат.  Bravo

А понякога става така че в желанието да си направим всичко неповторимо и оригинално го правим прекалено много. Така както аз например- имах толкова много идеи и само една сватба и копувах каквото ми харесваше , но тези неща не си пасват и така сега ще си имам от някои допълнително.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #118 -: юли 08, 2008, 12:54:14 »

Аз пък намирам, че (поне това което си показала) много се връзва едно с друго, създава единен облик и е много стилно. Забравила съм горе да спомена, че новите ти салфетки са сто пъти по-хубави от предишните.

От мене всички очакваха не знам какви оригиналности, но аз пък се затаковах, че искам само класика. А Париж е по стечение на обстоятелствата. Ако можех да имам твоя ресторант не бих се поколебала  Wink
С фигурките ме уби де...  Oh my ...
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 08, 2008, 13:02:16 »

Ина, с фигурките ще те убия като ги видиш.laugh
Дано поне приличат на нещо че аз съм много скована в ръцете. Даже казвах на Матиас че съм с две леви ръце ама той пък е левак и вика Ти какво искаш да кажеш за левите ръце  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines